Cuma, Mart 16, 2018

2. Amatör 17 Mart Cumartesi Sonuçları

İstanbul 2. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. 


 


2.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
11:00 Subaşı - Arnavutköy ( Çatalca) 2-1
13:00 Gümüşpınar - Tem Terkos ( Çatalca) 1-2
13:00 Esenyurt Acar - Esenyurt Örnek İ.Y. (Esenyurt Bld.) 5-2
15:00 Ovayenice - Esenyurt Kartal ( Çatalca) 3-2
15:00 Anadolu Esenyurt Spor - Ormanlı Köyü Spor (Esenyurt Bld.) 1-3

4.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Poligon Fethiye - Sarıyer F.S.M. (Çayırbaşı) 2-5
15:00 Haznedar İdman Ocağı - Şenlik G.Birliği (Albayrak Suni Çim) 0-1
15:00 Gençosman - Eroğlu ( Gazi Mahallesi) 0-3
15:00 Seyrantepe Of - Sarıyer Maden (Seyrantepe) 0-4

6.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Mecidiyeköy Tayfun - Yeni Ortabayır (Seyrantepe) 2-1
15:00 Ateştuğla Spor - Damlaspor ( Mahmutbey) 0-5
15:00 Altınyıldız - Şehremini ( Fatih Mimarsinan) 1-1
15:00 Zekeriyaköy - İstanbul Artvin (Çayırbaşı ) 3-0 Konuk ekip 8 kişi geldi

8.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Cankurtaran - Yeşildirek ( Fatih Mimarsinan) 0-3

13:00 Esenler Turgutreis - Altınok ( İbb Esenler) 0-8
15:00 İstanbul Sivas - Kemerburgaz ( Bağcılar Bld. İstoç ) 0-4
15:00 Gedikpaşa - Cfs Bağcılar (Halkalı Etap ) 2-5
15:30 Tepebağ Kültür - Aslantepe ( Merkezefendi) 6-2

10.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
15:00 Esenler Kentyıldız - Selvispor ( İbb Esenler) 0-10
19:00 Söğütlüçeşme Birlik - Göktürk Sarayspor ( Halkalı Etap) 2-2

12.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Bayrampaşa Doğan - Güneşli (Bayrampaşa Belediye ) 1-4
15:00 Altınaslar - Ayazağa Esen (Bayrampaşa Belediye ) 2-1
15:00 Kağıthane Çağlayan - Muratpaşa (Hasbahçe) 1-3
15:00 Samatya - Yeşilılgaz ( Namık Sevik) 2-5

14.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
15:00 Maltepe Fındıklı - Şile ( Gülsuyu Asım Kara) 3-2
15:00 Kavakpınar - Küçükbakkalköy ( Kaynarca) 2-1
16:00 Batı Ataşehir Spor - Küçüksu Yeni Mah. (Başıbüyük ) 1-0
16:00 Anadolu Üsküdar - Özataşehir ( Selimiye ) 6-0

16.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Selami Ali Yeşilsaha - Ted İstanbul Koleji ( Selimiye) 0-4

12:30 Atlas Spor - Beykoz Elmalı Spor ( Alemdağ ) 1-5
14:00 Ataşehir Arena- Pendik Yenişehir Kartalları (Yenisahra) 2-2
15:00 Balkan Yeşilbağlar - Doğangüneş ( Kartal Yunus) 6-1
16:00 Ataşehir Yoncaspor - Girne Gençlik ( Yenisahra Suni Çim) 2-3

18.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 Pendik Doğan - Harb-İş ( Dolayoba) 5-0

14:30 Pendik 571 Velibaba Şahingücü - Üsküdar İcadiye ( Dolayoba) 2-0
15:00 Rüzgarlıbahçe - Feneryolu ( Çavuşbaşı) 0-9
15:00 Tunusbağı - Çiğdemspor (Ümraniye Bld. Suni Çim) 4-0
15:30 Sultan Mehmed Han - Üsküdar Salacak ( Maltepe İdealtepe) 1-2

Hiç yorum yok:

Koral: BAL ve amatör ligler başlamalı

Beşyüzevlerspor Kulüp Başkanı Mustafa Koral, profesyonel liglerin seyircisiz olarak başladığını, amatör liglerinde aynı şekilde başlaması ge...