19 Temmuz 2018 07:05

2018 Hazırlık maçları programı

İstanbul amatör liglerindeki hazırlık maç programını sitemizden takip edebilirsiniz


Hazırlık maçı programı ve sonuçlarını 05079510884 numaralı telefona WhatsApp vasıtasıyla gönderebilirsiniz.


19 Temmuz Perşembe
19.30 Irmakspor - Başakşehirspor (Merkezefendi) 4-4

20 Temmuz Cuma

21.00 İstanbul Bulancak-Yenigayret (Mahmutbey) 1-1

21 Temmuz Cumartesi

18.30 Merkezefendispor - İstiklalspor (Merkezefendi) 0-4

25 Temmuz Çarşamba

19.00 Irmakspor - Siirtgücü (Merkezefendi) 4-4

26 Temmuz Perşembe

17.00 Bayrampaşa Tunaspor-Merkezefendispor (Bayrampaşa Bld Kartaltepe) 3-0

28 Temmuz Cumartesi

10.00 Irmakspor - Sancaktepespor (Merkezefendi) 1-0

29 Temmuz Pazar
10.30 Nişantaşıspor - Davutpaşaspor (Yusuf Tunaoğlu) 2-0
18.00 Kavacıkspor - Kağıthanespor (Kavacık) 2-3
19.00 Merkezefendispor - Sütlücespor (Merkezefendi) 2-3

02 Ağustos Perşembe

18:00 Kağıthane-Sütlüce (Hasbahçe) 2-0

4 Ağustos Cumartesi

10.00 İstanbul Sahilspor-Ümraniye U21 (Maltepe Sahilspor Tesisleri)3-2
18:00 İstanbul Güngören-Siirtgücü (Güngören Yahya Baş Stadı) 1-1
19:00 Merkezefendi-Ortaköy (Merkezefendi) 1-3
18.00 İstiklalspor- Batı Trakyaspor (Bakrköy Belediye) 1-1
18.00 Mecidiyeköyspor - Gümüşsuyuspor (Yusuf Tunaoğlu)1-1

5 Ağustos Pazar
18.00 Beylikdüzüspor - Siirt Yavuzselimspor (Beylikdüzü) 6-0
10.30 Nişantaşıspor - Yeniköyspor (Yusuf Tunaoğlu) 0-0
18.00 Irmakspor-Gazi Mahallesi (Merkezefendi) 3-3
14.00 Bayrampaşa Tunaspor-Merterspor (Bayrampaşa Bld Kartaltepe) 3-3
17.00 Albayrak-Başakşehir (Albayrak Çim Saha) 2-1
18.00 Bayrampaşa Demir-K.Çekmece İdmanyurdu(Bayrampaşa Bld) 1-6

06 Ağustos Pazartesi

20.30 Hamidiye-Şirintepe (Hasbahçe) 1-3

07 Ağustos Salı

18.00 Sekbanlar-Siirt Yavuzselim (İBB Bayrampaşa) 1-1

8 Ağustos Çarşamba

17:30 Batı Trakya Türkleri SK-Yenibosna (Hasan Doğan)2-2
18.30 Davutpaşa-Bayrampaşa Tunaspor (Namık Sevik) 1-2
19.00 Merkezefendi-Gazi Mahallesi SK (Merkezefendi) 0-1

09 Ağustos Perşembe
10.30 Nişantaşı-Arnavutköy Belediye (Yusuf Tunaoğlu) 1-0
11.00 Kağıthane-Karşıyaka (Afyon Şehir Stadı) 0-2
18.00 Yahya Kemal SK-Başakşehir (Yahya Kemal) 2-5


11 Ağustos Cumartesi

10.00 Irmakspor-Batı Trakya Türkleri SK (Merkezefendi) 0-1
10.00 Kuştepe-Hamidiye (Nurtepe) 7-1
10.00 İstanbul Sahilspor-Soğanlık Çarşıspor (Maltepe Sahilspor Tesisleri) 1-0
18.00 Kağıthane-Edirnespor (Afyon Şehir Stadı) 3-1
16.00 Siirt Yavuzselimspor-Merkezefendispor( Mimarsinan) 4-2

12 Ağustos Pazar

10.00 Yedikule-Yeşildirekspor (Namık Sevik) 6-3
17.00 Sekbanlar-Söğütlüçeşme (İBB Bayrampaşa) 1-1
17.00 Şafakspor-Yahya Kemal SK (Rami) 2-2
17.30 İst.Kayaşehir-İSt.Güngören(Şamlar) 2-0
18.00 Sütlüce-Hamidiye (Beyoğlu) 3-1
19.00 Irmak-Merter(Merkezefendi) 0-1

15 Ağustos Çarşamba

17.00 Çıksalın-Küçükköy (Beyoğlu) 1-4
17.00 B.Tunaspor-Siirt Yavuzselimspor(Bayrampaşa Belediye) 1-2
18.00 Rami-Sekbanlar(Rami) 2-2
18.00 Davutpaşa-Merkezefendi(Namık Sevik) 1-2 
20.00 Piyalepaşa-Merter 1-2

 

16 Ağustos Perşembe

18.00 Nişantaşıspor-Batı Trakya Türkleri SK (Yusuf Tunaoğlu) 0-0


18 Ağustos Cumartesi

10.00 Yenibosna-Irmakspor(Yenibosna) 2-4
10.00 Davutpaşa-İstanbul Sinop (Namık Sevik) 0-4
16.00 Beykozspor - Çubukluspor (Kavacık) 5-3
17.00 Çeliktepe-Türk Telekom (Seyrantepe) 2-2
17.00 Kaynarcaspor - Kurtköyspor (Kaynarca)
17.00 Havataşspor - Alibeyköy Parsellerspor (Albayrak)
18.00 Dudulluspor - Karabekirspor (Dudullu)
18.00 Kavacıkspor - Sultanbeylispor (Kavacık)
18.00 Cevizli Anadoluspor - Kartalspor (Bulvar)
18.00 Beylerbeyi-İstanbul Kayaşehir(Beylerbeyi) 3-2
18.30 Gülsuyuspor - İstanbul Ağrıspor (Gülsuyu) 1-1

19 Ağustos Pazar

10.00 Gazi Mahallesi-Yedikule (Gazi Mahallesi) 5-3
10.00 Şafakspor - Kocasinanspor (Rami)
10.00 Çıksalın-Çeliktepe (Beyoğlu) 2-0
10.30 İstanbul Sahilspor-Maltepespor (İBB Sahil Tesisleri)1-1
10.30 Nişantaşı-Merter (Yusuf Tunaoğlu) 0-0
12.30 Tophane Tayfunspor-Yeşildirekspor (Sütlüce) 2-1
17.00 Sütlüce-Siirt Yavuzselimspor (Beyoğlu) 0-0 (60'da tatil)
17.00 Kavacık-Levent(Kavacık) 0-2
17.30 Yeniköy-Batı Trakya Türkleri SK(Çayırbaşı) 2-0
18.00 Kağıthane-Avcılar Bld. (Hasbahçe) 2-1
18.00 Yahya Kemal-Hamidiye (Yahya Kemal) 4-1
18.00 Kartal Bulvar-Soğuksu (Bulvar) 4-1
18.00 Irmakspor-Beylikdüzü(Merkezefendi) 2-3

20 Ağustos Pazartesi

10.30 Davutpaşaspor-İstanbul Kastamonu (Namık Sevik) 2-1

25 Ağustos Cumartesi

10.30 Davutpaşa-Çapaspor (Namık Sevik) 1-5
16.00 Beşyüzevler-Ortaköy(Albayrak) 0-1
18.00 Muradiye-Altıntepsi(Çilekli) 1-2
18.00 İFA-K.Çekmece İY (Halkalı Etap) 1-4

 

26 Ağustos Pazar
16.00 Atlasspor-Ataşehir Çamolukspor(Gülsuyu) 2-0
17.00 Yedikule-Nişantaşı(Namık Sevik) 3-5
17.00 Kartal Bulvar-Batı Trakya Türkleri SK(Bulvar) 2-4
17.00 Yıldırım Bosna-Altıntepsi (İBB Bayrampaşa) 1-1
18.00 Irmakspor-İstanbul Sinop(Merkezefendi) 2-3
18.00 Kağıthane-İstanbul Ağrı (Nurtepe) 0-2
18.00 İstanbul Kayaşehir-Söğütlüçeşme(Şamlar) 0-0
18.00 Bayrampaşa Tuna-Yenibosna(Bayrampaşa Kocatepe) 5-2
18.00 Çıksalın-Okspor(Sütlüce) 3-2
18.00 Alibey-Siirt Yavuzselimspor (Silivri) 0-3
18.00 Çakmakspor-Soğuksuspor(Çakmak) 0-1

28 Ağustos Salı 

17.00 Çıksalın-Kuştepe (Sütlüce) 1-1

29 Ağustos Çarşamba
18.00 İstanbul Kayaşehir-Siirt Yavuzselimspor(Şamlar) 3-2
21.00 Pazariçi Köprülüspor-Yeni Gayretspor (Yıldıztabya) 2-1

30 Ağustos Perşembe

10.30 Nişantaşı-Mecidiyeköy (Yusuf Tunaoğlu) 3-0
17.00 Şirintepe-Leventspor (Yahya Kemal) 1-2
17.00 Bayrampaşa Tunaspor-Çıksalınspor (Bayrampaşa Bld) 0-0
18.00 Altıntepsispor-Küçükçekmece İY (Terazidere) 0-1
20.00 Çamlıcaspor-Bağlarbaşıspor (Selimiye) 2-1

01 Eylül Cumartesi
10.30 Davutpaşa-Merter (Namık Sevik) 2-3
15.00 Kuştepe-Siirt Yavuzselimspor(Feriköy) 7-3
16.00 Türk Telekom-Soğuksu (Bakırköy) 0-1
16.30 Ortaköy-Bakırköy(Çilekli) 0-0 

17.00 Beyoğlu Yeniçarşı-Irmakspor (Beyoğlu) 1-0
18.00 Bayrampaşa Demir-Hamidiye (Bayrampaşa Belediye Kartaltepe)5-2 

 

02 Eylül Pazar
10.30 Nişantaşı-İstanbul Ünye (Yusuf Tunaoğlu) 4-1
10.30 Çıksalın-İstanbul Kayaşehir (Beyoğlu) 1-2
16.30 Yıldırımbosna-Yenibosna(İBB Hidayet Türkoğlu) 0-1 
17.00 Levent-Paşabahçe (Çilekli) 0-0
17.00 Cevizli Anadolu-Altıntepsi(Kartal) 3-1 
17.30 Sütlüce-Piyalepaşa (Beyoğlu) 3-2 
18.00 Yıldıztabya-Hamidiye (Yıldıztabya) 0-2
18.00 Kağıthane-Batı Trakya Türkleri SK (Nurtepe) 2-0
19.00 Çapaspor-Yenigayret (Namık Sevik) 3-1

8 Eylül Cumartesi
19.00 Esenler Tokatspor - Kadırgaspor (Esenler Bld)

09 Eylül Pazar
13.00 Kumkapı Sarıçubuk - Mimarsinanspor (Mimarsinan)
16.30 Güzelcespor - Doğa Hospital Yeşilkentspor (Güzelce)



 

 

 

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus