18 Mayıs 2018 02:01

2017-18 Türkiye U15 Şampiyonası toplu sonuçları

Türkiye U15 Şampiyonası'nda tüm Türkiye genelinde oynanan maçlarda alınan sonuçlar haberimizin devamındadır.


Türkiye U15 Şampiyonası'nda alınan sonuçlar aşağıdaki gibidir:

1.Grup
İSTANBUL

A Grubu
17 Mayıs Perşembe
15:00 Esenyurtspor-Dudulluspor 2-1
İstanbul Altınovaspor-Bay
18 Mayıs Cuma
17:00 Altınovaspor-Dudulluspor 4-0
İstanbul Esenyurtspor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
12:00 Esenyurtspor-Altınovaspor 0-2
İstanbul Altınovaspor-Bay

B Grubu
17 Mayıs Perşembe
17:00 Zara Ekinlispor-Sultangazispor 1-1
İstanbul Kartalspor-Bay
18 Mayıs Cuma
15:00 Kartalspor-Zara Ekinlispor 1-0
İstanbul Sultangazispor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
14:00 Sultangazispor-Kartalspor 1-3
İstanbul Zara Ekinlispor-Bay
FİNAL
20 Mayıs Pazar
16:00 Altınovaspor - Kartalspor 0-2

2.Grup
TEKİRDAĞ (Çorlu)

A Grubu
17 Mayıs Perşembe
15:00 Beylikbağıspor-Safranyolu Doğuş 1-0
İstanbul Çamlıcaspor-Bay
18 Mayıs Cuma
17:30 Çamlıcaspor-Safranyolu Doğuş 2-2
Kocaeli Gebze Beylikbağıspor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
15:00 Gebze Beylikbağıspor-Çamlıcaspor 2-0
Yalova Safranyolu Doğuşspor-Bay

B Grubu
17 Mayıs Perşembe
17:30 Halkalı Taştepe-Lüleburgazspor 1-0
Kocaeli Gölcük Harb İş-Bay
18 Mayıs Cuma
15:00 Lüleburgazspor-Gölcük Harb İş 0-2
İstanbul Halkalı Taştepespor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
17:30 Gölcük Harb İş-Halkalı Taştepespor 0-1
Lüleburgazspor-Bay
FİNAL
20 Mayıs Pazar
16:00 Beylikbağıspor - Taştepespor 1-1 (3-2 pen) *Hakem seri penaltılarda Beylikbağı'na eksik atış yaptırıp kural hatası yaptı.

3.Grup
KOCAELİ

A Grubu
17 Mayıs Perşembe
15:00 İnegöl Kafkasspor-Çeliktepespor 3-1
Edirne Fatihspor-Bay
18 Mayıs Cuma
17:00 Çeliktepespor-Edirne Fatihspor 7-1
İnegöl Kafkasspor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
15:00 İnegöl Kafkasspor-Edirne Fatihspor 5-1
İstanbul Çeliktepespor-Bay

B Grubu
17 Mayıs Perşembe
17:00 Arabayatağıspor-Çorluspor 1947 SK 3-0
İstanbul Kayaşehirspor-Bay
18 Mayıs Cuma
15:00 Çorluspor 1947 -Kayaşehirspor 1-0
Bursa Arabayatağıspor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
17:00 Arabayatağıspor-Kayaşehirspor 0-0
Çorluspor 1947 -Bay
FİNAL
20 Mayıs Pazar
14:00 Kafkasspor - Arabayatağıspor 2-3

4.Grup
DÜZCE

A Grubu
17 Mayıs Perşembe
16:00 Kocaeli 41 FK- Kapaklı Sitespor 1-0
İstanbul Gençlerbirliği-Bay
18 Mayıs Cuma
18:00 Kapaklı Site-İstanbul Gençlerbirliği 4-1
Kocaeli 41 FK-Bay
19 Mayıs Cumartesi
16:00 İstanbul Gençlerbirliği-Kocaeli 41 FK 1-0
Kapaklı Sitespor-Bay
Penaltılar:
Kapaklı Sitespor - İstanbul Gençlerbirliği 4-3
Kapaklı Sitespor - Kocaeli 41 FK 4-2

B Grubu
17 Mayıs Perşembe
18:00 İzmit G.Birliği-Başakşehirspor 2-2
Bolu Belediyespor-Bay
18 Mayıs Cuma
16:00 Bolu Belediyespor-İzmit G.Birliği 0-2
Başakşehirspor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
18:00 Başakşehirspor-Bolu Belediyespor 4-0
İzmit Gençlerbirliği-Bay
Penaltılar
Başakşehirspor - İzmit Gençlerbirliği 4-3

FİNAL

20 Mayıs Pazar
16:00 Kapaklı Sitespor - Başakşehirspor 1-0

5.Grup
KÜTAHYA

A Grubu
17 Mayıs Perşembe
15:00 İst.Damlaspor-Burhaniye Bld 3-1
Bursa Yeni Karamanspor-Bay
18 Mayıs Cuma
17:00 Burhaniye Bld-Yeni Karamanspor 0-6
İstanbul Damlaspor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
15:00 Yeni Karamanspor-İst.Damlaspor 1-3
Balıkesir Burhaniye Belediyespor-Bay

B Grubu
17 Mayıs Perşembe
17:00 Albayrakspor-Eskişehir DSİ Bend 3-1
Bursa Gemlik Belediyespor-Bay
18 Mayıs Cuma
15:00 Eskişehir DSİ Bend-Gemlik Belediye 1-5
İstanbul Albayrakspor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
17:00 Gemlik Belediyespor-Albayrakspor 2-2 (7-6 pen)
Eskişehir DSİ Bend-Bay
FİNAL
20 Mayıs Pazar
11:00 Damlaspor - Gemlik Belediyespor 2-2 (4-2 pen)

6.Grup
BALIKESİR (Ayvalık)

A Grubu
17 Mayıs Perşembe
15:00 Forbes Torbalı GK-Beykoz 1908 SK 2-0
Çanakkale Hastanebayırıspor-Bay
18 Mayıs Cuma
17:00 Beykoz 1908 SK-Hastanebayırıspor 1-1
İzmir Forbes Torbalı Gençlikspor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
15:00 Forbes Torbalı GK-Hastanebayırıspor 4-0
Beykoz 1908 SK-Bay

B Grubu
17 Mayıs Perşembe
17:00 İstanbul Sahilspor-Tavşanlı Linyit 4-0
İzmir Çiğli Belediyespor-Bay
18 Mayıs Cuma
15:00 Çiğli Belediyespor-Tavşanlı Linyit 2-1
İstanbul Sahilspor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
17:00 İstanbul Sahilspor-Çiğli Belediyespor 0-0 (8-9 pen)
Tavşanlı Linyitspor-Bay
FİNAL
20 Mayıs Pazar
11:00 Forbes Torbalı - Çiğli Belediyespor 2-2 (3-4 pen)

7.Grup
ESKİŞEHİR

A Grubu
17 Mayıs Perşembe
14:30 Afjet Afyonspor-Sakarya T.Demirspor 1-1
Hacettepespor-Bay
18 Mayıs Cuma
14:30 Hacettepespor-Afjet Afyonspor 4-0
Sakarya Tüvasaş Demirspor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
13:00 Sakarya T.Demir- Hacettepespor 0-0
Afjet Afyonspor-Bay

B Grubu
17 Mayıs Perşembe
16:30 İnegölspor-1308 Osmaneli Bld 9-0
Ankara Başkent EDAŞ-Bay
18 Mayıs Cuma
16:30 Başkent EDAŞ-1308 Osmaneli Bld 1-0
İnegölspor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
15:00 İnegölspor-Ankara Başkent EDAŞ 5-0
Bilecik 1308 Osmaneli Belediyespor-Bay
FİNAL
20 Mayıs Pazar
11:00 İnegölspor - Hacettepespor 0-0 (4-2 p)

8.Grup
AYDIN

A Grubu
17 Mayıs Perşembe
17:00 Gaziemir FK-Bağbaşı Zeytinköy 3-1
Uşak Bölmespor-Bay
18 Mayıs Cuma
17:00 Bağbaşı Zeytinköy-Uşak Bölmespor 3-0
Gaziemir Futbol Kulübü-Bay
19 Mayıs Cumartesi
17:00 Uşak Bölmespor-Gaziemir FK 1-1
Denizli Bağbaşı Zeytinköyspor-Bay

B Grubu
17 Mayıs Perşembe
17:00 Muğlaspor-Bandırmaspor 2-2
Manisa Salihli Belediyespor-Bay
18 Mayıs Cuma
17:00 Salihli Belediyespor-Muğlaspor 1-1
Bandırmaspor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
17:00 Bandırmaspor-Salihli Belediyespor 2-1
Muğlaspor-Bay
FİNAL
20 Mayıs Pazar
17:00 Gaziemir - Bandırma 2-1

9.Grup
MUĞLA

A Grubu
17 Mayıs Perşembe
15:00 Buca G.Birliği-İncilipınargücü 1-0
Manisa Soma Zaferspor-Bay
18 Mayıs Cuma
17:00 İncilipınargücü-Soma Zaferspor 4-0
Buca Gençlerbirliği-Bay
19 Mayıs Cumartesi
15:00 Soma Zaferspor-Buca G.Birliği 1-0
Denizli İncilipınargücü-Bay
Penaltılar:
Buca Gençlerbirliği-Soma Zaferspor 4-3 pen
Buca Gençlerbirliği-İncilipınargücü 4-2 pen

B Grubu
17 Mayıs Perşembe
17:00 Aydın Yıldızspor-Antalya DSİ 5-2
İzmir Deniz Futbol Kulübü-Bay
18 Mayıs Cuma
15:00 İzmir Deniz FK-Antalya DSİ 3-3
Aydın Yıldızspor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
17:00 Aydın Yıldızspor-İzmir Deniz FK 2-0
Antalya DSİ-Bay
FİNAL
20 Mayıs Pazar
11:00 Buca Gençlerbirliği - Aydın Yıldızspor 2-0

10.Grup
DENİZLİ

A Grubu
17 Mayıs Perşembe
16:00 Kepez Bld-Isparta İYAŞ Gençlik 2-0
Burdur Bucak Belediye Oğuzhanspor-Bay
18 Mayıs Cuma
18:00 Isparta İYAŞ Gençlik-Bucak Belediye 2-1
Antalya Kepez Belediyespor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
16:00 Kepez Bld-Bucak Belediye 2-0
Isparta İYAŞ Gençlik-Bay

B Grubu
17 Mayıs Perşembe
18:00 Kütahya Yeşilayspor-Milasgücü 3-1
Aydın Sökegücüspor-Bay
18 Mayıs Cuma
16:00 Sökegücü-Milasgücü 0-1
Kütahya Yeşilayspor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
18:00 Kütahya Yeşilayspor-Sökegücü 0-4
Muğla Milasgücüspor-Bay

Penaltılar:
Milasgücü-Sökegücü 3-0 pen
Kütahya Yeşilayspor-Milasgücü 5-3 pen

FİNAL
20 Mayıs Pazar
11:00 Kepez Bld - Kütahya Yeşilayspor 6-3

11.Grup
KARAMAN

A Grubu
17 Mayıs Perşembe
16:00 Mersin İdmanyurdu-Kadirli Savunspor 3-0
Konya Karakartallarspor-Bay
18 Mayıs Cuma
18:00 Konya Karakartallar-Kadirli Savunspor 2-0
Konya Karakartallarspor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
16:00 Mersin İdmanyurdu-Konya Karakartallar 1-2
Osmaniye Kadirli Savunspor-Bay

B Grubu
17 Mayıs Perşembe
18:00 Hatay Tavla Gençlik-Kırşehir Bld 2-1
Adana Seyhan Belediyespor-Bay
18 Mayıs Cuma
16:00 Seyhan Belediyespor-Kırşehir Bld. 5-0
Hatay Tavla Gençlikspor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
18:00 Hatay Tavla Gençlik-Seyhan Bld. 0-2
Kırşehir Belediyespor-Bay
FİNAL
20 Mayıs Pazar
16:00 Konya Karakartallar - Seyhan Bld 2-1

12.Grup
KIRŞEHİR

A Grubu
17 Mayıs Perşembe
16:00 Akdeniz Bld-Kayseri Atletikspor 3-0
Konya Kadıköyspor-Bay
18 Mayıs Cuma
18:00 Kayseri Atletik-Konya Kadıköyspor 1-1
Mersin Akdeniz Belediyespor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
16:00 Konya Kadıköyspor-Akdeniz Bld 0-1
Kayseri Atletikspor-Bay

B Grubu
17 Mayıs Perşembe
18:00 Yozgat Bozok-Aksaray Kılıçarslan OO 1-0
Niğde 2005 Azatlıspor-Bay
18 Mayıs Cuma
16:00 Aksaray Kılıçarslan OO - 2005 Azatlıspor 1-1

19 Mayıs Cumartesi
18:00 2005 Azatlıspor - Yozgat Bozokspor 1-5

FİNAL
20 Mayıs Pazar
16:00 Akdeniz Bld - Yozgat Bozokspor 1-1 (4-3 pen)

13.Grup
OSMANİYE

A Grubu
17 Mayıs Perşembe
16:30 Adanaspor-Kilis Belediyespor 4-0
Gaziantep Oğuzspor-Bay
18 Mayıs Cuma
16:30 Kilis Belediyespor-Gaziantep Oğuzspor 2-2
Adanaspor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
16:30 Adanaspor-Gaziantep Oğuzspor 2-0
Kilis Belediyespor-Bay

B Grubu
17 Mayıs Perşembe
16:30 İsk.Karaağaçspor- Elaziz Belediyespor 3-0
Maraşspor-Bay
18 Mayıs Cuma
16:30 Elaziz Belediyespor-Maraşspor 2-6
İskenderun Karaağaçspor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
16:30 İskenderun Karaağaçspor-Maraşspor 4-1
Elaziz Belediyespor-Bay
FİNAL
20 Mayıs Pazar
11.00 Adanaspor - Karaağaçspor 1-2

 

14.Grup
ELAZIĞ

A Grubu
17 Mayıs Perşembe
15:00 Diyarbakır DSİ-Tunceli Cengiz Plaza 4-0
Kızıltepe Belediyespor-Bay
18 Mayıs Cuma
16:45 Kızıltepe Bld.-Tunceli Cengiz Plaza 4-0
Diyarbakır DSİ-Bay
19 Mayıs Cumartesi
15:00 Diyarbakır DSİ-Kızıltepe Belediyespor 3-1
Tunceli Cengiz Plazaspor-Bay

B Grubu
17 Mayıs Perşembe
16:45 Muş İdmanyurdu-Kale G.Birliği 2-2
Şanlıurfa Karaköprü Belediyespor-Bay
18 Mayıs Cuma
15:00 Karaköprü Bld-Muş İdmanyurdu 1-1
Malatya Kale Gençlerbirliği-Bay
19 Mayıs Cumartesi
16:45 Kale G.Birliği -Karaköprü Bld. 1-1
Muş İdmanyurduspor-Bay

Penaltılar
Kale Gençlerbirliği-Karaköprü Bld. 5-4 pen
Muş İdmanyurdu-Kale Gençlerbirliği 5-4 pen


FİNAL

20 Mayıs Pazar
13:30 Diyarbakır DSİ - Muş İdman Yurdu 2-1

15.Grup
MUŞ

A Grubu
17 Mayıs Perşembe
17:00 Ergani Gençlerbirliği-Tatvan Gölspor 5-1
Siirt Kartalspor-Bay
18 Mayıs Cuma
17:00 Siirt Kartalspor-Tatvan Gölspor 0-1
Ergani Gençlerbirliği-Bay
19 Mayıs Cumartesi
17:00 Ergani Gençlerbirliği-Siirt Kartalspor 5-0
Tatvan Gölspor-Bay

B Grubu
17 Mayıs Perşembe
17:00 Yüksekova Bld-Silopi Bld GK 1-0
Van İpekyolu Belediyespor-Bay
18 Mayıs Cuma
17:00 Silopi Bld GK -İpekyolu Belediyespor 4-0
Hakkari Yüksekova Belediyespor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
17:00 İpekyolu Belediyespor-Yüksekova Bld 0-0
Şırnak Silopi Belediye Gençlikspor -Bay
FİNAL
20 Mayıs Pazar
15.00 Ergani GB - Yüksekova Bld 0-0 (4-2 pen)

 

16.Grup
KARS (Sarıkamış)

18 Mayıs Cuma
14:00 Ağrı Hamur Kümbet-Yakutiyespor 1-3
16:00 Rize Belediyespor-Iğdır Arasspor 6-1
19 Mayıs Cumartesi
14:00 Yakutiyespor-Rize Belediyespor 0-0
16:00 Iğdır Arasspor-Ağrı Hamur Kümbet 3-0 h
20 Mayıs Pazar
14:00 Ağrı Hamur Kümbet-Rize Belediyespor 0-3 h
16:00 Iğdır Arasspor-Yakutiyespor 0-3 h
Penaltılar
Rize Bld - Yakutiyespor 5-4 pen

17.Grup
GİRESUN

A Grubu
17 Mayıs Perşembe
14:30 Soğuksuspor-Gümüşhanespor 3-0
Samsun Kadıköyspor-Bay
18 Mayıs Cuma
16:00 Samsun Kadıköyspor-Gümüşhanespor 8-0
Trabzon Soğuksuspor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
14:30 Samsun Kadıköyspor-Soğuksuspor 1-1 (1-3 pen)
Gümüşhanespor-Bay

B Grubu
17 Mayıs Perşembe
16:00 Erbaaspor-Yeni Orduspor 3-0
Trabzon Araklı 1961 SK-Bay
18 Mayıs Cuma
14:30 Yeni Orduspor-Araklı 1961 SK 1-2
Erbaaspor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
16:00 Araklı 1961 SK-Erbaaspor 2-0
Yeni Orduspor-Bay
FİNAL
20 Mayıs Pazar
14:30 Trabzon Soğuksu - Araklı 1961 0-0 (2-4 pen)

18.Grup
AMASYA

A Grubu
17 Mayıs Perşembe
15:00 Atakum Bld-Görelespor 6-0
*MKE Çankırıspor şampiyonadan çekildi.
19 Mayıs Cumartesi
17:00 Görelespor-Atakum Bld 1-3

B Grubu
17 Mayıs Perşembe
17:00 Ortahisar Kanuni-Samsun Yolspor 1-1
Sinopspor-Bay
18 Mayıs Cuma
17:00 Sinopspor-Ortahisar Kanunispor 1-5
Samsun Yolspor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
15:00 Samsun Yolspor-Sinopspor 6-2
Trabzon Ortahisar Kanunispor-Bay
Penaltılar:
Ortahisar Kanuni - Samsun Yolspor 4-2 pen

FİNAL
20 Mayıs Pazar
11:00 Atakum Bld - Trabzon Ortahisar Kanuni 2-0

19.Grup
YOZGAT

A Grubu
17 Mayıs Perşembe
16:30 Yaşamkent İlker-Sivas Sağlıkspor 7-0
Nevşehirspor Gençlik-Bay
18 Mayıs Cuma
14:30 Sivas Sağlıkspor-Nevşehirspor GK 2-3
Ankara Yaşamkent İlkerspor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
16:30 Yaşamkent İlker-Nevşehirspor GK 4-0
Sivas Sağlıkspor-Bay

B Grubu
17 Mayıs Perşembe
14:30 Amasya Özel İdare-Çorum Gençlerbirliği 3-1
Ankara Elmadağ Belediye Hasanoğlanspor-Bay
18 Mayıs Cuma
16:30 E.B.Hasanoğlan-Çorum Gençlerbirliği 1-2
Amasya Özel İdarespor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
14:30 Amasya Özel İdare-E.B.Hasanoğlanspor 0-2
Çorum Gençlerbirliği-Bay
Penaltılar:
(Çorum Gençlerbirliği kentten cuma ayrıldığı için penaltılara katılamadı)
Hasanoğlanspor - Amasya Özel İdarespor 5-3 p

FİNAL

20 Mayıs Pazar
12:00 Yaşamkent İlker - Hasanoğlanspor 0-1

20.Grup
BOLU

A Grubu
17 Mayıs Perşembe
17:00 Kozlu Taşkömürüspor-Çilimli Bld 1-0
Sakarya Erenlerspor-Bay
18 Mayıs Cuma
15:00 Erenlerspor-Çilimli Belediyespor 2-1
Kozlu Taşkömürüspor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
17:00 Kozlu Taşkömürüspor-Erenlerspor 2-2 (2-4 p)
Düzce Çilimli Belediyespor-Bay

B Grubu
17 Mayıs Perşembe
15:00 Kastamonu ÖİKöy Hiz.-Bartın G.Birliği 3-2
Karabük Safranbolu Belediyespor-Bay
18 Mayıs Cuma
17:00 Bartın G.Birliği-Safranbolu Belediyespor 0-3 h (Bartın sahaya çıkmadı)
Kastamonu ÖİKöy Hizmetlerispor-Bay
19 Mayıs Cumartesi
15:00 Kastamonu ÖİKöy Hiz.-Safranbolu Belediye 3-2
Bartın Gençlerbirliği-Bay
FİNAL
20 Mayıs Pazar
14:00 Erenlerspor - Kastamonu Köy Hizmetleri 6-0

Derleyen: Benan Diker

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus