Pazar, Mayıs 06, 2018

2. Amatör 6 Mayıs 2018 Pazar Sonuçları

İstanbul 2. Amatör Lig'de günün oynanan maçlarının sonuçları ve puan durumları şöyle:



2. Grup (Puan durumu için tıklayın)
13.00 Esenyurt Kartalspor - Esenyurt Acarspor (Esenyurt Bld) 1-8
14.30 TEM Terkosspor - Subaşıspor (Terkos) 1-8
15.00 Örnek İY - Anadolu Esenyurtspor (Esenyurt Bld) 1-3
16.00 Arnavutköyspor - Ormanlı Köyü SK (Bolluca) 1-2
16.00 Ovayenicespor - Gümüşpınarspor (Çatalca) 7-0


4. Grup (Puan durumu için tıklayın)
13.00 Şenlikköy GB - Poligon Fethiyespor (Şenlikköy) 3-0
13.00 Alemdarspor - Haznedar İdman Ocağı (Gazi Mahallesi) 3-2
14.30 Eroğluspor - Seyrantepe Ofspor (ZB Hasan Doğan) 3-3
16.00 Sarıyer Madenspor - Sarıyer FSM (Ayazağa) 1-6


6. Grup (Puan durumu için tıklayın)
16.00 Şehreminispor - Zekeriyaköyspor (Namık Sevik) 3-0 h
16.00 Yeni Ortabayırspor - Altınyıldızspor (Yahya Kemal) 2-0
16.00 Mecidiyeköy Tayfunspor - Öz Yavuzselimspor (Seyrantepe) 4-2
00.00 Damlaspor - Artvinspor 3-0 h
00.00 Yeşiltepespor - Ateştuğlaspor 0-3 h


8. Grup (Puan durumu için tıklayın)
17.00 Aslantepespor - Esenler Turgutreis SK (Sadabad) 4-2
12.00 Cankurtaranspor - Tepebağ Kültürspor (Namık Sevik) 4-7
14.00 Yeşildirekspor - Gedikpaşaspor (Namık Sevik) 7-1
18.00 Altınokspor - Kemerburgazspor (Namık Sevik) Vefat nedeniyle erteleme


10. Grup (Puan durumu için tıklayın)
14.30 Beştelsizspor - Söğütlüçeşme Birlikspor (Merkezefendi) 3-0
15.30 Göktürkspor - Sanayı Mahallesi SK (Göktürk) 6-0
00.00 Göktürk Sarayspor - Gürzaferspor 3-0 h
00.00 Selvispor - Güngören Doğuşspor 3-0 h


12. Grup (Puan durumu için tıklayın)
16.00 Muratpaşaspor - Altınaslarspor (Bayrampaşa Bld) 6-0
16.00 Avcılar 1903 SK - Çağlayanspor (Avcılar Atatürk) 6-0
16.30 Yeşil Ilgazspor - Ayazağa Esenspor (Merkezefendi) 3-0 h
00.00 Güneşlispor - Samatyaspor 3-0 h


14. Grup (Puan durumu için tıklayın)
14.30 Erenköy Gençlik - Anadolu Üsküdarspor (Yenisahra) 1-2
15.00 Şilespor - Kavakpınarspor (Şile) 1-0
16.30 Öz Ataşehirspor - Batı Ataşehirspor (İdealtepe) 0-9
16.30 Küçükbakkalköyspor - Küçüksu Yenimahalle SK (Dudullu) 0-3 h (K.Bakkalköy 6 kişi ile çıktı)


16. Grup (Puan durumu için tıklayın)
13.15 Doğan Güneşspor - Yoncaspor (Selimiye) 2-1
15.00 Girne Gençlik - TED İstanbul Koleji (Başıbüyük) 0-7
15.00 Atlasspor - Balkan Yeşilbağlarspor (Alemdağ) 1-0
15.30 Elmalıspor - Ataşehir Arenaspor (Paşabahçe) 10-1
18.00 Yenişehir Kartalları SK - Selami Ali YSSK (Çamlık) 3-2


18. Grup (Puan durumu için tıklayın)
14.30 Harb İşspor - Feneryoluspor (Asım Kara) 3-0
15.15 İcadiyespor - Tunusbağıspor (Selimiye) 2-0
15.30 Velibaba Şahingücü - Sultan Mehmed Hanspor (Dolayoba) 6-1
16.30 Salacakspor - Pendik Doğanspor (Çakmak) 10-3

Hiç yorum yok:

İstanbul'da 94 yıllık kulüp kapanmanın eşiğinde

Türkiye’nin en köklü kulüplerinden Haydarpaşa Demirspor, zor zamanlar geçiriyor. Kapanma tehlikesiyle karşı karşıya olan kulübün sıkıntıları...