Kardeşine faul yaptılar, sahaya indiİstanbul 1. Amatör Lig'de Güzelce Stadı'nda oynanan Güzelcespor – Kamilobaspor maçında ilginç bir olay yaşandı.

Maçın ikinci yarısında sarı-siyahlı formayı giyen genç oyuncu Furkan Dedecan’a Kamilobasporlu oyuncunun faul yapmasının ardından, geçen sezon Tepecik Anadoluspor’da forma giyen ve yeni sezonda İhsaniyespor’a transfer olan Furkan’ın ağabeyi kaleci Ahmet Dedecan, sahaya dalıp rakip oyuncuya vurmaya teşebbüs etti.

Bunu gören Güzelcespor’un eski kulüp başkanı ve İASKF Yönetim Kurulu üyesi Tamer Canbaz, saha içine girerek Ahmet Dedecan'a engel oldu. Kızgın ağabeyi saha dışına çıkaran Canbaz ve diğer Güzelcesporlu yöneticiler, olayların büyümemesi için büyük çaba sarf ettiler. Saha içinde kardeşine yapılan hareketi kabullenemeyen Ahmet Dedecan, daha sonra sakinleştirildi ve maç sonunda evinin yolunu tuttu. 

Güzelcespor yönetimi, böyle bir olayı tasvip etmediklerini, yıllardan beri Güzelcespor camiasında böyle bir olayın yaşanmadığı bunun ilk olduğunun altını çizdiler. 

HABER-FOTOĞRAF: İBRAHİM KESKİN

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus