Pazar, Nisan 01, 2018

2. Amatör 1 Nisan Pazar Programı

İstanbul 2. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.


1.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Öz Örencik Köyü - Kumburgaz ( Çatalca Stadı ) 3-2

13:00 Beylikgücüspor - Gökçeali ( Büyükçekmece Stadı ) 4-5
15:00 Çakılköy - Haraççıspor ( Çatalca Stadı ) 1-1
15:00 Karaağaç - Gümüşyaka ( Büyükçekmece Stadı ) 1-0
15:00 Silivri Kadıköy - Çanakça ( Silivri Ortaköy Sahası ) 2-5


3.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:45 Doğa Hospital Yeşilkent - Silivri Mimarsinan ( Avcılar Atatürk Stadyumu ) 2-2

15:00 Medicell Beylikdüzü 2011 - Kabakça ( Güzelce Stadı ) 0-3
15:00 Karacaköy Bld. - Alipaşa ( Karacaköy Sahası ) 1-1



5.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 Thy - Sarıyer Yeni Mahalle ( İbb Şenlikköy Stadı ) 0-5

15:00 Çeliktepe Ümit - Molla Aşkı ( Kağıthane Bld. Seyrantepe Stadı ) 4-2
15:00 Esentepe Şahin - İstanbul Gümüşhane ( Küçükçekmece Metin Oktay Stadı ) 0-3
17:30 Yenişehir - Büyükdere ( Beyoğlu Stadı )5-6


7.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Bağcılar G.Gücü - Gop.Şemsipaşa ( Bağcılar Bld. Mahmutbey Stadı ) 3-3

15:00 Bağcılar Evren - Nişanca Gençlik ( Bağcılar Bld. İstoç Tesisleri ) 1-3
15:00 Ihlamurdere Spor - Çınaraltı Spor ( Beşiktaş Belediyesi Çilekli Sahası ) 0-1
15:00 Sarıgöl Birlik - Bahçelievler İ.Y. ( Kazım Karabekir Stadı ) 0-5
17:30 Çelikspor - Esenyurt İncirtepe ( Namık Sevik Stadı ) 3-0


9.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:30 Yeniufuk - Avcılar Gençlerbirliği (Sefaköy Kartal Sahası ) 3-4

17:00 Emirgan - Tozkoparan Birlik (Çilekli Sahası ) 2-0


11.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
11:00 Balat Yeşilova - Bağcılar Asil Kartal ( Beyoğlu Stadı ) 7-2

13:00 Etiler Kartalspor - Beyoğluspor ( Beşiktaş Belediyesi Çilekli Sahası ) 3-1
13:00 Fişekspor - Gümüşdere ( Kazım Karabekir Stadı ) 6-1
15:00 Halilrıfatpaşa - İgdaş ( Ayazağa Yusuf Tunaoğlu ) 5-0


13.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Y.Güneş - Nurtepe Güneyyıldızı ( Merkezefendi Stadı ) 1-0

14:00 Fatih - İstanbul Gençlergücü ( Fatih Mimarsinan Stadı ) 4-2
15:00 Eyüp Çırçır İmar - Gop.Venüs ( Yıldıztabya Stadı ) 6-0
16:00 Y.S.Selim - Merter ( Fatih Mimarsinan Stadı ) 1-7


15.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
15:00 Atalar - Sapanbağları (Mimar Kubilay Köse Stadı) 3-2

15:30 Fk 1864 - Çekmeköy Çarşı ( Dolayoba Sahası ) 2-2
16:00 Anadolu Kartalları - İstanbul Ataşehirspor ( Pendik Bld. Çamlık Stadı ) 9-0


17.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 Beykoz Göllü Köyü - Maltepe Belediye ( Paşabahçe Stadı ) 4-3

13:00 Marmara Karayolları - Hasanpaşa ( Kartal Yunus Sahası ) 6-0
14:00 Tuzla Mimarsinan - Haydarpaşa Demir ( Pendik Bld. Çamlık Stadı ) 1-1
16:00 Fetih Kelkit - Üsküdar Çınarspor ( Çakmak Sahası ) 1-4
16:00 Kirazlıtepe - Beykoz İncirköy ( Selimiye Stadı ) 3-1 Y.K.


19.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
11:00 Adalar - 1453 Maltepe Gençlik ( Bulvar Mimar Kubilay Köse Stadı ) 6-1

12:00 Selamsız - Ferahspor ( Selimiye Stadı ) 5-1
14:00 Öz Karacaahmet - Kozyatağı ( Selimiye Stadı ) 5-1
14:00 Erenköy Acar - Soğanlık ( Yenisahra Suni Çim Stadı ) 0-1


Hiç yorum yok:

Zirveden birden dibe: BAL'dan trajik şekilde düşen 15 kulüp

Bölgesel Amatör Lig 2010-11 sezonundan bu yana hayatımızda. Bu ligin özellikle düşme statüsü tartışılırken, dünyada eşi benzeri bulunmayan s...