Ataşehir Çamolukspor seçme düzenliyorBölgesel Amatör Lig ekiplerinden Ataşehir Çamolukspor bir yandan transfer çalışmalarına devam ederken diğer taraftan da  A Takım düzeyinde seçme hazırlıklarına başladı.

12-13 Temmuz tarihlerinde Yenisahra stadında 16:00 - 18:00 saatlerinde düzenlenecek seçmelere 1988 ile 1997 yılları arasında doğan oyuncular katılabilecek. 

Seçmelere katılabilmek için 0 (533) 476 77 77 numaralı telefondan Teknik Direktör Ahmet Yurtsever ile iletişime geçilmelidir.

Sitemize açıklamada bulunan Ataşehir Çamoluk Teknik Patronu Ahmet Yurtsever "Bölgesel Amatör Lige çıkmayı kafamıza koyduğumuzda bu sezon için oyuncu taramalarımıza başlamıştık. Ulaşamadığımız yerlerde yada maçlarını izleme imkanı bulamadığımız oyuncular olabileceğini düşünüp, hem onlara hemde bir bakıma gözümüzden kaçanı görebilmek için kendimize bir şans yaratalım istedik. 3.Lig hedefimize uygun oyuncular ile karşılaşırsak onları da kadromuza kataacağız. Uygun şartlarda olan, kendine güvenen sporcuları seçmelerimize bekliyoruz" dedi

HABER:MELİH ÖZTÜRK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus