Pazar, Şubat 18, 2018

2. Amatör 18 Şubat Pazar Programı

İstanbul 2. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.


 


1.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


13:00 Silivri Kadıköy - Çakılköy ( Silivri Ortaköy Sahası ) 0-4
15:00 Gökçeali - Kumburgaz ( Çatalca Stadı ) 1-5
15:00 Haraççıspor - Gümüşyaka ( Hadımköy Sahası ) 1-4
15:00 Çanakça - Karaağaç ( İzzettin Stadı ) 0-8
15:00 Beylikgücüspor - Öz Örencik Köyü ( Mimarsinan Baba Hakkı Stadı ) 1-2


3.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


11:00 Akörenköy - Doğa Hospital Yeşilkent ( Silivri Ortaköy Sahası ) 1-3
13:00 Çeltikköy - Medicell Beylikdüzü 2011 ( Silivri Müjdat Gürsu Stadı ) 5-0
15:00 5 Mevsim Gençlik - Kabakça ( Başakşehir Bld. Şehit Erdem Özçelik Stadı ) 3-6
15:00 Silivri Mimarsinan - Alipaşa ( Silivri Müjdat Gürsu Stadı ) 2-3
15:00 Büyük Çavuşlu - Karacaköy Bld. ( Silivri Ortaköy Sahası ) 0-4


5.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


14:30 Thy - Çeliktepe Ümit ( Bakırköy Belediye 1 Nolu Saha ) 0-1
14:30 Molla Aşkı - İstanbul Gümüşhane ( Fatih Mimarsinan Stadı ) 2-8
14:30 Sarıyer Yeni Mahalle - Esentepe Şahin ( Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı ) 6-1
15:00 Şişli Gençlik - Büyükdere ( Feriköy Stadı ) 1-5
17:00 Yenişehir - Güzelhisar ( Beyoğlu Stadı ) 1-1


7.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


10:45 Nişanca Gençlik - Çınaraltı Spor ( Alibeyköy Stadı ) 6-1
10:45 Çelikspor - Bağcılar Evren ( Namık Sevik Stadı ) 1-2
15:00 Esenyurt İncirtepe - Ihlamurdere Spor ( Esenyurt Belediye Stadı ) 1-3
15:00 Sarıgöl Birlik - Bağcılar G.Gücü ( Kazım Karabekir Stadı ) 2-4
15:00 Bahçelievler İ.Y. - Gop.Şemsipaşa ( Kocasinan Sahası ) 1-0


9.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


10:45 Emirgan - Yeniufuk ( Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı ) 1-0
12:00 Tozkoparan - Halkalı ( Bayrampaşa Büyükşehir Belediye Stadı ) 3-4
15:30 İ.T.Ü. - Cerrahpaşa ( İ.T.Ü. Stadyumu (Ayazağa Kampüsü) ) 3-1


11.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


10:45 Beyoğluspor - Balat Yeşilova ( Beyoğlu Stadı ) 0-4
13:00 İgdaş - Bağcılar Asil Kartal ( Yıldıztabya Stadı ) 3-0
14:30 Etiler Kartalspor - Halilrıfatpaşa ( Beşiktaş Belediyesi Çilekli Sahası ) 2-1
15:00 Gümüşdere - R.Hisarı ( Bahçeköy Orman Fakültesi Sahası ) 0-1


13.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


11:00 Eyüp Çırçır İmar - Fatih ( Yıldıztabya Stadı ) 1-0
15:00 İstanbul Gençlergücü - Merter ( Gazi Mahallesi Sahası ) 1-4
15:00 Gop.Venüs - Y.S.Selim ( Karadeniz Tekin Küçükali Stadı ) 3-2


15.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


10:45 Çekmeköy Çarşı - Atalar ( Alemdağ Stadyumu ) 5-3
12:30 İstanbul Kartalları - Sapanbağları ( Dudullu Stadı ) 0-8
14:30 Fk 1864 - Ataşehirgücü ( Dolayoba Sahası ) 1-8
14:30 Taçspor - İstanbul Ataşehirspor ( Dudullu Stadı ) 4-0


17.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:00 Haydarpaşa Demir - Beykoz İncirköy ( Çakmak Sahası ) 6-3
12:30 Hasanpaşa - Beykoz Göllü Köyü ( Gülsuyu Asım Kara Stadı ) 2-2
14:00 Marmara Karayolları - Fetih Kelkit ( Kartal Yunus Sahası ) 7-0
15:00 Üsküdar Çınarspor - Maltepe Belediye ( Ümraniye Bld. Suni Çim Sahası ) 5-0
16:00 Tuzla Mimarsinan - Kirazlıtepe ( Pendik Bld. Çamlık Stadı ) 15-0


19.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ


12:00 Soğanlık - Öz Karacaahmet ( Kartal Yunus Sahası ) 1-4
14:00 Erenköy Acar - Selamsız ( Yenisahra Suni Çim Stadı ) 1-2
14:30 1453 Maltepe Gençlik - Acıbadem Üsküdar ( Gülsuyu Asım Kara Stadı ) 2-2
16:30 Ferahspor - Kozyatağı ( Dudullu Stadı ) 1-2


 

Hiç yorum yok:

Koral: BAL ve amatör ligler başlamalı

Beşyüzevlerspor Kulüp Başkanı Mustafa Koral, profesyonel liglerin seyircisiz olarak başladığını, amatör liglerinde aynı şekilde başlaması ge...