Pazar, Mart 04, 2018

2. Amatör 4 Mart Pazar Programı

İstanbul 2. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.


 


1.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


11:00 Çakılköy - Öz Örencik Köyü ( Çatalca Stadı ) 4-2
13:00 Çanakça - Gümüşyaka ( Çatalca Stadı ) 0-7
15:00 Gökçeali - Haraççıspor ( Çatalca Stadı ) 1-2
15:00 Beylikgücüspor - Karaağaç ( Mimarsinan Baba Hakkı Stadı ) 0-3
15:00 Silivri Kadıköy - Kumburgaz ( Silivri Ortaköy Sahası ) 0-4


3.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


10:45 Doğa Hospital Yeşilkent - Medicell Beylikdüzü 2011 ( Avcılar Atatürk Stadı ) 4-1
11:00 Büyük Çavuşlu - Alipaşa ( Silivri Stadı ) 0-3H
13:00 Akörenköy - Kabakça ( Silivri Ortaköy Sahası ) 3-1
15:00 Çeltikköy - Karacaköy Bld. ( Silivri Stadı ) 0-4
15:00 5 Mevsim Gençlik - Silivri Mimarsinan ( Başakşehir Şehit E. Özçelik Stadı ) 2-1


5.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


10:45 Güzelhisar - Esentepe Şahin ( Namık Sevik Stadı ) 2-0
11:00 Sarıyer Yeni Mahalle - İstanbul Gümüşhane ( Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı ) 1-1
13:00 Thy - Büyükdere ( Bakırköy Belediye 1 Nolu Saha ) 3-2
15:00 Şişli Gençlik - Molla Aşkı ( Ayazağa Yusuf Tunaoğlu ) 2-5

15:00 Çeliktepe Ümit - Yenişehir ( Kağıthane Bld. Seyrantepe Stadı ) 4-3


7.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


15:00 Bağcılar Evren - Bağcılar G.Gücü ( Bağcılar Bld. İstoç Tesisleri ) 1-2
15:00 Esenyurt İncirtepe - Çınaraltı Spor ( Esenyurt Belediye Stadı ) 1-1
15:00 Bahçelievler İ.Y. - Nişanca Gençlik ( İfa Sahası ) 2-0
15:00 Sarıgöl Birlik - Ihlamurdere Spor ( Kazım Karabekir Stadı ) 0-3H (Sarıgöl Birlik sahaya çıkmadı.)
17:00 Çelikspor - GOP Şemsipaşa ( Namık Sevik Stadı ) 3-2


9.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


13:00 Emirgan - Cerrahpaşa ( Bahçeköy Orman Fakültesi Sahası ) 5-0
13:00 İ.T.Ü. - Avcılar Gençlerbirliği ( İ.T.Ü. Stadyumu (Ayazağa Kampüsü) ) 1-2


11.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


10:30 Beyoğluspor - Bağcılar Asil Kartal ( Beyoğlu Stadı ) 3-1
15:00 Fişekspor - Balat Yeşilova ( Yıldıztabya Stadı ) 1-8
15:00 Gümüşdere - İgdaş ( Bahçeköy Orman Fakültesi Sahası ) 1-3

16:00 Etiler Kartalspor - R.Hisarı ( Beşiktaş Belediyesi Çilekli Sahası ) 1-1


13.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


14:00 Y.Güneş - Y.S.Selim ( Merkezefendi Stadı ) 0-0
15:00 Nurtepe Güneyyıldızı - İst. Gençlergücü ( Nurtepe Suni Çim Stadı ) 5-0

15:00 Gop.Venüs - Merter ( Karadeniz Tekin Küçükali Stadı ) 1-9


15.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:30 Fk 1864 - İstanbul Ataşehirspor ( Dolayoba Sahası ) 2-0
14:30 Taçspor - İstanbul Kartalları ( Dudullu Stadı ) 2-0
14:00 Ataşehirgücü - Anadolu Kartalları ( Sarıgazi Stadyumu ) 5-2
16:30 Çekmeköy Çarşı - Sapanbağları ( Alemdağ Stadyumu ) 1-2


17.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


11:00 Tuzla Mimarsinan - Beykoz Göllü Köyü ( Pendik Bld. Çamlık Stadı ) 3-0
12:00 Haydarpaşa Demir - Üsküdar Çınarspor ( Çakmak Sahası ) 0-1

14:00 Marmara Karayolları - Beykoz İncirköy ( Kartal Yunus Sahası ) 5-0
15:30 Fetih Kelkit - Kirazlıtepe ( Yenisahra Suni Çim Stadı ) 4-2
16:30 Hasanpaşa - Maltepe Belediye ( Dudullu Stadı ) 0-5


19.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:00 Adalar - Öz Karacaahmet ( Kartal Yunus Sahası ) 3-1
12:00 Erenköy Acar - Acıbadem Üsküdar ( Yenisahra Suni Çim Stadı ) 0-4
13:00 1453 Maltepe Gençlik - Ferahspor ( Gülsuyu Asım Kara Stadı ) 4-4

14:00 Soğanlık - Kozyatağı ( Maltepe Başıbüyük Stadı ) 0-0

Hiç yorum yok:

'Fenerbahçe, Trabzon'un yüz akıdır!'

Trabzon denince akla elbette hemen Trabzonspor gelmekte... Ancak kentin futbol tarihi, bordo-mavililerden çok öncesine dayanmakta...