Cumartesi, Nisan 07, 2018

2017-18 Türkiye U16 Şampiyonası Sonuçları (Finaller)

Türkiye U16 Şampiyonası'nda tüm Türkiye genelinde oynanan maçta alınan sonuçlar haberimizin devamındadır...


 
















































































1.Grup
İSTANBUL
A Grubu
5 Nisan Perşembe
16:00 Gürpınarspor-Selimiye 3-1
İstanbul Güngörenspor-Bay
6 Nisan Cuma
14:00 İstanbul Güngörenspor-Selimiye 4-2
İstanbul Gürpınarspor-Bay
7 Nisan Cumartesi
16:00 Gürpınarspor-İstanbul Güngörenspor 0-1
İstanbul Selimiye-Bay
B Grubu
5 Nisan Perşembe
14:00 Bağlarbaşıspor-Kartalspor 5-2
İstanbul Albayrakspor-Bay
6 Nisan Cuma
16:00 Albayrakspor-Kartalspor 3-2
İstanbul Bağlarbaşıspor-Bay
7 Nisan Cumartesi
14:00 Bağlarbaşıspor-Albayrakspor 2-1
İstanbul Kartalspor-Bay
FİNAL
8 Nisan Pazar

16:00 İstanbul Güngören-Bağlarbaşı 0-1

















































































2.Grup
TEKİRDAĞ (Çorlu)
A Grubu
5 Nisan Perşembe
14:00 Esen Bayburtspor-Saraçhanespor 1-0
Gebze Beylikbağıspor-Bay
6 Nisan Cuma
16:30 Saraçhanespor-Gebze Beylikbağıspor 0-0
İstanbul Esen Bayburtspor-Bay
7 Nisan Cumartesi
14:00 Gebze Beylikbağı-Esen Bayburtspor 2-1
Edirne Saraçhanespor-Bay
B Grubu
5 Nisan Perşembe
16:30 Kocaeli 41 FK-Lüleburgazspor 1-0
İstanbul Çamlıcaspor-Bay
6 Nisan Cuma
14:00 Çamlıcaspor-Lüleburgazspor 4-2
Kocaeli 41 Futbol Kulübü-Bay
7 Nisan Cumartesi
16:30 Kocaeli 41 FK-Çamlıcaspor 1-2
Lüleburgazspor-Bay
FİNAL
8 Nisan Pazar
12:00 Beylikbağıspor - Çamlıcaspor 4-0















































































3.Grup
ÇANAKKALE (Eceabat)
A Grubu
5 Nisan Perşembe
14:00 İstanbul Damlaspor-Burhaniye Bld 2-1
Bursa Arabayatağıspor-Bay
6 Nisan Cuma
16:00 Arabayatağıspor-Burhaniye Belediyespor 6-0
İstanbul Damlaspor-Bay
7 Nisan Cumartesi
13:00 İstanbul Damlaspor-Arabayatağıspor 1-3
Balıkesir Burhaniye Belediyespor-Bay
B Grubu
5 Nisan Perşembe
16:00 Zara Ekinlispor-Çorlu Fenerspor 0-0
Bursa Güvenspor-Bay
6 Nisan Cuma
14:00 Bursa Güvenspor-Zara Ekinlispor 1-1
Çorlu Fenerspor-Bay
7 Nisan Cumartesi
15:00 Çorlu Fenerspor-Bursa Güvenspor 0-1
İstanbul Zara Ekinlispor-Bay
FİNAL
8 Nisan Pazar
12:00 Güvenspor - Arabayatağıspor 0-1















































































4.Grup
YALOVA
A Grubu
5 Nisan Perşembe
14:00 Fethiye İdmanyurdu-Kapaklıspor 7-0
İstanbul Sultangazispor-Bay
6 Nisan Cuma
16:00 Kapaklıspor-Sultangazispor 1-0
Bursa Fethiye İdmanyurdu-Bay
7 Nisan Cumartesi
14:00 Fethiye İdmanyurdu-Sultangazispor 0-0
Tekirdağ Kapaklıspor-Bay
B Grubu
5 Nisan Perşembe
16:00 Adapazarıspor-Yeni Karamanspor 1-1
İstanbul Yeşil Ilgazspor-Bay
6 Nisan Cuma
14:00 Yeşil Ilgazspor-Adapazarıspor 1-0
Bursa Yeni Karamanspor-Bay
7 Nisan Cumartesi
16:00 Yeni Karamanspor-Yeşil Ilgazspor 3-1
Adapazarıspor-Bay
FİNAL
8 Nisan Pazar
 14.00 Fethiye İY - Yeni Karamanspor 5-0















































































5.Grup
BOLU
A Grubu
5 Nisan Perşembe
16:00 Düzcespor-Gölbaşı Belediyespor 2-1
İstanbul Seyrantepe Ofspor-Bay
6 Nisan Cuma
14:00 Seyrantepe Of-Gölbaşı Belediyespor 2-1
Düzcespor-Bay
7 Nisan Cumartesi
16:00 Seyrantepe Of-Düzcespor 11-0
Ankara Gölbaşı Belediyespor-Bay
B Grubu
5 Nisan Perşembe
14:00 Kdz Ereğli Bld-Elmadağ Bld H.Oğlan 3-1
İstanbul Batı Trakya Türklerispor-Bay
6 Nisan Cuma
16:00 Batı Trakyaspor-Elmadağ Bld H.Oğlan 2-0
Zonguldak Karadeniz Ereğli Belediyespor-Bay
7 Nisan Cumartesi
14:00 Kdz Ereğli Bld-Batı Trakyaspor 0-1
Ankara Elmadağ Belediye Hasanoğlanspor-Bay
FİNAL
8 Nisan Pazar
12:00 Seyrantepe Ofspor-Batı Trakya 3-0















































































6.Grup
BALIKESİR (Ayvalık)
A Grubu
5 Nisan Perşembe
15:00 Ç.Dardanelspor-Balçova Bld Termal 2-1
İstanbul Kayaşehirspor-Bay
6 Nisan Cuma
17:00 Kayaşehirspor-Balçova Bld Termal 3-0
Çanakkale Dardanelspor-Bay
7 Nisan Cumartesi
15:00 Kayaşehirspor-Ç.Dardanelspor 0-0 (0-3 p)
İzmir Balçova Belediye Termalspor -Bay
B Grubu
5 Nisan Perşembe
17:00 Tepebağ Kültürspor-Kütahyaspor 3-1
İzmirspor-Bay
6 Nisan Cuma
15:00 İzmirspor-Kütahyaspor 2-1
İstanbul Tepebağ Kültürspor-Bay
7 Nisan Cumartesi
17:00 Tepebağ Kültürspor- İzmirspor 0-2
Kütahyaspor-Bay
FİNAL
8 Nisan Pazar
 15.00 Ç.Dardanel-İzmirspor 0-3















































































7.Grup
DÜZCE
A Grubu
5 Nisan Perşembe
14:00 Altınova Bld-İzmit Gençlerbirliği 4-2
İnegölspor-Bay
6 Nisan Cuma
16:30 İnegölspor-İzmit Gençlerbirliği 3-0
Yalova Altınova Belediyespor-Bay
7 Nisan Cumartesi
14:00 İnegölspor-Altınova Belediyespor 1-0
İzmit Gençlerbirliği -Bay
B Grubu
5 Nisan Perşembe
16:00 Sakarya Demirspor-Hisareynspor 2-1
Balıkesir Susurluk 5 Eylülspor-Bay
6 Nisan Cuma
14:30 Hisareynspor-Susurluk 5 Eylülspor 1-1
Sakarya Tüvasaş Demirspor-Bay
7 Nisan Cumartesi
16:00 Susurluk 5 Eylülspor-Sakarya Demir 0-1
Kocaeli Hisareynspor-Bay
FİNAL
8 Nisan Pazar
13:00 İnegöl - Sakarya Demir 3-0















































































8.Grup
AYDIN
A Grubu
5 Nisan Perşembe
17:00 Buca Belediyespor-İncilipınargücü 2-1
Antalya DSİ-Bay
6 Nisan Cuma
17:00 İncilipınargücü-Antalya DSİ 1-1
İzmir Buca Belediyespor-Bay
7 Nisan Cumartesi
17:00 Antalya DSİ -Buca Belediyespor 1-2
Denizli İncilipınargücü-Bay
B Grubu
5 Nisan Perşembe
17:00 Salihli Belediye-Yamanlar Esenspor 4-2
Muğla Ortaca Belediyespor-Bay
6 Nisan Cuma
17:00 Yamanlar Esenspor-Ortaca Belediye 2-1
Manisa Salihli Belediyespor-Bay
7 Nisan Cumartesi
17:00 Salihli Belediye-Ortaca Belediye 1-2

İzmir Yamanlar Esenspor-Bay


Grup Birinciliği Belirleme Maçları
İzmir Yamanlar Esenspor-Ortaca Belediye 4-2 pen Salihli Belediye-İzmir Yamanlar Esenspor 4-3 pen


FİNAL
8 Nisan Pazar
11:00 Buca Bld - Salihli Bld 3-1















































































9.Grup
MUĞLA (Fethiye)
A Grubu
5 Nisan Perşembe
15:00 İzmir Belediye-Kuşadasıspor 1-0
Antalya Serik Belediyespor-Bay
6 Nisan Cuma
17:00 Serik Belediyespor-Kuşadasıspor 1-0
İzmir Belediyespor-Bay
7 Nisan Cumartesi
15:00 İzmir Belediye-Serik Belediyespor 0-5
Kuşadasıspor-Bay
B Grubu
5 Nisan Perşembe
17:00 Yeni Burdurspor-Denizli Yeşilköy 4-1
Isparta İYAŞ-Bay
6 Nisan Cuma
15:00 Isparta İYAŞ-Denizli Yeşilköy 3-1
Yeni Burdurspor-Bay
7 Nisan Cumartesi
17:00 Yeni Burdurspor-Isparta İYAŞ 1-1 (7-6 p)
Denizli Yeşilköyspor-Bay
FİNAL
8 Nisan Pazar
11:00 Serik Bld - Yeni Burdur 1-2















































































10.Grup
UŞAK
A Grubu
5 Nisan Perşembe
14:00 Somaspor-Aydın Yıldızspor 1-1
Muğlaspor-Bay
6 Nisan Cuma
16:00 Muğlaspor-Somaspor 3-1
Aydın Yıldızspor-Bay
7 Nisan Cumartesi
14:00 Aydın Yıldızspor-Muğlaspor 1-3
Somaspor-Bay
B Grubu
5 Nisan Perşembe
16:00 Afjet Afyonspor-Eskişehir Sağlıkspor 2-1
Kütahya Termikspor-Bay
6 Nisan Cuma
14:00 Kütahya Termik-Eskişehir Sağlıkspor 4-1
Afjet Afyonspor-Bay
7 Nisan Cumartesi
16:00 Afjet Afyonspor-Kütahya Termik 1-2
Eskişehir Sağlıkspor-Bay
FİNAL
8 Nisan Pazar

11:00 Muğla - Kütahya Termik 2-0

















































































11.Grup
OSMANİYE
A Grubu
5 Nisan Perşembe
14:00 İskenderun Karaağaç-Konya Karakartallar 3-0
Mersin Akdeniz Belediyespor-Bay
6 Nisan Cuma
14:00 Konya Karakartallar-Akdeniz Belediye 1-0
İskenderun Karaağaçspor-Bay
7 Nisan Cumartesi
14:00 İskenderun Karaağaç-Akdeniz Belediye 0-0
Konya Karakartallar-Bay
B Grubu
5 Nisan Perşembe
14:00 Nevşehirspor GK-68 Aksaray Bld 2-0
Adana Kanaryaspor -Bay
6 Nisan Cuma
14:00 68 Aksaray Bld-Adana Kanaryaspor 2-2
Nevşehirspor Gençlik-Bay
7 Nisan Cumartesi
14:00 Nevşehirspor GK-Adana Kanaryaspor 0-6
68 Aksaray Belediyespor-Bay
FİNAL
8 Nisan Pazar
 11.00 İskenderun Karaağaç - Adana Kanarya 2-0















































































12.Grup
ADANA
A Grubu
5 Nisan Perşembe
14:00 Şehitkamil Bld-Mersin İdmanyurdu 2-2
Hatay Samandağspor-Bay
6 Nisan Cuma
16:00 Şehitkamil Bld-Samandağspor 2-0
Mersin İdmanyurduspor-Bay
7 Nisan Cumartesi
14:00 Mersin İdmanyurdu-Samandağspor 2-0
Birincilik maçı
Şehitkamil Belediyespor-Mersin İY 7-6 pen
B Grubu
5 Nisan Perşembe
16:00 Maraşspor-Osmaniyespor FK 1-0
Adıyaman Gençlerbirliği-Bay
6 Nisan Cuma
14:00 Osmaniyespor FK-Adıyaman Gençlerbirliği 4-2
Maraşspor-Bay
7 Nisan Cumartesi
16:00 Maraşspor-Adıyaman Gençlerbirliği 6-0
Osmaniyespor Futbol Kulübü-Bay
FİNAL
8 Nisan Pazar
14:00 Şehitkamil Bld - Maraşspor 1-0















































































13.Grup
KAYSERİ
A Grubu
5 Nisan Perşembe
13:00 Sivas Yolspor-Elazığ İl Özel İdare 2-1
Adana Seyhan Belediyespor-Bay
6 Nisan Cuma
13:00 Seyhan Belediyespor-Elazığ İl Özel İdare 5-0
Sivas Yolspor-Bay
7 Nisan Cumartesi
13:00 Seyhan Belediyespor-Sivas Yolspor 2-1
Elazığ İl Özel İdarespor-Bay
B Grubu
5 Nisan Perşembe
13:00 Selçuklu Belediyespor-Yozgat Bozok 2-1
Malatya Yeşilyurt Belediyespor-Bay
6 Nisan Cuma
13:00 Yozgat Bozok-Yeşilyurt Belediyespor 2-1
Konya Selçuklu Belediyespor-Bay
7 Nisan Cumartesi
13:00 Selçuklu Belediye-Yeşilyurt Belediye 1-4

Yozgat Bozokspor-Bay


Penaltılar:
Malatya Yeşilyurt Bld tur atladı


FİNAL
8 Nisan Pazar
11:00 Seyhan Bld - Yeşilyurt Bld 3-0








































14.Grup
YOZGAT
5 Nisan Perşembe
13:30 Kayseri Şekerspor-Mucurspor 2-0
15:30 Yahşihanspor-Karabük 5000 Evler 2-1
6 Nisan Cuma
14:00 Kayseri Şekerspor-Yahşihanspor 2-0
16:00 Karabük 5000 Evler-Mucurspor 2-2
7 Nisan Cumartesi
13:00 Yahşihanspor-Mucurspor 0-3
15:00 Kayseri Şeker-Karabük 5000 Evler 5-1
Şampiyon Kayseri Şekerspor
*Çorum Alaca Belediye Gençlik şampiyonadan çekildi.





































15.Grup
ÇORUM
6 Nisan Cuma
14:00 Samsun Kadıköyspor-Ordu Demirspor 3-0
16:00 Erbaa Güreş İhtisas-Ayancıkspor 6-1
7 Nisan Cumartesi
14:00 Samsun Kadıköyspor-Ayancıkspor 0-1
16:00 Erbaa Güreş İhtisas-Ordu Demirspor 0-0
8 Nisan Pazar
11:00 Ordu Demirspor-Ayancıkspor 1-1
13:00 Erbaa Güreş İhtisas-Samsun Kadıköy















































































16.Grup
KARABÜK
A Grubu
5 Nisan Perşembe
12:00 Ankara Çayyolu-Kastamonu 1966 1-0
Zonguldak Sarayspor-Bay
6 Nisan Cuma
14:00 Kastamonu 1966 -Zonguldak Saray 2-1
Ankara Çayyoluspor-Bay
7 Nisan Cumartesi
12:00 Ankara Çayyolu-Zonguldak Saray 5-0
Kastamonu 1966-Bay
B Grubu
5 Nisan Perşembe
14:00 Bolu Eİ Kızıkspor-Bartınspor 3-3
Ankara Başkentgücü-Bay
6 Nisan Cuma
12:00 Başkentgücü-Bolu Eİ Kızıkspor 2-1
Bartınspor-Bay
7 Nisan Cumartesi
14:00 Bartınspor-Başkentgücü 1-2
Bolu Elvan İnşaat Kızıkspor-Bay
FİNAL
8 Nisan Pazar
11:00 Ankara Çayyolu - Başkentgücü





































17.Grup
ORDU
6 Nisan Cuma
14:00 Akçaabat Sebat-Amasya Belediye 3-0
16:00 Atakum Belediyespor-Görelespor 4-0
7 Nisan Cumartesi
13:30 Görelespor-Amasya Belediyespor 2-3
16:00 Akçaabat Sebat-Atakum Belediyespor 2-3
8 Nisan Pazar
10:30 Atakum Belediye-Amasya Belediye 3-1

10:30 Akçaabat Sebat-Görelespor 5-4


Şampiyon: Atakum Bld

















































































18.Grup
GİRESUN
A Grubu
5 Nisan Perşembe
13:00 Artvin Ormanspor-Tercan 17 Şubat 4-2
Trabzon Çağlayanspor-Bay
6 Nisan Cuma
13:00 Çağlayanspor-Tercan 17 Şubat 5-0
Artvin Ormanspor-Bay
7 Nisan Cumartesi
13:00 Çağlayanspor-Artvin Ormanspor 0-1
Erzincan Tercan 17 Şubat -Bay
B Grubu
5 Nisan Perşembe
15:00 Rize Belediyespor-Bayburt Telekom 3-2
Trabzon Ortahisar Kanunispor-Bay
6 Nisan Cuma
15:00 Ortahisar Kanunispor-Bayburt Telekom 8-0
Rize Belediyespor-Bay
7 Nisan Cumartesi
15:00 Ortahisar Kanuni-Rize Belediyespor 4-1
Bayburt Telekomspor-Bay
FİNAL
8 Nisan Pazar
13:00 Artvin Orman-Ortahisan Kanuni





































19.Grup
BAYBURT
6 Nisan Cuma
13:00 Yakutiyespor-Göle Belediyespor 4-1
15:00 Iğdır Arasspor-Gümüşhanespor 3-0
7 Nisan Cumartesi
13:00 Iğdır Arasspor-Göle Belediyespor 2-1
15:00 Yakutiyespor-Gümüşhanespor 9-1
8 Nisan Pazar
11:00 Yakutiyespor-Iğdır Arasspor 2-0

15:00 Gümüşhanespor-Göle Belediye


Şampiyon: Yakutiyespor







































20.Grup
BATMAN
6 Nisan Cuma
15:00 Ş.Urfa 11 Nisan-Muş İdmanyurdu 3-0
15:00 Diyarbakır DSİ-Siirt Kartalspor 7-0
7 Nisan Cumartesi
15:00 Ş.Urfa 11 Nisan-Siirt Kartalspor 4-0
15:00 Diyarbakır DSİ-Muş İdmanyurdu 3-0
8 Nisan Pazar
11:00 Diyarbakır DSİ-Ş.Urfa 11 Nisan 5-0

11:00 Muş İdmanyurdu-Siirt Kartalspor 0-3


Muş İdmanyurdu, yöneticisi kaza geçirdiği için turnuvaya gelmedi.


Şampiyon: Diyarbakır DSİ



DERLEYEN: BENAN DİKER

Hiç yorum yok:

'BAL'da futbolcu-kulüp arasındaki sistem arızalı'

TFF Konya İl Temsilci Yardımcısı İbrahim Karabacak “Ülkemizde amatör futbol liglerinin başlayamaması noktasında salgınla mücadele analizi” b...