05 Nisan 2019 05:28

2018-19 sezonu Türkiye U17 Şampiyonası Toplu Sonuçları

2018-2019 sezonu Türkiye U17 Futbol Şampiyonası, Türkiye'nin çeşitli kentlerinde oynanan maçlarla başladı. Tüm sonuçlar Yerel Futbol'da


2018-2019 sezonu Türkiye U17 Futbol Şampiyonası, Türkiye'nin çeşitli kentlerinde oynanan maçlarla başladı. Alınan sonuçlar:

 

2.Grup
TEKİRDAĞ
A Grubu
4 Nisan Perşembe
15:00 Edirnespor-Çayırovaspor 2-2
5 Nisan Cuma
17:30 İstanbul Eroğluspor-Edirnespor 2-1
6 Nisan Cumartesi
15:00 Çayırovaspor- Eroğluspor 1-2

B Grubu
4 Nisan Perşembe
17:30 Lüleburgazspor-Karamürsel İdmanyurdu 3-2
5 Nisan Cuma
15:00 İstanbul Sahilspor-Karamürsel İdmanyurdu 1-0
6 Nisan Cumartesi
17:30 Lüleburgazspor- İstanbul Sahilspor 0-1
FİNAL
7 Nisan Pazar
13:00 Eroğluspor - Sahilspor 1-4


3.Grup
ÇANAKKALE (Gelibolu)

A Grubu
4 Nisan Perşembe
14:00 Kartal Bulvarspor-Bursa Yeni Karaman 3-2
5 Nisan Cuma
16:00 Bursa Yeni Karaman-Kapaklı Sitespor 1-3
6 Nisan Cumartesi
14:00 Kartal Bulvarspor-Kapaklı Sitespor 2-1

B Grubu
4 Nisan Perşembe
16:00 Bursa Fethiye İY-Ayvalıkgücü Bld 1-0
5 Nisan Cuma
14:00 Ayvalıkgücü Bld-İst.Yeşilılgazspor 1-0
6 Nisan Cumartesi
16:00 Bursa Fethiye İY-İst.Yeşilılgazspor 0-0
FİNAL
7 Nisan Pazar
12:00 Kartal Bulvarspor-Fethiye İY 1-3


4.Grup
BALIKESİR

A Grubu
4 Nisan Perşembe
13:00 Bornova Yeşilovaspor-İst.Batı Trakya 3-2
5 Nisan Cuma
15:00 İst.Batı Trakya-Kütahyaspor 3-1
6 Nisan Cumartesi
13:00 Bornova Yeşilovaspor-Kütahyaspor 2-3
Penaltılar:
Kütahyaspor - Yeşilovaspor: 5-4 
Batı Trakyaspor - Kütahyaspor: 4-1

B Grubu
4 Nisan Perşembe
15:00 Bigaspor-Güzeltepe Gençlik 4-0
5 Nisan Cuma
13:00 Zara Ekinlispor-Güzeltepe Gençlik 0-1
6 Nisan Cumartesi
15:00 Zara Ekinlispor-Bigaspor 2-0
Penaltılar:
Güzeltepe Gençlik - Zara Ekinlispor: 4-2
Bigaspor - Güzeltepe Gençlik: 3-1


FİNAL
7 Nisan Pazar
15:00 Batı Trakyaspor - Bigaspor 1-0

5.Grup
KOCAELİ

A Grubu
4 Nisan Perşembe
14:00 Sakarya T.Demirspor-Bolu Gençlergücü 3-2
5 Nisan Cuma
16:00 Kayaşehirspor-Bolu Gençlergücü 2-2
6 Nisan Cumartesi
14:00 Sakarya T.Demirspor-Kayaşehirspor 2-3

B Grubu
4 Nisan Perşembe
16:00 Seyrantepe Of-M.Ereğlisi Bld 3-0
5 Nisan Cuma
14:00 Adapazarıspor-M.Ereğlisi Bld 3-1
6 Nisan Cumartesi
16:00 Seyrantepe Of-Adapazarıspor 3-4
FİNAL
7 Nisan Pazar
14:00 Kayaşehirspor - Adapazarıspor 1-1 (2-4)

 

6.Grup
BOLU

A Grubu
4 Nisan Perşembe
12:00 Gürpınarspor-Karasu Aziziyespor 0-0
5 Nisan Cuma
14:30 Gürpınarspor-Ankara Anadolubeyi 0-3
6 Nisan Cumartesi
14:00 Ankara Anadolubeyi-Karasu Aziziyespor 1-1

B Grubu
4 Nisan Perşembe
14:00 Kdz Ereğli Bld-Tepebağ Kültürspor 3-1
5 Nisan Cuma
14:30 Hacettepespor-Tepebağ Kültürspor 1-0
6 Nisan Cumartesi
14:00 Kdz Ereğli Bld-Hacettepespor 2-2 (4-5 pen)
FİNAL
7 Nisan Pazar
12:00 Ankara Anadolubeyi - Hacettepe 1-1 (5-3 p)

7.Grup
SAKARYA (Erenler)

A Grubu
4 Nisan Perşembe
14:00 İnegöl Kafkasspor-Akçakocaspor 3-0
5 Nisan Cuma
14:00 Hereke Yıldızspor-Akçakocaspor 2-0
6 Nisan Cumartesi
12:00 İnegöl Kafkasspor-Hereke Yıldızspor 1-1 (3-4 p)
B Grubu
4 Nisan Perşembe
16:00 Gölcük Harb İş-Safranyolu Doğuş 2-1
5 Nisan Cuma
16:00 Altınsabanspor-Safranyolu Doğuş 1-1
6 Nisan Cumartesi
14:00 Altınsabanspor-Gölcük Harb İş 1-0
FİNAL
7 Nisan Pazar
11:30 Hereke Yıldızspor - Altınsabanspor 2-1

8.Grup
KÜTAHYA

A Grubu
4 Nisan Perşembe
16:00 Balıkesir BŞBld-Anadolu Üniversitesi 1-0
5 Nisan Cuma
17:00 Anadolu Üniversitesi-1299 Bilecik SK 2-0
6 Nisan Cumartesi
16:00 Balıkesir BŞBld-1299 Bilecik SK 4-0

B Grubu
4 Nisan Perşembe
17:00 Arabayatağıspor-Akhisar Yıldırımspor 6-1
5 Nisan Cuma
16:00 Uşak Bölmespor-Akhisar Yıldırımspor 1-0
6 Nisan Cumartesi
17:00 Arabayatağıspor-Uşak Bölmespor 5-0
FİNAL
7 Nisan Pazar
11:00 Balıkesir BB - Arabayatağıspor 0-3

9.Grup
MANİSA

A Grubu
4 Nisan Perşembe
14:00 Balçova Bld Termalspor-Sökegücü 2-0
5 Nisan Cuma
16:30 Denizligücü-Sökegücü 1-0
6 Nisan Cumartesi
14:00 Balçova Bld Termalspor-Denizligücü 1-2

B Grubu
4 Nisan Perşembe
16:30 İzmirspor-Yeni Milasspor 7-0
5 Nisan Cuma
14:00 Kütahya Akıncılarspor-Yeni Milasspor 2-4
6 Nisan Cumartesi
16:30 İzmirspor-Akıncılarspor 1-3
FİNAL
7 Nisan Pazar
13:00 Denizligücü - İzmirspor 1-2

10.Grup
MUĞLA

A Grubu
4 Nisan Perşembe
14:00 Buca Belediyespor-Kızılcabölükspor 4-0
5 Nisan Cuma
16:00 Aydın Yıldızspor-Kızılcabölükspor 1-0
6 Nisan Cumartesi
14:00 Buca Belediyespor-Aydın Yıldızspor 0-2

B Grubu
4 Nisan Perşembe
16:00 Alanya Bld-Bucak Bld Oğuzhan 3-1
5 Nisan Cuma
14:00 Yunusemre Bld-Bucak Bld Oğuzhan  1-0
6 Nisan Cumartesi
16:00 Alanya Bld-Yunusemre Bld 1-2

FİNAL
7 Nisan Pazar
12:00 Aydın Yıldızspor - Alanya Bld 1-1 (5-4 p)

11.Grup
BURDUR

A Grubu
4 Nisan Perşembe
14:00 Konya Meram Kara Kartallar-Isparta Gül 5-0
5 Nisan Cuma
16:00 Ortaca Belediyespor-Isparta Gülspor 5-0
6 Nisan Cumartesi
14:00 Konya Meram Kara Kartallar-Ortaca Bld 2-1

B Grubu
4 Nisan Perşembe
16:00 Eskişehir Şekerspor-Afyon Demirspor 4-0
5 Nisan Cuma
14:00 Antalya DSİ-Afyon Demirspor 3-1
6 Nisan Cumartesi
16:00 Eskişehir Şekerspor-Antalya DSİ 1-2
FİNAL
7 Nisan Pazar
11:00 Meram Kara Kartallar - Antalya DSİ 0-0 (1-4 p)

12.Grup
MERSİN

A Grubu
4 Nisan Perşembe
14:00 68 Aksaray Bld-Samandağspor 1-0
5 Nisan Cuma
16:00 Adanaspor AŞ-Samandağspor 5-1
6 Nisan Cumartesi
12:00 Adanaspor AŞ-68 Aksaray Bld 5-0

B Grubu
4 Nisan Perşembe
16:00 Şehitkamil Bld-Seyhan Belediyespor 1-0
5 Nisan Cuma
14:00 Karaman Başakspor-Seyhan Belediyespor 0-1
6 Nisan Cumartesi
14:00 Şehitkamil Bld-Karaman Başakspor 1-1
FİNAL
7 Nisan Pazar
11:00 Adanaspor AŞ - Şehitkamil Bld 3-1

13.Grup
OSMANİYE
A Grubu
4 Nisan Perşembe
14:00 Çiftlikköy Adonis-Kilis Belediyespor 1-0
5 Nisan Cuma
14:00 Kırıkhanspor-Kilis Belediyespor 1-2
6 Nisan Cumartesi
14:00 Çiftlikköy Adonis-Kırıkhanspor 0-0

B Grubu
4 Nisan Perşembe
14:00 Kocasinan Şimşek-Nevşehir Bld 2-1
5 Nisan Cuma
14:00 Kuvayi Milliye-Nevşehir Bld 3-2
6 Nisan Cumartesi
14:00 Kocasinan Şimşek-Kuvayi Milliye 2-0
FİNAL
7 Nisan Pazar
11.00 Çiftlikköy Adonis - Kocasinan Şimşek 0-0 (3-4 p)

 

14.Grup
HATAY
5 Nisan Cuma
16:00 Gaziantepspor -Meskispor 2-1
16:00 Adana Gençlerbirliği-Osmaniyespor FK 3-0
6 Nisan Cumartesi
13:00 Adana Gençlerbirliği-Meskispor 3-3
15:00 Gaziantepspor-Osmaniyespor FK 1-1
6 Nisan Cumartesi

14.00 MESKİ - Osmaniye FK: 2-1
16.00 Gaziantepspor - Adana Gençlerbirliği 3-1


15.Grup
DİYARBAKIR
A Grubu
4 Nisan Perşembe
15:00 Silopi Belediyespor-Muş Muratspor 4-1
5 Nisan Cuma
16:30 Siirt Kartalspor-Silopi 1-4
6 Nisan Cumartesi
12:00 Murat-Siirt Kartalspor 0-0

B Grubu
4 Nisan Perşembe
15:00 Kızıltepe Bld-1955 Batman Bld 2-0
5 Nisan Cuma
12:30 Ş.Urfa 11 Nisan-1955 Batman Bld 0-3
6 Nisan Cumartesi
14:00 Kızıltepe Bld-Ş.Urfa 11 Nisan 6-2
FİNAL
7 Nisan Pazar
10:30 Silopi - Kızıltepe Bld 0-2

16.Grup
ŞANLIURFA

A Grubu
5 Nisan Cuma
15:00 Yeşilyurt Bld-Adıyaman Çınarspor 0-1
15:00 1920 Maraşspor-Elazığ İl Özel İdare 1-1
6 Nisan Cumartesi
13:00 Elazığ İl Özel İdare-Yeşilyurt Bld 3-1
13:00 Adıyaman Çınarspor-1920 Maraşspor 1-1
7 Nisan Pazar
12:00 Yeşilyurt Bld-1920 Maraşspor 0-2
12:00 Elazığ İl Özel İdare-Adıyaman Çınarspor 1-2

17.Grup
ELAZIĞ
A Grubu
5 Nisan Cuma
10:45 Şanlıurfa BŞBld-Malatya Kale Gençlerbirliği 1-1
14:00 Diyarbakır DSİ-Solhan Gençlerbirliği 6-0
6 Nisan Cumartesi
12:00 Kale Gençlerbirliği-Diyarbakır DSİ 1-3
15:00 Solhan Gençlerbirliği-Şanlıurfa BŞBld 0-5
7 Nisan Pazar
11:00 Şanlıurfa BŞBld-Diyarbakır DSİ 1-1
14:00 Solhan Gençlerbirliği-Kale Gençlerbirliği 1-5

 

18.Grup
MUŞ

5 Nisan Cuma
14:00 Ergani Gençlerbirliği-Van Altay Eğitim 2-0
14:00 Tatvan 1514 -Ağrı 1970 SK 1-2
6 Nisan Cumartesi
14:00 Van Altay Eğitim-Tatvan 1514 1-0
14:00 Ağrı 1970 SK-Ergani Gençlerbirliği 2-2 (0-3 h)
7 Nisan Pazar
10:00 Ergani Gençlerbirliği-Tatvan 1514 5-0
10:00 Ağrı 1970 SK-Van Altay Eğitim 5-1
Penaltılar:
Ağrı 1970 SK - Ergani Gençlerbirliği: 4-3 (Ergani, Ağrı'nın bir futbolcusuna itiraz etti)
İtiraz sonrası Ağrı 1970 SK'nın kaçak oyuncu oynattığı tespit edildi. Ağrı 1970 SK hükmen 3-0 yenik sayıldı ve 3 puanı silindi. Ergani Gençlerbirliği grup şampiyonu oldu.

