İstanbul Sinopspor Transferde Doludizgin.İstanbul Süper Amatör Lig takımı İstanbul Sinopspor yeni sezon transfer çalışmaları kapsamında iç transferde 2 önemli oyuncusu ile yeniden anlaşma sağladı.
                                                  
Yeni futbol sezonunda gözünü BAL Ligine diken Küçükçekmece temsilcisi İstanbul Sinopspor İlyas Çevik ve Zeki Demirkol’dan sonra iç transferde Mahmut Özyılmaz ve Burak Şengül ile de anlaşmaya
Yeni sezon çalışmaları hakkında açıklamalarda bulunan İstanbul Sinopspor Teknik Direktörü Altay Onaran, transfer çalışmalarını her türlü ihtimali göz önünde bulundurarak gerçekleştirdiklerini söyledi.
                                    
 Gelecek sezon için iyi bir kadro kurma çabasında olduklarını kaydeden Onaran, “Yeni sezon transfer çalışmalarımıza başladık. Hata yapmamak için en ince ayrıntıyı bile düşünüyoruz. Tabi hali hazırda elimizde de kaliteli bir kadro var. Bu kadronun üzerine takviyeler yapıyoruz. Listemizde olan bazı oyuncularla görüşüyoruz.
İlyas, Zeki, Mahmut ve Burak tanıdığımız oyuncular. Umarım yeni sezonda bize katkıları düşündüğümüz gibi olur. Bu oyuncular dışında iç transferde yeniden anlaştığımız futbolcular var. İnşallah yeni sezon bizler için güzel geçer” diye konuştu
HABER:Yılmaz AKTEPE
PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus