Pazar, Mart 18, 2018

Bölgesel Amatör Lig 18 Mart Pazar Programı

Bölgesel Amatör Lig'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.



2.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
13:30 Araban Belediyespor - GMH Hankendispor 2-1
13:30 Elazığ Yolspor - Siverek Belediyespor 1-0
13:30 Erdağ İnşaat Dumlupınarspor - Adıyaman 1954 SK 0-4
13:30 İnönü Üniversitesi - Malatya Yeşilyurt Belediye 0-6
13:30 Ş.Urfa 11 Nisan - 1920 Maraşspor 2-0
13:30 62 Pertekspor - Dersimspor 1-2

3.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
13:00 Hekimoğlu Doğan - Artvin Hopaspor 1-1
13:00 Karlıova Yıldırımspor - Çayelispor 1-1
13:00 Kars 36 Spor - Iğdır Aras 2-0
13:00 Kendirli Belediye Spor - Bahçecikspor 0-3
13:00 Serhat Ardahan - Çatıksuspor 4-1
13:00 Yakutiyespor - Zağnosspor 4-1

4.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Çorum Eti Lisesi - Ünye 1957 1-2
14:00 Fatsa Bld. - Çarşambaspor 2-1
14:00 Görelespor - 1926 Bulancakspor 1-2
14:00 Şarkışla Belediyespor - Orduspor 4-1
14:00 Turhalspor - Sivas Demirspor 2-1
14:00 Yeni Amasyaspor - Ladik Belediyespor 1-1

5.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Arsuz Karaağaç 1967 - Adana Büyükşehir Belediye 1-3
14:00 Kürkçülerspor - Kilis Belediyespor 1-1
14:00 Talasgücü Belediyespor - Nevşehirspor GK 2-5
14:00 Yozgatspor 1959 FK - 68 Aksaray Belediye 2-1
14:00 2005 Azatlıspor - Ceyhanspor 0-8
14:00 7 Mart Kadirli Demir - Belen Belediye 3-0

6.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Devrek Belediyespor - Keçiören Bağlumspor 2-0
14:00 Sincan Belediyespor - Kırşehir Belediyespor 0-1
14:00 Türk Metal Kırıkkale - Bartınspor 1-5
14:00 Yeniçağaspor - Kastamonu Özel İd.K.Hz 0-2
14:00 100.Yıl Soğuksuspor - Çubukspor F.A.Ş. 1-5
14:00 1074 Çankırıspor - Karadeniz Ereğli Belediyespor 2-4

7.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Akşehir Spor - Bucak Bld.Oğuzhan 1-0
14:00 Gölhisarspor - Mut İdmanyurdu Belediye 2-3
14:00 Karaman Belediyespor - Anamur Belediyespor 3-1
14:00 Manavgat Belediyespor - Konya Ereğlispor 2-2
14:00 Manavgatspor - Kepez Belediyespor 1-2
14:00 Sarayönü Belediyespor - Isparta Davrazspor 2-4
14:00 Medcem Silifke Bld. - Serik Bld. 2-0

8.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Bozdoğan Belediyespor - Torbalıspor 2-2
14:00 Çal Belediyespor - Ortaca Belediye 2-1
14:00 Dikili Çandarlıgücü - Uşak Vefaspor 3-0
14:00 Ödemiş Spor - Sandıklıspor 1-1
14:00 Sökespor - Kuşadasıspor 2-0
14:00 Şuhut Hisar Bld. - Sarayköy 1926 0-2
14:00 Yatağanspor - Denizli Kale Belediye 2-0

9.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Belediye Derincespor - Kartalspor 0-1
14:00 Çiğli Belediyespor - Ayvalıkgücü Belediye 3-1
14:00 Havran Fatih Bld. - Çayırovaspor 0-3
14:00 Somaspor - Bornova Yeşilovaspor 2-0
14:00 Şile Yıldızspor - Alaşehir Belediyespor 3-1
14:00 Yunus Emre Belediye - Modafenspor 1-1

10.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Alibeyköy - Bozüyük Vitraspor 4-1
14:00 Çengelköyspor A.Ş. - Yeşilköyspor 2-0
14:00 Eskişehir Kurtuluş - Tavşanlı Linyitspor 0-2
14:00 Kaynaşlı Belediyespor - Beyköy Bld. 2-0
14:00 Kütahyaspor - Anadolu Üniversitesi 1-3

11.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Başiskele Doğantepespor - Nilüfer Erdemli 6-0
14:00 Beylerbeyi - Adapazarı Spor 1-1
14:00 Beylikdüzüspor - Kartal Bulvarspor 4-1
14:00 Karasuspor - Bursa Zaferspor 2-0
14:00 Kestel Belediyespor - Gebzespor 0-4
14:00 Sapanca Gençlikspor - İnegöl Kurtuluş 2-1


12.GRUP (PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYIN)
14:00 Altınova Belediyespor - Yalova Kadıköyspor 4-2
14:00 Bigaspor - Uzunköprüspor 2-2
14:00 Çekmeköy Bld Alemdağ - Gaziosmanpaşa 2-4
14:00 Çıksalınspor - Lüleburgazspor 3-1
14:00 Çorluspor 1947 - Sultangazispor 2-1
14:00 Edirnespor - Çerkezköy 1911 3-2

Hiç yorum yok:

Defnesporlu yöneticiler Defne kızları için koştu

Futbol ve hentbol branşlarında faaliyetlerini sürdüren İstanbul Defnespor'un yöneticileri, V odafone İstanbul Sanal Yarı Maratonu’nda De...