Cumartesi, Nisan 07, 2018

2. Amatör 7 Nisan Cumartesi Sonuçları

1.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


11:30 Çakılköy - Gökçeali ( İzzettin Stadı ) 4-1
15:00 Karaağaç - Haraççıspor ( Büyükçekmece Stadı ) 1-4
15:30 Kumburgaz - Gümüşyaka ( Celaliye Kemal Karasu Stadı) 3-0
15:30 Öz Örencik Köyü - Silivri Kadıköy ( İzzettin Stadı ) 7-0


3.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


11:30 Doğa Hospital Yeşilkent - 5 Mevsim Gençlik ( Avcılar Bld. Atatürk Stadyumu ) 3-1
13:30 Kabakça - Alipaşa ( İzzettin Stadı ) 3-0
15:00 Karacaköy Bld. - Silivri Mimarsinan (Karacaköy Sahası) 2-0
15:30 Medicell Beylikdüzü 2011 - Akörenköy ( Güzelce Stadı ) 0-6


5.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:30 Güzelhisar - Sarıyer Yeni Mahalle ( Namık Sevik Stadı ) 2-7
12:30 Büyükdere - İstanbul Gümüşhane ( Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı ) 2-3
14:30 Esentepe Şahin - Molla Aşkı ( Halkalı Etap Stadı ) 5-2
15:30 Yenişehir - Thy ( Beyoğlu Stadı ) 2-1


7.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


11:30 Sarıgöl Birlik - Esenyurt İncirtepe ( Kazım Karabekir Stadı ) 3-5
13:30 Bağcılar G.Gücü - Çelikspor ( Bağcılar Bld. Mahmutbey Stadı ) 3-2
15:00 Ihlamurdere Spor - Nişanca Gençlik ( Beşiktaş Belediyesi Çilekli Sahası ) 2-3
15:30 Bağcılar Evren - Bahçelievler İ.Y. ( Bağcılar Bld. Mahmutbey Stadı ) 3-2
15:30 Gop.Şemsipaşa - Çınaraltı Spor ( Kazım Karabekir Stadı ) 1-5


9.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:30 Halkalı - Avcılar Gençlerbirliği ( Halkalı Etap Stadı ) 1-3
15:30 Yeniufuk - İ.T.Ü. ( Sefaköy Kartal Sahası ) 3-11


11.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


13:00 R.Hisarı - Bağcılar Asil Kartal ( Beşiktaş Belediyesi Çilekli Sahası) 3-1
13:30 Fişekspor - Beyoğluspor ( Kazım Karabekir Stadı ) 7-0
15:30 Halil Rıfat Paşa - Gümüşdere ( Ayazağa Yusuf Tunaoğlu) 4-0'ken konuk ekibin 6 kişi kalması nedeniyle tatil. 
17:30 Balat Yeşilova - İgdaş ( Namık Sevik Stadı ) 3-1


13.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


11:30 Fatih - Nurtepe Güneyyıldızı ( Fatih Mimarsinan Stadı ) 3-1
15:30 Y.S.Selim - İstanbul Gençlergücü ( Fatih Mimarsinan Stadı ) 0-0
15:30 Y.Güneş - Gop.Venüs ( Zeytinburnu Bld.Hasan Doğan Sahası )  3-0 h


15.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


14:00 Anadolu Kartalları - Fk 1864 ( Pendik Bld. Çamlık Stadı ) 1-5
14:30 Ataşehirgücü - Taçspor ( Dudullu Stadı ) 3-1
15:00 İstanbul Ataşehirspor - Sapanbağları ( Maltepe Başıbüyük Stadı ) 0-5


17.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:00 Tuzla Mimarsinan - Hasanpaşa ( Pendik Bld. Çamlık Stadı ) 3-1
13:30 Beykoz Göllü Köyü - Üsküdar Çınarspor ( Ortaçeşme Sahası ) 3-3
14:00 Fetih Kelkit - Haydarpaşa Demir ( Çakmak Sahası ) 1-7
15:30 Kirazlıtepe - Marmara Karayolları ( Çavuşbaşı Sahası ) 0-6
15:30 Beykoz İncirköy - Maltepe Belediye ( Ortaçeşme Sahası ) 2-5


19.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:00 Selamsız - 1453 Maltepe Gençlik ( Selimiye Stadı ) 3-1
14:00 Öz Karacaahmet - Ferahspor ( Selimiye Stadı ) 5-1
15:00 Adalar - Soğanlık ( Kartal Yunus Sahası ) 3-1
16:00 Acıbadem Üsküdar - Kozyatağı ( Selimiye Stadı ) 2-3

Hiç yorum yok:

Zirveden birden dibe: BAL'dan trajik şekilde düşen 15 kulüp

Bölgesel Amatör Lig 2010-11 sezonundan bu yana hayatımızda. Bu ligin özellikle düşme statüsü tartışılırken, dünyada eşi benzeri bulunmayan s...