Efsane geri döndü
Son 2 yıldır Süper Amatör Ligi her seferinde kıl payı kaçıran Küçükayasofyaspor'da geçtigimiz gün   Olağanüstü Kongre yapıldı. Sağlık sebeplerinden dolayı Başkanlığı bırakmak zorunda kalan Ünal Sevinç Mahalle halkı ve Kulüp Üyelerinin Yoğun baskıları sonucu Tekrar Başkan oldu.

Daha önce birçok kez seçime girmiş ve hiçbirisinde kaybetmemiş olan Ünal Sevinç'in karşısında bu sefer rakip yoktu .

Yönetime AHMET ÇELİK , MURAT ÇALIKA , SALİH MEHMET OŞAR  , FEVZİ KOÇER , SERKAN ŞAHİN, NECATİ KÖKSAL, YAKUP KARLIER, SELAHATTİN YALÇINTAŞ, İSMAİL ÇETİNBAŞ, AHMET AKVERDİ gibi semtin önemli iş Adamlarını'da alarak bu sezon  iddalı bir kadro kuracaklarını belli ettiler.

Başkan Ünal Sevinç "Yeri geldi sağlıgımızdan olduk , yeri geldi cebimizden birçok paralar harcadık , yeri geldi Kulübümüze 5 kuruş faydası olmayan insanlardan Laflar işittik .. .  Ama yinede Bu Ulu çınarı yanlız bırakmadık . Bu Süreç zarfında bizlerin yanında olan Maddi ve manevi desteklerini
esirgemeyen Dostlarımızada Teşekkürü bir borç biliriz"  dedi.

Benim için Küçükayasofyaspor'un  başarısı herşeyden önce gelir .
Biz bu kulübü Menfaatsiz sevenlerdeniz !
Devrim Niteliginde Kararlar alıp Kulübün başarısı için girişimlerde bulunacagız .
Sen ben  yok Sadece Küçükayasofyaspor var !

Geçmiş sezonlarda Birçok kez Başkanlık görevini yapmış olan SEVİNÇ, sitemize yaptığı açıklamada "Bu sezon diğer sezonlara oranla çok daha farklı geçecek. Artık kümede kalalım, çıkarsak ta çıkarız, çıkmasak ta sorun değil zihniyetini ortadan kaldırıyoruz. 60 yıllık bir camianın hedefi yerinde saymak değil üst ligler olmalıdır. Herkesin takımını görmek istediği gibi benimde hayalim Bölgesel Amatör Ligde profesyonel ligde oynayan bir Küçükayasofya. Bu sezon başında iddialı bir kadro kuracağız, hedeflerimiz doğrultusunda önce Süper Amatör Lige çıkacağız. Ki bu lig hedefimiz değil, belki de bizim gibi köklü bir camianın olması gereken normal yer diye düşünüyoruz. İnanıyorum ki yönetimimiz,
camiamız bir olduktan sonra, önümüzdeki engelleri bir bir aşarak hedeflerimize ulaşacağız.

Bu sene Küçükayasofya kulübünde yeni bir çağ açılacak. Mahalle halkımızdan semtimizden her zamankinden daha fazla destek bekliyoruz. Başarı olayı devamlılık kazandığında anlamlı olur. Biz bu devamlılığı sağlamak için elimizden geleni yapacağız. Şimdi kulüp gelirlerini arttırıp yeni bir oluşum içerisine girip, Allah'ın izni ile hak ettiğimiz yerlerde olacağız" dedi.

Ayrıca şu konuyu özellikle belirtmek istiyorum .  Yağmurda, çamurda , Karda, kış'da  Yazın o katlanılmaz sıcagında Hiçbir maddi çıkar gözetmeksizin  amatör maçlarda çekim yapan , Haber yapan .Amatör Futbol Liglerinin adını daha fazla duyurup yardım almasını saglayan siz degerli Yerel Futbol Ailesine sonsuz şükranlarımı sunuyorum. Başarılarınızın devamını diliyorum .

HABER:MELİH ÖZTÜRK

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus