Çarşamba, Mart 07, 2018

'Maçta sakatlandım ama kulübüm beni yalnız bıraktı'

Bu sezon İstanbul 1. Amatör Lig ekiplerinden Küçükyalı Örnekspor’da forma giyen ve lig maçında sakatlanan futbolcu Burak Şan, kulübünün kendisini yalnız bıraktığını söyledi.


19 Kasım’da Kartal Yunus Stadı’nda Kartal Yuvası SK ile oynadıkları maçta sakatlandığını, kulüpten kimsenin kendisiyle ilgilenmediğini ve hastaneye kendi imkanları ile gittiğini söyleyen Şan “Bana ‘masraflarını karşılaşacağız’ dediler. Çapraz bağlarım kopmuştu. Ameliyat oldum. Yaklaşık 13 bin TL masrafım oldu. Kulübün banko oynayan futbolcularındandım. Bu süreçte ne antrenörümüz ne de başkanımız bir geçmiş olsuna bile gelmediler. Ameliyat öncesi ‘Masraflarını karşılayacağız’ dediler, oyaladılar. Tek bir kuruş dahi yardımda bulunmadılar” dedi.


Tüm takım arkadaşlarının bu olaya şahit olduğunu belirten genç oyuncu, hukuksal yollardan da hakkını arayacağını belirterek “Ben üniversite öğrencisiyim. Bu sakatlık nedeniyle okulumdan da geri kaldım. Hadi imkanları yok diyelim masraflarımı karşılamadılar. Bir ‘geçmiş olsun’u bile çok gördüler” ifadelerini kullandı.


Muhabir: Efkan Bucak

Hiç yorum yok:

Defnesporlu yöneticiler Defne kızları için koştu

Futbol ve hentbol branşlarında faaliyetlerini sürdüren İstanbul Defnespor'un yöneticileri, V odafone İstanbul Sanal Yarı Maratonu’nda De...