19.Grup
NEVŞEHİR
A Grubu
4 Nisan Perşembe
14:00 Maraşspor-Kırıkkale Büyük Anadoluspor 2-1
5 Nisan Cuma
14:00 Yozgat Bozokspor-Kırıkkale Büyük Anadolu 1-1
6 Nisan Cumartesi
12:00 Maraşspor-Yozgat Bozokspor 0-0

B Grubu
4 Nisan Perşembe
14:00 Konya Ülkümspor-Kayseri Şekerspor 0-0
5 Nisan Cuma
14:00 Konya Ülkümspor-Mucurspor 3-1
6 Nisan Cumartesi
14:00 Kayseri Şekerspor-Mucurspor 0-1
FİNAL
7 Nisan Pazar
12:00 Maraşspor - Konya Ülkümspor 3-3 (3-4 p)

20.Grup
KASTAMONU

A Grubu
4 Nisan Perşembe
13:00 Başkentgücü-Bartınspor 0-0
5 Nisan Cuma
15:00 Zonguldak Sarayspor-Başkentgücü 0-1
6 Nisan Cumartesi
13:00 Bartınspor-Zonguldak Sarayspor 1-0
Penaltılar:
Bartınspor - Başkentgücü: 6-5

B Grubu
4 Nisan Perşembe
15:00 Başkent Edaş-Karabük 5000 Evler 3-0
5 Nisan Cuma
13:00 Amasya Belediyespor-Karabük 5000 Evler 4-2
6 Nisan Cumartesi
15:00 Başkent Edaş-Amasya Belediyespor 1-1 (4-2 p)
FİNAL
7 Nisan Pazar
12:00 Bartınspor - Başkent Edaş 0-1

21.Grup
ÇORUM

A Grubu
4 Nisan Perşembe
13:00 İlkadım Bld Yabpa-Tireboluspor 3-1
5 Nisan Cuma
15:00 Erbaa Güreş İhtisas-Tireboluspor 1-2
6 Nisan Cumartesi
13:00 İlkadım Bld Yabpa-Erbaa Güreş İhtisas 0-0

B Grubu
4 Nisan Perşembe
15:00 Samsun Kadıköyspor-MKE Çankırıspor 8-1
5 Nisan Cuma
13:00 Sinopspor- MKE Çankırıspor 6-1
6 Nisan Cumartesi
15:00 Samsun Kadıköyspor-Sinopspor 2-0
FİNAL
7 Nisan Pazar
11:00 İlkadım Bld Yabancılan Pazarı - Samsun Kadıköyspor 0-0 (5-4 p)

22.Grup
GİRESUN

A Grubu
4 Nisan Perşembe
14:00 Araklı 1961-Çorum H.E.Kültürspor 2-0
5 Nisan Cuma
16:00 Samsun Yolspor-Çorum H.E.Kültürspor 4-0
6 Nisan Cumartesi
14:00 Araklı 1961-Samsun Yolspor 0-1

B Grubu
4 Nisan Perşembe
16:00 Akçaabat Sebat-Altınordu Bld 1-0
5 Nisan Cuma
14:00 Sivas Yolspor-Altınordu Bld 1-2
6 Nisan Cumartesi
16:00 Akçaabat Sebat-Sivas Yolspor 1-1

FİNAL
7 Nisan Pazar
11:00 Samsun Yolspor - Akçaabat Sebatspor 1-6

23.Grup
RİZE

A Grubu
4 Nisan Perşembe
12:00 Bayburt Telekom-Göle Belediyespor 1-1
5 Nisan Cuma
14:00 Ortahisar Kanuni-Bayburt Telekom 2-0
6 Nisan Cumartesi
11:00 Ortahisar Kanuni-Göle Belediyespor 2-1

B Grubu
4 Nisan Perşembe
14:00 Yakutiyespor-Gümüşhane Telekomspor 5-2
6 Nisan Cumartesi
11:00 Yakutiyespor-Gümüşhane Telekomspor 1-0
FİNAL
7 Nisan Pazar
11:00 Ortahisar Kanuni - Yakutiye 0-0 (3-4 p)

24.Grup
ARDAHAN
A Grubu
5 Nisan Cuma
11:00 Kars Demirspor-Erzincan 1968 SK 5-2
13:00 Artvin Çoruhspor-Pazarspor 3-1
6 Nisan Cumartesi
11:00 Kars Demirspor-Pazarspor 3-1
13:00 Artvin Çoruhspor-Erzincan 1968 SK 3-1
7 Nisan Pazar
11:00 Erzincan 1968 SK-Pazarspor 0-6
13:00 Artvin Çoruhspor-Kars Demirspor 2-0

Derleyen: Benan Diker

Not: Katılımın çok olduğu İstanbul'dan 6 takım, kendi illerinde aralarında maçlar yapıyor. Oradan 1 takım ikinci tura çıkacak.

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus