Uğur Bayram Çınarspor'a veda ettiİstanbul 2. Amatör Lig 16. Grup'ta sezonu dokuzuncu sırada tamamlayan Üsküdar Çınarspor'da teknik direktör Uğur Bayram, sözleşmesinin bitmesinin ardından Yeşil-Sarılı kulüpten ayrıldı.

Bayram yaptığı açıklamada "6 ay önce başladığım Üsküdar Çınarspor macerası sezonun tamamlanmasıyla şimdilik bitti. Sezona zor şartlarda, kısıtlı imkanlarda başladık, devam ve ettik bitirdik. Sezonun ilk idmanından son maçına kadar emek veren tüm oyuncularıma teşekkür ederim. Oynadığımız 16 maçta hiç bir yöneticinin gelmemesi, bizi kaderimize terk edercesine yalnız bırakması sezon sonunda beni en çok üzen şey oldu. Ama şunu biliyorum ki ileride kariyerime devam edeceksem bu senenin hayatımda, kariyerimde çok büyük önemi olacak. Parayla satın alınamayacak kadar değerli bir tecrübe yaşadım" dedi.

Bayram ayrıca "Hiçbir idmanı kaçırmayan, beni hiç yalnız bırakmayan, cebinden su alan, her hafta formaları yıkayan, arabasıyla oyuncu taşıyan kaptanım Bayram Demirtaş'a sonsuz teşekkürler" diye konuştu.

HABER: EFKAN BUCAK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus