Bahçelievler Çınar Paşa'yı 2 golle geçtiİstanbul U17/A ligi 7.Grup ekiplerinden Bahçelievler Çınar ve GOP.Şemsipaşa,Kanarya Sahası'nda kozlarını paylaştılar.

Mücadeleyi Volkan Uğunlu,Halil Onur Gürel ve Gökhan Öz hakem triyosu yönetti.Saha Komiseri Hikmet Cömert,sağlık görevlisi Turan Yıldırımoğlu idi.

Başlangıç düdüğünün ardından Bahçelievler Çınar ataklarıyla rakip kaleye yüklenmeye başladı.10.dakikada topla buluşan Umut Yıldırım meşin yuvarlağı direkten ağlarla buluşturdu ve takımını 1-0 öne geçirdi.24.dakikada tekrar yüklenen ev sahibinde topla buluşan Kaan Deniz'in yerden şutu gol oldu fakat hakem ofsayt nedeniyle golü iptal etti.32.dakikada Şemsipaşaspor'lu Hazar rakibini ceza sahası içinde düşürdü ve hakem penaltı noktasını gösterdi.Topun başına geçen Volkan İnce takımını 2-0 öne geçirdi.İlk devrede başka gol sesi çıkmadı ve 2-0 ev sahibinin üstünlüğüyle soyunma odasına gidildi.

İkinci devrede toparlanan konuk ekip gol için Bahçelievler Çınar kalesine yüklenmeye başladı.70.dakikada kaleciyle karşı karşıya kalan Mustafa Baydar kalecinin yanından meşin yuvarlağı ağlarla buluşturdu ve skor 2-1 oldu.Son dakikalarda farkı arttırmak için GOP.Şemsipaşa kalesine yüklenmeye başladı. 83.dakikada Ozan Kara kaleciyle karşı karşıya kaldı,müsait pozisyonda vuruşunu yaptı fakat topu direkten döndü ve mücadelede başka gol sesi çıkmadı.Mücadele 2-1 ev sahibinin üstünlüğüyle tamamlandı.

HABER-FOTOĞRAF:OĞUZHAN AKGÜNDÜZ

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus