12 Nisan 2019 02:11

2018-19 sezonu Türkiye U15 Şampiyonası Toplu Sonuçları

Türkiye U15 Şampiyonası'nda heyecan başladı... Tüm Türkiye'nin sonuçları her zaman olduğu gibi Yerel Futbol'da


Türkiye U15 Şampiyonası'nda ilk tur maçları tamamlandı. Dört grupta (Çankırı, Sakarya, Adana, Muğla) okul maçları nedeniyle karşılaşmalar bir hafta geç oynandı.

 

20. GRUP ÇANKIRI

A GRUBU

17 Nisan Çarşamba
13.00 Sinop Tersanespor - Kozlu Taşkömürüspor 1-0
18 Nisan Perşembe
15.00 Kastamonu Özel İdare - Kozlu Taşkömürüspor 2-1
19 Nisan Cuma
15.00 Kastamonu Özel İdare - Sinop Tersanespor 2-2 (0-2 p)

B GRUBU
17 Nisan Çarşamba
15.00 Bartın Gençlerbirliği - Samsun Fenerspor 1-0
18 Nisan Perşembe
13.00 Samsun Fenerspor - Safranbolu Belediyespor 4-1
19 Nisan Cuma
15.00 Safranbolu Belediyespor - Bartın Gençlerbirliği 0-0

FİNAL
20 Nisan Cumartesi
13.00 Sinop Tersanespor - Bartın Gençlerbirliği 2-0

4. GRUP SAKARYA

A GRUBU
17 Nisan Çarşamba
14.00 Zonguldak Sarayspor - Çilimli Bld 2-0
18 Nisan Perşembe
14.00 İstanbul Gençlerbirliği - Çilimli Bld 2-0
19 Nisan Cuma
14.30 İstanbul Gençlerbirliği - Zonguldak Sarayspor 0-2

B GRUBU
17 Nisan Çarşamba
16.00 Esenyurtspor - Tekirdağspor 2-0
18 Nisan Perşembe
16.00 Bursa Güvenspor - Tekirdağspor 2-0
19 Nisan Cuma
16.30 Bursa Güvenspor - Esenyurtspor 2-2 (5-6 pen)

FİNAL
20 Nisan Cumartesi
11.00 Esenyurtspor - Zonguldak Sarayspor 1-0

12. GRUP ADANA

A GRUBU
17 Nisan Çarşamba
14.00 Kayseri OSBTK Atletik - İskenderun Karaağaçspor 4-0
18 Nisan Perşembe
16.00 İskenderun Karaağaçspor - Mersin Camspor 0-1
19 Nisan Cuma
11.00 Mersin Camspor - Kayseri OSBTK Atletik 0-3

B GRUBU
17 Nisan Çarşamba
16.00 Çiftlikköy Adonis - Osmaniye FK 1-0
18 Nisan Perşembe
14.00 68 Aksaray Bld - Osmaniye FK 2-1
19 Nisan Cuma
13.00 Çiftlikköy Adonis - 68 Aksaray Bld 0-1

FİNAL
20 Nisan Cumartesi
11.00 KAyseri OSBTK Atletik - 68 Yeni Aksaray Bld 0-0 (3-2 p)


10. GRUP (MUĞLA)

A GRUBU
17 Nisan Çarşamba
14.30 Serik Bld - Isparta İYAŞ Gençlik 2-0
18 Nisan Perşembe
16.30 Isparta İYAŞ Gençlik - Aydın Al Yıldızspor 2-1
19 Nisan Cuma
14.00 Aydın Al Yıldızspor - Serik Bld 2-0
Penaltılar
Serik Bld - Isparta İYAŞ Gençlik 3-1
Aydın Al Yıldız - Serik Bld 5-4

B GRUBU
17 Nisan Çarşamba
16.30 Yeni Burdurspor - Denizligücü 2-0
18 Nisan Perşembe
14.30 Denizligücü - Çiğli Belediyespor 1-0
19 Nisan Cuma
16.30 Çiğli Bld - Yeni Burdurspor 2-1
Penaltılar
Çiğli Bld - Denizligücü 5-3
Çiğli Bld - Yeni Burdur 4-2

FİNAL
20 Nisan Cumartesi
12.00 Çiğli Bld - Aydın Ay Yıldızspor 2-1

 

2.Grup
KIRKLARELİ

A Grubu
11 Nisan Perşembe
14:00 Çamlıcaspor-Kocaeli 41 Futbol Kulübü 3-3
12 Nisan Cuma
16:00 Kapaklıspor-Çamlıcaspor 3-0
13 Nisan Cumartesi
14:00 Kocaeli 41 Futbol Kulübü-Kapaklıspor 3-1

B Grubu
11 Nisan Perşembe
16:00 Körfez Gençlerbirliği-Beylikdüzüspor 1-0
12 Nisan Cuma
14:00 Beylikdüzüspor-Edirne Fatihspor 5-3
13 Nisan Cumartesi
16:00 Körfez Gençlerbirliği-Edirne Fatihspor 4-1
FİNAL
14 Nisan Pazar
13:00 Kocaeli 41 FK - Körfez Gençlerbirliği 2-5

3.Grup
KOCAELİ

A Grubu
11 Nisan Perşembe
14:00 Gemlik Belediyespor-Adapazarıspor 2-0
12 Nisan Cuma
16:00 İstanbul Altınovaspor-Adapazarıspor 3-1
13 Nisan Cumartesi
14:00 Gemlik Belediyespor-Altınovaspor 2-2 (5-3 p)

B Grubu
11 Nisan Perşembe
16:00 Arabayatağıspor-Bağcılar Evrenspor 1-1
12 Nisan Cuma
14:00 Bağcılar Evrenspor-Lüleburgaz Atletik 3-0
13 Nisan Cumartesi
16:00 Arabayatağıspor-Lüleburgaz Atletik 3-0
Penaltı: Evrenspor-Arabayatağıspor: 3-1

FİNAL
14 Nisan Pazar
14:00 Gemlik Belediyespor-Bağcılar Evrenspor 3-1

4.Grup
SAKARYA

A Grubu
17 Nisan Çarşamba

18 Nisan Perşembe

19 Nisan Cuma

B Grubu
17 Nisan Çarşamba

18 Nisan Perşembe

19 Nisan Cuma

FİNAL
20 Nisan Cumartesi


5.Grup
YALOVA

A Grubu
11 Nisan Perşembe
14:00 Erenlerspor-Dudulluspor 1-0
12 Nisan Cuma
16:00 Dudulluspor-İzmit Gençlerbirliği 0-0
13 Nisan Cumartesi
14:00 İzmit Gençlerbirliği -Erenlerspor 0-0

B Grubu
11 Nisan Perşembe
16:00 Zara Ekinlispor-Kocaeli Güneşspor 1-0
12 Nisan Cuma
14:00 Kocaeli Güneşspor-Başkent Edaş 0-0
13 Nisan Cumartesi
16:00 Başkent Edaş-Zara Ekinlispor 0-4
FİNAL
14 Nisan Pazar
14:00 Erenlerspor - Zara Ekinlispor 0-1


6.Grup
BALIKESİR (Ayvalık)

A Grubu
11 Nisan Perşembe
15:00 Selimiyespor-Yalova Doğanspor 3-0
12 Nisan Cuma
17:00 İzmir Pınargücü-Yalova Doğanspor 0-0
13 Nisan Cumartesi
15:00 Selimiyespor-İzmir Pınargücü 2-0

B Grubu
11 Nisan Perşembe
17:00 Çanakkale Barbaros-İzmir Bld 1-1
12 Nisan Cuma
15:00 Seyrantepe Ofspor-Çanakkale Barbaros 3-1
13 Nisan Cumartesi
17:00 Seyrantepe Ofspor-İzmir Bld 2-0
FİNAL
14 Nisan Pazar
12:00 Selimiyespor-Seyrantepe Ofspor 1-0


7.Grup
KÜTAHYA

A Grubu
11 Nisan Perşembe
15:00 Eskişehir Şekerspor-Bozüyük Vitraspor 2-0
12 Nisan Cuma
17:00 İnegöl Gazipaşa-Bozüyük Vitraspor 6-0
13 Nisan Cumartesi
15:00 İnegöl Gazipaşa-Eskişehir Şekerspor 2-1

B Grubu
11 Nisan Perşembe
17:00 Hüdaverdi Dikkaldırım-Bandırmaspor 3-2
12 Nisan Cuma
15:00 Bandırmaspor-Akhisar Yıldırımspor 4-0
13 Nisan Cumartesi
17:00 Hüdaverdi Dikkaldırım-Akhisar Yıldırımspor 5-1
FİNAL
14 Nisan Pazar
11:00 İnegöl Gazipaşaspor - Hüdaverdi Dikkaldırımspor 1-2


8.Grup
ESKİŞEHİR

A Grubu
11 Nisan Perşembe
14:00 Konya Meram Karakartallar-Bolu Aladağ 4-0
12 Nisan Cuma
14:00 Kavaklıderespor-Bolu Aladağ 4-2
13 Nisan Cumartesi
14:00 Konya Meram Karakartallar-Kavaklıderespor 1-0

B Grubu
11 Nisan Perşembe
16:00 Bandırma 17 Eylül-Bakspor 2-2
12 Nisan Cuma
16:00 Bandırma 17 Eylül-Kütahyaspor 1-3
13 Nisan Cumartesi
16:00 Kütahyaspor-Bakspor 1-1
FİNAL
14 Nisan Pazar
11:00 Meram Karakartallar - Kütahyaspor 4-0


9.Grup
AYDIN

A Grubu
11 Nisan Perşembe
14:00 Denizli Yeşilköyspor-Uşak Bölmespor 1-0
12 Nisan Cuma
14:00 Buca Gençlerbirliği-Uşak Bölmespor 3-1
13 Nisan Cumartesi
14:00 Buca Gençlerbirliği-Denizli Yeşilköyspor 2-2 (1-4 p)

B Grubu
11 Nisan Perşembe
16:00 Torbalıspor-Ortaca Belediyespor 2-1
12 Nisan Cuma
14:00 Ortaca Belediyespor-Soma Zaferspor 1-2
13 Nisan Cumartesi
16:00 Torbalıspor-Soma Zaferspor 0-0 (4-5 p)
FİNAL
14 Nisan Pazar
11:00 Denizli Yeşilköyspor - Soma Zaferspor 1-0


10.Grup
MUĞLA

A Grubu
17 Nisan Çarşamba

18 Nisan Perşembe

19 Nisan Cuma

B Grubu
17 Nisan Çarşamba

18 Nisan Perşembe

19 Nisan Cuma

FİNAL
20 Nisan Cumartesi

 

11.Grup
DENİZLİ

A Grubu
11 Nisan Perşembe
13:00 Aragonit Büyüksaka-Nazilli Yeşil Timsahlar 4-1
12 Nisan Cuma
15:00 Manavgat Bld-Nazilli Yeşil Timsahlar 2-2
13 Nisan Cumartesi
13:00 Aragonit Büyüksaka-Manavgat Bld 1-1

B Grubu
11 Nisan Perşembe
15:00 Marmaris 1923 SK-Sandıklıspor 2-1
12 Nisan Cuma
13:00 Eskişehir DSİ Bend-Sandıklıspor 7-1
13 Nisan Cumartesi
15:00 Eskişehir DSİ Bend-Marmaris 1923 SK 2-2 (3-4 p)
FİNAL
14 Nisan Pazar
12:00 Kütahya Aragonit Büyüksaka - Marmaris 1923  0-1


12.Grup
ADANA

A Grubu
17 Nisan Çarşamba

18 Nisan Perşembe

19 Nisan Cuma

B Grubu
17 Nisan Çarşamba

18 Nisan Perşembe

19 Nisan Cuma

FİNAL
20 Nisan Cumartesi

 

13.Grup
AKSARAY

A Grubu
11 Nisan Perşembe
14:00 Nevşehir Belediyespor-Bor Belediyespor 5-1
12 Nisan Cuma
14:00 Adana Gençlerbirliği-Bor Belediyespor 3-0
13 Nisan Cumartesi
14:00 Adana Gençlerbirliği-Nevşehir Belediyespor 1-3

B Grubu
11 Nisan Perşembe
16:00 Konya Kasırgaspor-Karaman Başakspor 4-1
* Sivas Sağlıkspor şampiyonadan çekildi.
13 Nisan Cumartesi
16:00 Konya Kasırgaspor-Karaman Başakspor 2-2
FİNAL
14 Nisan Pazar
12.00 Nevşehir Belediyespor - Konya Kasırgaspor 2-2 (5-3 p)

 

14.Grup
OSMANİYE

A Grubu
11 Nisan Perşembe
14:00 Akdeniz Belediyespor-Adanaspor 4-1
12 Nisan Cuma
14:00 Adanaspor-Kilis Belediyespor 1-1
13 Nisan Cumartesi
12:00 Kilis Belediyespor-Akdeniz Belediyespor 0-6

B Grubu
11 Nisan Perşembe
14:00 Seyhan Belediyespor-Maraşspor 6-1
12 Nisan Cuma
14:00 Reyhanlı Belediyespor-Maraşspor 2-3
13 Nisan Cumartesi
15:00 Seyhan Belediyespor-Reyhanlı Belediye 1-0
Penaltılar:

Seyhan Bld - Reyhanlı Bld: 5-4
Seyhan Bld - Maraşspor: 5-4
FİNAL
14 Nisan Pazar
11:00 Akdeniz Bld - Seyhan Bld 1-0

 

15.Grup
K.MARAŞ

A Grubu
11 Nisan Perşembe
12:00 Elazığ Yolspor-Diyarbakır DSİ 2-0
12 Nisan Cuma
12:00 Diyarbakır DSİ-Adıyaman Gençlerbirliği 1-0
13 Nisan Cumartesi
12:00 Elazığ Yolspor-Adıyaman Gençlerbirliği 6-0

B Grubu
11 Nisan Perşembe
14:00 Gaziantep Oğuzspor-Kale Gençlerbirliği 0-0
12 Nisan Cuma
14:00 Şanlıurfa BŞBld-Gaziantep Oğuzspor 3-1
13 Nisan Cumartesi
14:00 Malatya Kale Gençlerbirliği-Şanlıurfa BŞBld 1-1
FİNAL
14 Nisan Pazar
10:00 Elazığ Yolspor - Şanlıurfa BB 3-0


16.Grup
VAN


11 Nisan Perşembe
14:00 Ağrı 1970 SK-Yüksekova Bld 1-1
16:00 Siirt İktisas-Tatvan 1514 SK 2-1
12 Nisan Cuma
14:00 Yüksekova Bld-Siirt İktisas 2-1
16:00 Tatvan 1514 SK-Ağrı 1970 SK 3-1
13 Nisan Cumartesi
11:00 Ağrı 1970 SK-Siirt İktisas 1-4
13:00 Tatvan 1514 SK-Yüksekova Bld 2-0
*Muş İdmanyurdu şampiyonadan çekildi.
Siirt İktisasspor ikili averajla şampiyon.


17.Grup
SİİRT

A Grubu
11 Nisan Perşembe
13:00 Kızıltepe Bld-Silopi Bld 5-1
12 Nisan Cuma
14:30 Silopi Bld-Bingöl Bld Yaşam 3-1
13 Nisan Cumartesi
13:00 Bingöl Bld Yaşam- Kızıltepe Bld 3-2
Penaltılar
Bingöl-Silopi 3-2
Kızıltepe-Bingöl 4-2

B Grubu
11 Nisan Perşembe
14:30 Diclekent Gençlik-1955 Batman Bld 4-0
12 Nisan Cuma
13:00 Van İpekyolu Bld-1955 Batman Bld 1-1
13 Nisan Cumartesi
14:30 Diclekent Gençlik-Van İpekyolu Bld 0-0


FİNAL
14 Nisan Pazar
13:00 Kızıltepe Bld - Diclekent Gençlik 1-1 (4-2 p)


18.Grup
ARTVİN

A Grubu
* Ortahisar Kanunispor rakipleri çekilince direk finale yükseldi.
* Iğdır Es şampiyonadan çekildi.
*Göle Belediyespor şampiyonadan çekildi.

B Grubu
11 Nisan Perşembe
13:00 Yakutiyespor-Rize Belediyespor 3-0
12 Nisan Cuma
11:00 Faroz Yalıspor-Rize Belediyespor 2-1
13 Nisan Cumartesi
13:00 Faroz Yalıspor-Yakutiyespor 0-3

FİNAL
14 Nisan Pazar
12:00 Ortahisar Kanuni - Yakutiyespor


19.Grup
KIRIKKALE

A Grubu
11 Nisan Perşembe
16:00 Kocasinan Şimşekspor-1074 Çankırıspor 2-0
12 Nisan Cuma
15:00 Ankara Genç Kartallar-1074 Çankırıspor 3-0
13 Nisan Cumartesi
13:00 Kocasinan Şimşekspor-Ankara Genç Kartallar 1-0

B Grubu
11 Nisan Perşembe
16:00 Ankara Yaşamkent İlker-Mucurspor 4-0
12 Nisan Cuma
15:00 Sorgun Gençlikspor-Mucurspor 8-0
13 Nisan Cumartesi
13:00 Ankara Yaşamkent İlker-Sorgun Gençlikspor 6-0
FİNAL
14 Nisan Pazar
11:00 Kocasinan Şimşekspor - Ankara Yaşamkent İlker 0-1


20.Grup
ÇANKIRI
A Grubu
17 Nisan Çarşamba

18 Nisan Perşembe

19 Nisan Cuma

B Grubu
17 Nisan Çarşamba

18 Nisan Perşembe

19 Nisan Cuma

FİNAL
20 Nisan Cumartesi

 

21.Grup
ORDU

A Grubu
11 Nisan Perşembe
13:00 Samsun Kadıköyspor-Bayburt Özel İdare 3-1
12 Nisan Cuma
16:00 Bayburt Özel İdare -Niksar Bld 2-3
13 Nisan Cumartesi
13:00 Samsun Kadıköyspor-Niksar Bld 6-0

B Grubu
11 Nisan Perşembe
15:30 Atakum Belediye-Amasya Belediye 4-1
12 Nisan Cuma
14:00 Amasya Belediye-Osmancık Belediye 1-2
13 Nisan Cumartesi
15:30 Atakum Belediye-Osmancık Belediye 8-0

FİNAL
14 Nisan Pazar
12:00 Samsun Kadıköy - Atakum Belediye


22.Grup
BAYBURT

A Grubu
11 Nisan Perşembe
13:00 Araklı 1961-Enerji Belediyespor 7-0
12 Nisan Cuma
15:00 Ordu Galataspor-Erzincan Enerji Belediyespor 12-0
13 Nisan Cumartesi
13:00 Araklı 1961-Ordu Galataspor4-0

B Grubu
11 Nisan Perşembe
15:00 Artvin Hopaspor-Gümüşhane Telekom 4-3
12 Nisan Cuma
13:00 Gümüşhane Telekom-Tireboluspor 3-2
13 Nisan Cumartesi
15:00 Artvin Hopaspor-Tireboluspor 8-3
FİNAL
14 Nisan Pazar
12:00 Araklı 1961 - Hopaspor

 

DERLEYEN: BENAN DİKER

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus