Zeytinburnu 1957 iyi yoldaBölgesel Amatör Lige çıkan ve hedefini 3.Lig olarak belirleyen Zeytinburnu 1957 SK Bolu Termal Kaplıca Otel'de gerçekleştirdiği kampta çalışmalarına son sürat devam ediyor.

Futbolcuların kaynaşmaları, arkadaşlık seviyesinin üst dereceye çıkması ve oyuncuların neşeli tavırları yönetim ve teknik Heyetin yüzünü güldürürken, bu tablo yeni sezon içinde herkese umut verdi.

Zeytinburnu 1957 SK'nın kurulduğu günden beri başkanlığını yapan Kenan Aydın yaptığı açıklamada, "Kampımız son hızıyla devam ediyor. Kaliteli oyuncularla anlaşıp takımımızın eksiklerini giderdik. Önce biz yönetim olarak elimizden gelenin hepsini yapacağız, ondan sonra da başarı bekleyeceğiz. O yüzden de teknik heyetimizin raporları doğrultusunda elimizden gelenin en iyisini yapmaya çalıştık, çalışacağız da. Kamp esnasında daha güçlü olmamızı düşündüğümüz noktalara bir kaç takviye daha yapabiliriz. Daha önce sitenize yaptığımız açıklamamda, 'O sene bu sene, bundan sonra her sene' şeklinde bir tabir kullanmıştım. Zeytinburnu 1957 SK'nın profesyonel lige çıkacağı sene bu sene, bundan sonra da her sene bir üst lige tırmanacağız"dedi.

HABER:MELİH ÖZTÜRK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus