Perşembe, Şubat 08, 2018

Ramispor'da geleceğe yatırım

Yaptığı projeler ve faaliyetlerle bölgenin yükselen değeri olarak gençleri spora teşvik eden Ramispor, altyapıya yaptığı yatırımların karşılığını skor ve iyi futbolla alıyor.


Kırmızı Beyazlı U19 takımı Çayırbaşı'nı son maçta Semih,Aykut ve Aydoğan’ın attığı gollerle 3-1 yenerken 4. Grup'ta ikinci sırada yer aldı. İkinci Başkan ve aynı zamanda Altyapı Sorumlusu olan Tufan Doğan idaresindeki Ramispor Altyapısı, antrenörler Ümit Erdem, Engin Aygün, Aydın Kayım, Onur Söğüt ve Umur Karuç yönetiminde planlı ve projeli çalışmalarla alınan başarılı sonuçların tesadüf olmadığını gösteriyor.


Ramispor Kulübü Başkanı Tayfun Aktan alt yapıları çok önemsediklerini söyledi. Altyapılar Teknik Sorumlusu Ümit Erdem ise altyapıda marka olma yolunda yükselişlerini sürdüreceklerini söyledi. Altyapı Sorumlusu Tufan Doğan ise altyapı olarak A takıma gelecek sezon için şimdiden 7-8 futbolcu vermenin mutluluğunu yaşadıklarını söyledi.


Haber: Erol Eftekin


 

Hiç yorum yok:

Amatörler için karar ertelendi, nedeniyse...

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), Türkiye'deki tüm amatör lig müsabakalarının yeni tip koronavirüs (Kovid-19) pandemisi nedeniyle ekim a...