Pazar, Nisan 08, 2018

2. Amatör 8 Nisan Pazar Sonuçları

İstanbul Süper Amatör Klasman Grubunda günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.


2.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


13:30 Ovayenice - Subaşı ( Çatalca Stadı ) 0-2
13:30 Esenyurt Acar - Anadolu Esenyurt Spor ( Esenyurt Belediye Stadı ) 1-0
15:00 Tem Terkos - Esenyurt Örnek İ.Y. ( Terkos Stadı ) 0-0
15:30 Gümüşpınar - Ormanlı Köyü Spor ( Çatalca Stadı ) 1-5
15:30 Esenyurt Kartal - Arnavutköy ( Esenyurt Belediye Stadı ) 3-2


4.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:00 Alemdar - Sarıyer Maden ( Gazi Mahallesi Sahası ) 0-4
15:30 Haznedar İdman Ocağı - Poligon Fethiye ( Albayrak Suni Çim Sahası ) 1-1
15:30 Gençosman - Sarıyer F.S.M. ( Kazım Karabekir Stadı ) 1-6
15:30 Eroğlu - Şenlik Gençlerbirliği ( Zeytinburnu Bld.Hasan Doğan Sahası ) 3-2


6.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


11:00 Yeni Ortabayır - Damlaspor ( Kağıthane Bld. Yahya Kemal ) 0-2
13:30 Altınyıldız - Zekeriyaköy ( Fatih Mimarsinan Stadı ) 4-0
15:30 Mecidiyeköy Tayfun - Ateştuğla Spor (  Seyrantepe Stadı ) 5-2


8.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


11:00 Aslantepe - Cfs Bağcılar ( Kağıthane Bld. Sadabad Sahası ) 1-3
15:00 Gedikpaşa - İstanbul Sivas ( Halkalı Etap Stadı ) 4-2
15:30 Cankurtaran - Esenler Turgutreis ( Fatih Mimarsinan Stadı ) 4-0
15:30 Tepebağ Kültür - Kemerburgaz ( Merkezefendi Stadı ) 4-3
15:30 Yeşildirek - Altınok ( Namık Sevik Stadı ) 3-2


10.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:30 Esenler Kentyıldız - Sanayi Mahallesi ( İbb Esenler Stadı ) 5-1
13:30 Beştelsiz - Göktürkspor ( Merkezefendi Stadı ) 2-1
13:30 Selvispor - Göktürk Sarayspor ( Zeytinburnu Bld.Hasan Doğan Sahası ) 4-1


12.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


10:45 Avcılar 1903 Spor - Yeşilılgaz ( Avcılar Bld. Atatürk Stadyumu ) 3-2
11:00 Kağıthane Çağlayan - Altınaslar ( Kağıthane Bld. Hasbahçe Sahası ) 2-0
14:00 Bayrampaşa Doğan - Ayazağa Esen ( Bayrampaşa Büyükşehir Bld. Stadı ) 5-1
15:00 Güneşli - Muratpaşa ( Bağcılar Bld. Mahmutbey Stadı ) 1-1


14.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:00 Anadolu Üsküdar - Batı Ataşehir Spor ( Selimiye Stadı ) 0-1
12:00 Erenköy Gençlik - Küçükbakkalköy ( Yenisahra Suni Çim Stadı ) 1-6
15:00 Maltepe Fındıklı - Küçüksu Yeni Mah. ( Gülsuyu Asım Kara Stadı ) 3-2
15:00 Şile - Özataşehir ( Şile Stadı ) 7-1


16.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:30 Beykoz Elmalı Spor - Girne Gençlik ( Paşabahçe Stadı ) 0-1
14:00 Doğangüneş - Pendik Yenişehir Kartalları ( Selimiye Stadı ) 1-1
14:30 Balkan Yeşilbağlar - Ted İstanbul Koleji ( Kartal Yunus Sahası ) 1-4
14:30 Ataşehir Arena Spor - Selami Ali Yeşilsaha ( Yenisahra Suni Çim Stadı) 1-14
15:30 Atlas Spor - Ataşehir Yoncaspor ( Alemdağ Stadyumu ) 7-4


18.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


14:00 Üsküdar Salacak - Çiğdemspor ( Çakmak Sahası ) 2-2
15:00 Sultan Mehmed Han - Feneryolu ( Maltepe Bld. İdealtepe Suni Çim Stadı ) 2-4
15:30 Pendik 571 Velibaba Şahingücü - Pendik Doğan ( Dolayoba Sahası ) 2-1
16:00 Üsküdar İcadiye - Harb-İş ( Selimiye Stadı ) 2-1


 

Hiç yorum yok:

Cezası bittiği halde Kestel BAL'a alınmadı

TFF Tahkim Kurulu, Bursa Süper Amatör Lig'de grubunu ilk sırada tamamlamasına karşın 'cezası olduğu' gerekçesiyle BAL'a alın...