Çarşamba, Nisan 18, 2018

2. Amatör 21-22 Nisan Programı Açıklandı

İstanbul 2. Amatör Küme'de haftasonu oynanacak olan karşılaşmaların programı açıklandı.


1.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Gümüşyaka - Haraççıspor ( Silivri Stadı )

16:00 Çakılköy - Silivri Kadıköy ( Çatalca Stadı )
16:00 Karaağaç - Çanakça ( Büyükçekmece Stadı )
16:00 Kumburgaz - Gökçeali ( Celaliye Kemal Karasu Stadı )


2.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Esenyurt Kartal - Anadolu Esenyurt Spor ( Esenyurt Belediye Stadı )

14:00 Ovayenice - Esenyurt Acar ( İzzettin Stadı )
15:00 Esenyurt Örnek İ.Y. - Arnavutköy ( Esenyurt Belediye Stadı )
16:00 Gümüşpınar - Subaşı ( İzzettin Stadı )
16:00 Tem Terkos - Ormanlı Köyü Spor ( Terkos Stadı )


3.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Alipaşa - Silivri Mimarsinan ( Silivri Stadı )

14:00 Kabakça - 5 Mevsim Gençlik ( Çatalca Stadı )
16:00 Doğa Hospital Yeşilkent - Akörenköy ( Avcılar Belediyesi Atatürk Stadyumu )


4.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Alemdar - Poligon Fethiye ( Gazi Mahallesi Sahası )

16:00 Gençosman - Seyrantepe Of ( Albayrak Suni Çim Sahası )
16:00 Şenlik Gençlerbirliği - Sarıyer Maden ( İbb Şenlikköy Stadı )
16:00 Eroğlu - Sarıyer F.S.M. ( Zeytinburnu Bld.Hasan Doğan Sahası )


5.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
16:00 Çeliktepe Ümit - Thy ( Kağıthane Bld. Seyrantepe Stadı )

16:00 İstanbul Gümüşhane - Molla Aşkı ( Kağıthane Bld. Yahya Kemal Sahası )
16:00 Güzelhisar - Yenişehir ( Namık Sevik Stadı )
16:30 Esentepe Şahin - Sarıyer Yeni Mahalle ( Halkalı Etap Stadı )


6.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
16:00 Öz Y.Selim - Ateştuğla Spor ( İbb Esenler Stadı )

16:00 Mecidiyeköy Tayfun - Altınyıldız ( Kağıthane Bld. Seyrantepe Stadı )
16:00 Yeni Ortabayır - Zekeriyaköy ( Kağıthane Bld. Yahya Kemal Sahası )
16:00 Şehremini - Damlaspor ( Namık Sevik Stadı )


7.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Bağcılar G.Gücü - Sarıgöl Birlik ( Bağcılar Bld. Mahmutbey Stadı )

14:00 Çınaraltı Spor - Nişanca Gençlik ( Bahçeköy Orman Fakültesi Sahası )
14:00 Ihlamurdere Spor - Esenyurt İncirtepe ( Beşiktaş Belediyesi Çilekli Sahası )
15:30 Bağcılar Evren - Çelikspor ( Bağcılar Bld. Mahmutbey Stadı )
16:00 Gop.Şemsipaşa - Bahçelievler İ.Y. ( Kazım Karabekir Stadı )


8.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
11:00 Aslantepe - Kemerburgaz ( Kağıthane Bld. Sadabad Sahası )

12:00 Cfs Bağcılar - Altınok ( Bağcılar Bld. Mahmutbey Stadı )
13:00 Cankurtaran - Gedikpaşa ( Fatih Mimarsinan Stadı )
15:00 Yeşildirek - İstanbul Sivas ( Fatih Mimarsinan Stadı )
16:00 Tepebağ Kültür - Esenler Turgutreis ( Merkezefendi Stadı )


9.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Cerrahpaşa - İ.T.Ü. ( Namık Sevik Stadı )

16:00 Halkalı - Tozkoparan Birlik ( İfa Sahası )


10.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Selvispor - Sanayi Mahallesi ( Zeytinburnu Bld.Hasan Doğan Sahası )

16:00 Göktürk Sarayspor - Göktürkspor ( Göktürk Sahası )


11.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
15:00 Halilrıfatpaşa - Etiler Kartalspor ( Ayazağa Yusuf Tunaoğlu )

16:00 Bağcılar Asil Kartal - İgdaş ( Bağcılar Bld. İstoç Tesisleri )
16:00 R.Hisarı - Gümüşdere ( Bahçeköy Orman Fakültesi Sahası )


12.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Güneşli - Ayazağa Esen ( Bağcılar Bld. Mahmutbey Stadı )

16:00 Avcılar 1903 Spor - Altınaslar ( Avcılar Belediyesi Atatürk Stadyumu )
16:00 Muratpaşa - Yeşilılgaz ( Bayrampaşa Belediye Stadı )


13.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
15:00 Fatih - Eyüp Çırçır İmar ( Fatih Mimarsinan Stadı )

16:00 Merter - İstanbul Gençlergücü ( Bayrampaşa Büyükşehir Belediye Stadı )


14.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:30 Özataşehir - Küçükbakkalköy ( Maltepe Bld. İdealtepe Suni Çim Stadı )

15:00 Şile - Küçüksu Yeni Mah. ( Şile Stadı )
15:30 Maltepe Fındıklı - Kavakpınar ( Maltepe Başıbüyük Stadı )
16:00 Erenköy Gençlik - Batı Ataşehir Spor ( Yenisahra Suni Çim Stadı )


15.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
15:00 Atalar - Çekmeköy Çarşı ( Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı )

16:00 İstanbul Ataşehirspor - Taçspor ( Maltepe Başıbüyük Stadı )
16:00 Ataşehirgücü - Fk 1864 ( Sarıgazi Stadyumu )


16.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Beykoz Elmalı Spor - Selami Ali Yeşilsaha ( Paşabahçe Stadı )

15:00 Balkan Yeşilbağlar - Ataşehir Yoncaspor ( Kartal Yunus Sahası )
15:00 Doğangüneş - Ted İstanbul Koleji ( Selimiye Stadı )
16:30 Pendik Yenişehir Kartalları - Girne Gençlik ( Pendik Bld. Çamlık Stadı )
17:00 Atlas Spor - Ataşehir Arena Spor ( Alemdağ Stadyumu )


17.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Kirazlıtepe - Tuzla Mimarsinan ( Çavuşbaşı Sahası )

14:00 Beykoz Göllü Köyü - Hasanpaşa ( Ortaçeşme Sahası )
14:30 Maltepe Belediye - Üsküdar Çınarspor ( Maltepe Bld. İdealtepe Suni Çim Stadı )
15:00 Fetih Kelkit - Marmara Karayolları ( Çakmak Sahası )
16:00 Beykoz İncirköy - Haydarpaşa Demir ( Ortaçeşme Sahası )


18.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:30 Üsküdar Salacak - Feneryolu ( Çakmak Sahası )

15:30 Pendik 571 Velibaba Şahingücü - Tunusbağı ( Dolayoba Sahası )
16:00 Çiğdemspor - Harb-İş ( Paşabahçe Stadı )
16:30 Sultan Mehmed Han - Pendik Doğan ( Maltepe Bld. İdealtepe Suni Çim Stadı )


19.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Selamsız - Erenköy Acar ( Selimiye Stadı )

15:15 Öz Karacaahmet - Soğanlık ( Selimiye Stadı )
16:30 Kozyatağı - Ferahspor ( Yenisahra Suni Çim Stadı )
17:15 Acıbadem Üsküdar - 1453 Maltepe Gençlik ( Selimiye Stadı )

Hiç yorum yok:

Defnesporlu yöneticiler Defne kızları için koştu

Futbol ve hentbol branşlarında faaliyetlerini sürdüren İstanbul Defnespor'un yöneticileri, V odafone İstanbul Sanal Yarı Maratonu’nda De...