Pazartesi, Şubat 05, 2018

İstanbul Bulancakspor'dan tarihi galibiyet

İstanbul 1. Amatör Lig play-off maçında İstanbul Bulancakspor, Sefaköy Kartalspor’u 3-0 yenerek tarihinde ilk kez Süper Amatör Lig’e yükseldi.


Avcılar Belediye Atatürk Stadyumu’nda oynanan maça iki takımın taraftarları da büyük ilgi gösterdi. İstanbul Bulancak’ı galibiyete taşıyan golleri 61. dakikada Taner, 71 ve 87. dakikalarda Alper attı. Bağcılar Sanayi Mahallesi temsilcisi, böylece ilk kez Süper Amatör’de oynamaya hak kazandı.


İstanbul Bulancak Spor Kulüp Başkanı Eyüp Akyürek maç sonunda yaptığı açıklama da “Teknik ekibimiz, futbolcularımız ve yönetim kurulumuz bu sezon büyük fedakarlıklar göstererek büyük bir zafer kazandık. İnandık, çalıştık ve sonunda başardık” dedi. Başkan Akyürek “Bizi desteklemek için bu tatil gününde yanımızda olan gönlü bizimle olan tüm başkanlarıma hocalarıma büyüklerime teşekkür ederim. Bağcılarımıza, ilçemize hayırlı olsun. Arayan,soran, gelen gelemeyen herkesten Allâh razı olsun” diye konuştu.


Kaynak: Güneşli Haber


 


Hiç yorum yok:

Arapgirspor'un BAL isyanı

Pandemi döneminde amatör liglerin sonlandırılması ve ardından yaşanan süreç bazı takımların tepkisini çekti. Malatya Bölgesel Amatör 1. Ligi...