Kurtköyspor yeniden 'Önder Akpınar' dediKurtköyspor Kulübü'nün Olağan Genel kurulu geçtiğimiz hafta pazar Günü Kurtköy’de Revzen Cafe Restaurant'ta yapıldı. Kongrede 2 liste çıkarken Önder Akpınar yeniden başkan seçildi.

Kongreye Çamlık Mahalle Muhtarı Fahri Sarı, Pendik Kulüpler Birliği Başkanı ve Kaynarcaspor Kulüp Başkanı Eşref Şeneroğlu, Dolayobaspor Başkanı Ali Enür, Doğanspor Kulüp başkanı Günay Gömeç, Velibabaspor Başkanı Yücel Aktaş, Pendik Kars, Ardahan, Iğdır  (KAI) Dernek Başkanı  Av. Serkan Kaya, Pendik Ardahan İl Dernek Başkanı Adnan Köroğlu, kulüp delegeleri  ve çok sayıda kişi katıldı.

Kongrede Divan Başkanlığı’nı Av. Birgül Bilgan Aslan, Divan Katip Üyeliklerini ise Mehmet Çövenoğlu ve Serkan Çiçek yaptı. Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının   ardından başlayan kongrede açılış konuşmasını Başkan Önder Akpınar  yaptı.

'Hedef Bölgesel Amatör Lig'
Önder Akpınar  3 yıllık dönemi içerisinde yaptığı çalışmaları anlatarak, "9 kategoride müsabakalara katılıyoruz. kulübümüzde 700’ün üzerinde lisanslı sporcumuz var ve her yıl ortalama 50 üzerinde lisanslı sporcu katılıyor. Hedefimiz bu yıl Bölgesel Amatör Lig'e çıkmak" dedi. Kulüplerinin Pendik ilçesi sınırları içerisinde olduğundan dolayı şanslı olduğunu belirten Akpınar, "Spora ve sporcunun her zaman yanında olan bir belediye başkanımız var. Kendimizi bu anlamda şanslı hissediyorum. Bizlere vermiş olduğu desteklerden dolayı  Pendik Belediye Başkanımız Dr. Kenan Şahin’e bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.
Daha sonra Faaliyet ve Mali Raporların okunmasından ardından seçime gidildi.

İki aday yarıştı
Kurtköyspor kulübü’nün Kongresi’nde 2 liste çıktı. Mevcut yönetiminin başkanı Önder Akpınar ve İsmail Akçay başkanlık için yarıştılar.
Açık oylamanın yapıldığı kongrede 88 delegenin 62’sinin oyunu alan Önder Akpınar yeniden başkan seçildi. Önder Akpınar’ın asil listesinde, Necmettin Bayram, Şükür Turan, Mehmet Nasuhi Koç, Mehmet Cövenoğlu, Koray Altay ve Taner Yıldırım yer aldı.

KAYNAK: YUSUF SARAY - www.bolgegundem.com
PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus