Perşembe, Nisan 12, 2018

2. Amatör 14-15 Nisan Programı Açıklandı

İstanbul 2. Amatör Küme'de haftasonu oynanacak olan karşılaşmaların programı açıklandı.


1.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
16:00 Gökçeali - Karaağaç ( Çatalca Stadı )

16:00 Haraççıspor - Kumburgaz ( Hadımköy Sahası )
16:00 Çanakça - Çakılköy ( İzzettin Stadı )
16:00 Gümüşyaka - Öz Örencik Köyü ( Silivri Stadı )


2.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Esenyurt Örnek İ.Y. - Ovayenice ( Esenyurt Belediye Stadı )

16:00 Subaşı - Esenyurt Acar ( Çatalca Stadı )
16:00 Arnavutköy - Tem Terkos ( Bolluca Stadı )
16:00 Ormanlı Köyü Spor - Esenyurt Kartal ( Karacaköy Sahası )
16:00 Anadolu Esenyurt Spor - Gümüşpınar ( Esenyurt Belediye Stadı )


3.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Alipaşa - Medicell Beylikdüzü 2011 ( Silivri Stadı )

16:00 5 Mevsim Gençlik - Karacaköy Bld. ( Başakşehir Bld. Ş.Erdem Özçelik Stadı )
16:00 Silivri Mimarsinan - Kabakça ( Silivri Müjdat Gürsu Stadı )


4.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Poligon Fethiye - Gençosman ( Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı )

15:30 Sarıyer F.S.M. - Alemdar ( Beşiktaş Belediyesi Çilekli Sahası )
16:00 Seyrantepe Of - Haznedar İdman Ocağı ( Kağıthane Bld. Seyrantepe Stadı )
16:00 Sarıyer Maden - Eroğlu ( Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı )


5.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:30 Sarıyer Yeni Mahalle - Çeliktepe Ümit ( Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı )

16:00 Thy - Güzelhisar ( İbb Şenlikköy Stadı )
16:00 İstanbul Gümüşhane - Yenişehir ( Kağıthane Bld. Yahya Kemal Sahası )
16:30 Molla Aşkı - Büyükdere ( Fatih Mimarsinan Stadı )


6.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Zekeriyaköy - Öz Y.Selim ( Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı )

16:00 Ateştuğla Spor - Altınyıldız ( Bağcılar Bld. İstoç Tesisleri )
16:00 Şehremini - Mecidiyeköy Tayfun ( Namık Sevik Stadı )


7.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Çelikspor - Sarıgöl Birlik ( Namık Sevik Stadı )

16:00 Çınaraltı Spor - Bağcılar G.Gücü ( Beşiktaş Belediyesi Çilekli Sahası )
16:00 Nişanca Gençlik - Gop.Şemsipaşa ( Eyüp Belediyesi Rami Stadı )
16:00 Bahçelievler İ.Y. - Ihlamurdere Spor ( İfa Sahası )
17:00 Esenyurt İncirtepe - Bağcılar Evren ( Esenyurt Belediye Stadı )


8.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:45 Cfs Bağcılar - Cankurtaran ( Bağcılar Bld. İstoç Tesisleri )

12:00 Altınok - Aslantepe ( Fatih Mimarsinan Stadı )
14:30 İstanbul Sivas - Tepebağ Kültür ( Bağcılar Bld. İstoç Tesisleri )
15:00 Esenler Turgutreis - Gedikpaşa ( İbb Esenler Stadı )
15:00 Kemerburgaz - Yeşildirek ( Kemerburgaz Şehit Osman Yumuk Tesisleri )


9.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 İ.T.Ü. - Halkalı ( İ.T.Ü. Stadyumu (Ayazağa Kampüsü) )
16:00 Avcılar Gençlerbirliği - Cerrahpaşa ( Avcılar Belediyesi Atatürk Stadyumu )


10.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
16:00 Göktürkspor - Selvispor ( Göktürk Sahası )

16:00 Sanayi Mahallesi - Beştelsiz ( Kağıthane Bld. Yahya Kemal Sahası )


11.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Etiler Kartalspor - Fişekspor ( Beşiktaş Belediyesi Çilekli Sahası )

16:00 Beyoğluspor - Halilrıfatpaşa ( Beyoğlu Stadı )
16:00 İgdaş - R.Hisarı ( Yıldıztabya Stadı )
16:30 Gümüşdere - Balat Yeşilova ( Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı )


12.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
16:00 Ayazağa Esen - Avcılar 1903 Spor ( Ayazağa Atatürk Stadı )

16:00 Altınaslar - Bayrampaşa Doğan ( Bayrampaşa Belediye Stadı )
16:00 Yeşilılgaz - Güneşli ( Merkezefendi Stadı )


13.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Nurtepe Güneyyıldızı - Y.S.Selim ( Kağıthane Bld. Nurtepe Suni Çim Stadı )

14:00 Eyüp Çırçır İmar - Y.Güneş ( Yıldıztabya Stadı )
16:00 Gop.Venüs - Fatih ( Karadeniz Tekin Küçükali Stadı )


14.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
16:00 Kavakpınar - Anadolu Üsküdar ( Kaynarca Sahası )

16:00 Küçüksu Yeni Mah. - Erenköy Gençlik ( Ortaçeşme Sahası )
16:30 Küçükbakkalköy - Şile ( Dudullu Stadı )
16:30 Batı Ataşehir Spor - Maltepe Fındıklı ( Maltepe Başıbüyük Stadı )


15.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:30 Taçspor - Atalar ( Dudullu Stadı )

14:30 Sapanbağları - Anadolu Kartalları ( Kartal Yunus Sahası )
16:00 Çekmeköy Çarşı - Ataşehirgücü ( Alemdağ Stadyumu )


16.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:30 Girne Gençlik - Doğangüneş ( Maltepe Başıbüyük Stadı )

16:00 Ted İstanbul Koleji - Beykoz Elmalı Spor ( Paşabahçe Stadı )
16:00 Pendik Yenişehir Kartalları - Atlas Spor ( Pendik Bld. Çamlık Stadı )
16:00 Selami Ali Yeşilsaha - Balkan Yeşilbağlar ( Selimiye Stadı )
17:00 Ataşehir Yoncaspor - Ataşehir Arena Spor ( Yenisahra Suni Çim Stadı )


17.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Haydarpaşa Demir - Beykoz Göllü Köyü ( Çakmak Sahası )

12:00 Hasanpaşa - Fetih Kelkit ( Gülsuyu Asım Kara Stadı )
16:00 Marmara Karayolları - Tuzla Mimarsinan ( Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı )
16:00 Maltepe Belediye - Kirazlıtepe ( Maltepe Bld. İdealtepe Suni Çim Stadı )
16:30 Üsküdar Çınarspor - Beykoz İncirköy ( Dudullu Stadı )


18.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Feneryolu - Üsküdar İcadiye ( Ümraniye Bld. Suni Çim Sahası )

14:00 Çiğdemspor - Pendik 571 Velibaba Şahingücü ( Ortaçeşme Sahası )
16:00 Pendik Doğan - Tunusbağı ( Dolayoba Sahası )
16:00 Harb-İş - Üsküdar Salacak ( Gülsuyu Asım Kara Stadı )


19.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
16:00 Ferahspor - Acıbadem Üsküdar ( Selimiye Stadı )

16:00 Erenköy Acar - Adalar ( Yenisahra Suni Çim Stadı )
16:30 1453 Maltepe Gençlik - Öz Karacaahmet ( Gülsuyu Asım Kara Stadı )
16:30 Soğanlık - Selamsız ( Kartal Yunus Sahası )


 

Hiç yorum yok:

İstanbul'da 94 yıllık kulüp kapanmanın eşiğinde

Türkiye’nin en köklü kulüplerinden Haydarpaşa Demirspor, zor zamanlar geçiriyor. Kapanma tehlikesiyle karşı karşıya olan kulübün sıkıntıları...