Etilerspor'dan Yeni Ufukspor'a tepkiİstanbul 2. Amatör Lig'de Yeni Ufukspor'un, aynı devrede iki maça çıkmadığı için Etilerspor'un ihracını istemesine Mavi-Siyahlılardan tepki geldi.

Gruptan çıkmayı bitime iki hafta kala garantileyen Etilerspor Sarıgöl Birlikspor ve Yeni Ufukspor maçlarına eksik gidince hükmen 3-0 yenik sayılmıştı. Yeni Ufukspor yönetimi de bunun üzerine TFF İstanbul İl Temsilciliği'ne başvuru kararı almıştı.

Etilerspor İkinci Başkanı Erdal Dalgıç, Yeni Ufukspor Kulübü'nün tavırlarına anlam veremediklerini belirterek "Ligden ihracımızı isteyen Yeni Ufukspor'a sormak istiyorum, 35 puan toplayarak terfi eden takımımızın ne saygısızlığı olmuştur? Ligin ilk yarısında kendileri keyiflerine göre bizim sahamıza gelirken sahadan 30 dakika bekleyen Etilerspor'dur. O maçı hükmen 3-0 kazanmıştık. Haksız olduğunu düşündüğümüz o 3 puanı son hafta kendilerine iade ettik. Sezon içindeki başarısızlıklarını bize mal etmeye çalışmalarına anlam veremiyoruz. Kendilerine seslenmek istiyoruz, sakın bu tarz yanlış davranışlarda bulunmayın, sadece başarıyı tebrik edin. Saygı ve başarı insanlar içindir" dedi.

HABER: EFKAN BUCAK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus