Cuma, Şubat 02, 2018

Tonta, Silivri kulüplerine başarılar diledi

Silivri Kulüpler Birliği Başkanı Ali Tonta hafta sonu başlayacak olan İstanbul 2. Amatör Küme maçları öncesinde gruplarında Silivri’yi temsil edecek olan tüm takımlara başarılar diledi.


Tonta açıklamasında şunları söyledi: "Hafta sonu cumartesi ve Pazar günü ligde ilk maçlarına çıkacak olan Silivri temsilcilerinden 2. Amatör 1. Grup takımlarımızdan Gümüşyakaspor, Kadıköyspor, 2. Amatör 3. Grup takımlarımızdan Akörenspor, Alipaşaspor, Büyük Çavuşluspor, Çeltikköyspor, Mimarsinanspor takımları koydukları hedef neticesinde mücadelelerini sahneleyecekler. Hafta sonu bir mücadele daha başlıyor. Gruplarında hedefleri neticesinde mücadelelerini verecek olan tüm takımlarımıza başarılar dilerim. İnanıyorum ki Silivri ismini en iyi şekilde temsil edecek olan kulüplerimiz başarılara imza atacaklardır. Şimdiler yeni sezonun tüm kulüplerimize hayırlı olmasını diliyorum.”


Haber: Engin Akın

Hiç yorum yok:

Amatörler için karar ertelendi, nedeniyse...

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Türkiye'deki tüm amatör lig müsabakalarının yeni tip koronavirüs (Kovid-19) pandemisi nedeniyle ekim a...