Cumartesi, Nisan 14, 2018

2.Amatör 14 Nisan Cumartesi Sonuçları

İstanbul 2. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.


 


2.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Esenyurt Örnek İ.Y. - Ovayenice (Esenyurt Belediye) 1-4

16:00 Subaşı - Esenyurt Acar (Çatalca) 1-0
16:00 Arnavutköy - Tem Terkos (Bolluca) 6-0
16:00 Ormanlı Köyü Spor - Esenyurt Kartal (Karacaköy) 8-0
16:00 Anadolu Esenyurt - Gümüşpınar (Esenyurt Belediye) 9-0


4.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Poligon Fethiye - Gençosman (Çayırbaşı) 3-0

15:30 Sarıyer F.S.M. - Alemdar (Çilekli) 1-0
16:00 Seyrantepe Of - Haznedar İdman Ocağı (Seyrantepe) 1-2
16:00 Sarıyer Maden - Eroğlu (Çayırbaşı) 0-1


6.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Zekeriyaköy - Öz Y.Selim (Çayırbaşı) 1-5

16:00 Ateştuğla Spor - Altınyıldız (Bağcılar Bld. İstoç) 3-2
16:00 Şehremini - Mecidiyeköy Tayfun (Namık Sevik) 1-1


8.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:45 Cfs Bağcılar - Cankurtaran (Bağcılar Bld. İstoç) 6-3

12:00 Altınok - Aslantepe (Fatih Mimarsinan) 9-1
14:30 İstanbul Sivas - Tepebağ Kültür (Bağcılar Bld. İstoç) 0-3 h
15:00 Esenler Turgutreis - Gedikpaşa (İbb Esenler) 1-2
15:00 Kemerburgaz - Yeşildirek (Şehit Osman Yumuk) 0-5


10.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
16:00 Göktürkspor - Selvispor ( Göktürk) 1-8

16:00 Sanayi Mahallesi - Beştelsiz (Yahya Kemal) 1-3


12.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
16:00 Ayazağa Esen - Avcılar 1903 Spor ( Ayazağa Atatürk) 2-5

16:00 Altınaslar - Bayrampaşa Doğan ( Bayrampaşa Belediye) 1-2
16:00 Yeşilılgaz - Güneşli ( Merkezefendi) 2-5


14.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
16:00 Kavakpınar - Anadolu Üsküdar ( Kaynarca) 1-1

16:00 Küçüksu Yeni Mah. - Erenköy Gençlik ( Ortaçeşme) 3-1
16:30 Küçükbakkalköy - Şile ( Dudullu) 0-3
16:30 Batı Ataşehir Spor - Maltepe Fındıklı (Başıbüyük) 1-2


16.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:30 Girne Gençlik - Doğangüneş (Başıbüyük) 6-2

16:00 Ted İstanbul Koleji - Beykoz Elmalı Spor ( Paşabahçe) 2-1
16:00 Pendik Yenişehir Kartalları - Atlas Spor (Çamlık) 0-6
16:00 Selami Ali Yeşilsaha - Balkan Yeşilbağlar ( Selimiye) 0-2
17:00 Ataşehir Yoncaspor - Ataşehir Arena Spor ( Yenisahra) 13-2


18.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Feneryolu - Üsküdar İcadiye ( Ümraniye Bld. Suni Çim) 0-4

14:00 Çiğdemspor - Pendik 571 Velibaba Şahingücü ( Ortaçeşme) 3-10
16:00 Pendik Doğan - Tunusbağı ( Dolayoba) 3-2
16:00 Harb-İş - Üsküdar Salacak ( Gülsuyu Asım Kara) 2-3


 

Hiç yorum yok:

İstanbul'da 94 yıllık kulüp kapanmanın eşiğinde

Türkiye’nin en köklü kulüplerinden Haydarpaşa Demirspor, zor zamanlar geçiriyor. Kapanma tehlikesiyle karşı karşıya olan kulübün sıkıntıları...