Cuma, Şubat 16, 2018

Adem Kandemir'in yeni takımı belli oldu

İstanbul 2. Amatör Lig'de bu sezon iddialı bir kadro kuran Esentepe Şahinspor (Küçükçekmece Bereketlispor), Öz Yarımburgazspor'un tecrübeli ismi Adem Kandemir'i renklerine bağladı.


Uzun yıllardır amatör liglerde top koşturan, defans ve orta sahada görev alan Kandemir, üç yıldır görev aldığı ve şampiyonluk yaşadığı Öz Yarımburgazspor'dan ayrılarak Bereketlispor'un teklifini kabul etti. 34 yaşındaki futbolcu, Esentepe Şahinspor gibi iddialı bir ekibe geldiği için mutlu olduğunu belirterek "Hedefimiz 2. Amatör Lig 5. Grup'ta şampiyon olarak 1. Amatör'e çıkmak. Geçen yıl yaşadığım mutluluğu Şahinspor'da da yaşamak istiyorum. Yeni takımım için elimden gelen tüm gayreti göstereceğim" dedi.


Esentepe Şahinspor Kulübü'nü devralan Küçükçekmece Bereketlispor, devir sezon başladıktan sonra yapıldığı için resmi olarak bu sezon Şahinspor olarak mücadele ediyor. Ancak kulüp maçlarını Küçükçekmece'de, Bereketlispor formaları ile oynuyor.


 

Hiç yorum yok:

Defnesporlu yöneticiler Defne kızları için koştu

Futbol ve hentbol branşlarında faaliyetlerini sürdüren İstanbul Defnespor'un yöneticileri, V odafone İstanbul Sanal Yarı Maratonu’nda De...