Cumartesi, Şubat 10, 2018

Bağcılar Güneşli Liderliğini sürdürdü

İstanbul Amatör U19/2 Lig 12.Gurupta mücadele eden Sakarya İMÇ ile Bağcılar Güneşlispor Namık Sevik Stad'ında karşı karşıya geldi. Karşılaşmayı konuk ekip Bağcılar Güneşlispor iki yarıda da attığı gollerle 2-0 kazandı.


İki takımın Bağcılar Belediyesi Mahmutbey Stadyumunda oynadıkları ilk maçı Bağcılar Güneşlispor 8-1 kazanmıştı. Namık Sevik Stad'ında oynanan ikinci maçta ilk yarıya Bağcılar Güneşlispor'un vuruşu ile başladı. Üst üste Bağcılar Güneşlispor yakaladığı pozisyonları değerlendirmedi. Dakikalar 30 gösterirken soldan gelen ortaya Bağcılar Güneşlispor'dan Esat'ın attığı golle konuk ekip öne geçti. Nadir gelişen Sakarya İMÇ'nin atağında kaleci Recep güzel bir kurtarış yaparak rakibine gol şansı vermedi. Bağcılar Güneşlispor da ataklarında Sakarya İMÇ kalecisini geçemedi. İlk yarı misafir takımın 1-0 üstünlüğü ile bitti.


İkinci yarı Sakarya İMÇ'nin vuruşu ile başladı. Bağcılar Güneşlispor rakip kale de gol aradı. Atakları sıklaşan Bağcılar Güneşlispor kaleciyi geçmekte zorluk çekti. Dakikalar yetmiş beşi gösterirken Hasan'ın akıl dolu ara pasında topla buluşan Emrullah topu ağlara yollayarak maçı 2-0 yaptı.


Karşılaşmada başka gol olmayınca karşılaşmayı Bağcılar Güneşlispor 2-0 kazandı. Liderliğini sürdüren Bağcılar Güneşlispor puanını 27 yaparak haftayı kayıpsız kapattı. Sakarya İMÇ 6 puanda kaldı. Haftaya Bağcılar Güneşlispor Haznedar İdman Ocağıspor'u konuk edecek.

Hiç yorum yok:

İstanbul'da 94 yıllık kulüp kapanmanın eşiğinde

Türkiye’nin en köklü kulüplerinden Haydarpaşa Demirspor, zor zamanlar geçiriyor. Kapanma tehlikesiyle karşı karşıya olan kulübün sıkıntıları...