Perşembe, Mayıs 17, 2018

1453 Fatih Gençlik transferde düğmeye bastı

2018-19 sezonunda İstanbul Süper Amatör Lig’de mücadele edecek olan 1453 Fatih Gençlik SK ilk transferlerini gerçekleştirdi.


Yeşil siyahlılar, geçtiğimiz sezona Albayrakspor’da başlayıp ara transferde Yeşildirekspor’a geçen stoper Yunus Danışmaz ile, Yeşilpınarspor ve Yeşildirekspor formaları giyen orta saha oyuncusu Hasan Baydar ile anlaşmaya vardı.


1994 doğumlu Hasan Baydar daha önce Yıldıztabyaspor, İstanbul BB, Kartaltepespor, Arnavutköyspor, Pazariçi Köprülüspor, Haydarspor, Albayrakspor, Söğütlüçeşmespor takımlarında da oynadı.
1993 doğumlu Yunus Danışmaz ise 9 sezon GOP Barbarosspor’da (Eski ismiyle Taşköprüspor) forma giydikten sonra İstanbul Giresunspor, Zabıtaspor, İstanbul Konyaspor, GOP Yeniköy ekiplerinin formasını terletti.


1453 Fatih Gençlik Kulüp Başkanı Ümit Şen iddialı, genç, başarıya aç bir takım kuracaklarını ve Bölgesel Amatör Lig’i hedeflediklerini söyledi.


Haber: Efkan Bucak

Hiç yorum yok:

İşte Türkiye'nin en şanslı 13 amatör kulübü!

Pandemi nedeniyle 2019-20 sezonunda Türkiye’nin birçok ilinde amatör ligler yarım kalırken, TFF bazı illerde Bölgesel Amatör Lig’e yükselen ...