Cumartesi, Şubat 03, 2018

2. Amatör Lig 3 Şubat Cumartesi Programı

İstanbul 1. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.


 


2.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:30 Anadolu Esenyurt Spor - Esenyurt Acar (Esenyurt Belediye Stadı) 2-1
14:30 Arnavutköy - Esenyurt Kartal (Bolluca Stadı) 9-2
14:30 Subaşı - Ovayenice (İzzettin Stadı) 1-2
14:30 Ormanlı Köyü Spor - Gümüşpınar (Karacaköy Sahası) 5-3
14:30 Esenyurt Örnek İ.Y. - Tem Terkos (Esenyurt Belediye Stadı) 3-1


4.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:30 Sarıyer F.S.M. - Gençosman (Beşiktaş Belediyesi Çilekli Sahası) 0-1
12:30 Sarıyer Maden - Alemdar (Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı) 0-3
14:30 Şenlik Gençlerbirliği - Eroğlu (Küçükçekmece Metin Oktay Stadı) 1-6
14:30 Poligon Fethiye - Haznedar İdman Ocağı (Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı) 0-1


6.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


00:00 Şehremini - Zeytinburnu Yeşiltepe (Namık Sevik Stadı) 3-0H
12:30 Damlaspor - Yeni Ortabayır (Merkezefendi Stadı) 4-1
14:00 Ateştuğla Spor - Mecidiyeköy Tayfun (Bağcılar Bld. Mahmutbey Stadı) 1-4
14:30 Zekeriyaköy - Altınyıldız (Kilyos Stadı) 3-1
15:00 İstanbul Artvin - Öz Y.Selim (Kocasinan Sahası) 1-4


8.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:00 Cfs Bağcılar - Aslantepe (Bağcılar Bld. Mahmutbey Stadı) 3-0
14:30 Esenler Turgutreis - Cankurtaran (Esenler Belediye Stadı) 0-4
14:30 Altınok - Yeşildirek (Fatih Mimarsinan Stadı) 2-2
16:00 Kemerburgaz - Tepebağ Kültür (Kemerburgaz Şehit Osman Yumuk Tesisleri) 1-2
16:00 İstanbul Sivas - Gedikpaşa (Bağcılar Bld. Mahmutbey Stadı) 1-5


10.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:30 Göktürkspor - Beştelsiz (Göktürk Sahası) 2-0
14:30 Gürzafer - Söğütlüçeşme Birlik (Bayrampaşa Belediye Stadı) 1-4
14:30 Göktürk Sarayspor - Selvispor (Göktürk Sahası) 1-3
14:30 Sanayi Mahallesi - Esenler Kentyıldız (Kağıthane Bld. Yahya Kemal Sahası) 2-4


12.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:30 Altınaslar - Kağıthane Çağlayan (Bayrampaşa Belediye Stadı) 1-3
12:30 Muratpaşa - Güneşli (Bayrampaşa Büyükşehir Belediye Stadı) 0-4
14:30 Ayazağa Esen - Bayrampaşa Doğan (Ayazağa Atatürk Stadı) 1-2
14:30 Yeşil Ilgaz - Avcılar 1903 Spor (Merkezefendi Stadı) 1-4


14.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


14:00 Batı Ataşehir Spor - Anadolu Üsküdar (Çakmak Sahası) 2-2
14:30 Küçükbakkalköy - Erenköy Gençlik (Dudullu Stadı) 1-1
14:30 Özataşehir - Şile (Maltepe Bld. İdealtepe Suni Çim Stadı) 1-5
14:30 Küçüksu Yeni Mah. - Maltepe Fındıklı (Ortaçeşme Sahası) 5-0


16.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


14:00 Girne Gençlik - Beykoz Elmalı Spor (Maltepe Başıbüyük Stadı) 3-0
14:30 Ted İstanbul Koleji - Balkan Yeşilbağlar (Çavuşbaşı Sahası) 3-0
14:30 Pendik Yenişehir Kartalları - Doğangüneş (Pendik Güllübağlar Sahası) 3-1
14:30 Selami Ali Yeşilsaha - Ataşehir Arena Spor (Selimiye Stadı) 5-2
14:30 Ataşehir Yoncaspor - Atlas Spor (Yenisahra Suni Çim Stadı) 1-1


18.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


10:45 Rüzgarlıbahçe - Tunusbağı (Ortaçeşme Sahası) 1-7
12:30 Feneryolu - Sultan Mehmed Han (Yenisahra Suni Çim Stadı) 4-2
14:30 Pendik Doğan - Pendik 571 Velibaba Şahingücü (Dolayoba Sahası) 0-1
14:30 Harb-İş - Üsküdar İcadiye (Gülsuyu Asım Kara Stadı) 0-1
14:30 Çiğdemspor - Üsküdar Salacak (Paşabahçe Stadı) 2-1

Hiç yorum yok:

'BAL'da futbolcu-kulüp arasındaki sistem arızalı'

TFF Konya İl Temsilci Yardımcısı İbrahim Karabacak “Ülkemizde amatör futbol liglerinin başlayamaması noktasında salgınla mücadele analizi” b...