Çubukluspor tesisleri futbolseverlerin kullanımına hazırİstanbul Süper Amatör Lig ekiplerinden Çubukluspor kulübünün yaklaşık 3 ay önce bakıma alınan tesislerinde yapılan çalışmalar sona erdi.
17 Haziran Cuma günü futbolseverlerin hizmetine sunulacak tesiste  zeminin halısı,tel örgüler,tel örgü direkleri ve ışıklandırmalar tamamen yenilenerek daha modern bir hale getirildi.

Tesislerdeki çalışmaların sona ermesinden dolayı açıklamalarda bulunan Çubukluspor Kulüp Başkanı sayın Coşkun Tosun “Yaklaşık 3 aylık çalışmaların sonunda sahamız çok daha modern bir hale geldi.Cuma gününden itibaren futbolseverlerin kullanımına sunacağız.Futbolseverler ve halı saha tutkunları çok daha keyifli maçlara tanıklık edecekler. Bizde kulüp olarak Cumartesi sabahından itibaren futbol okulu çalışmalarımızı tesislerimizde yapmaya başlayacağız.Her şey inşallah Çubukluspor için çok daha iyi olacak.Sahamızın yapımında emeği geçen Beykoz Belediyemize ve Futbol  Federasyonumuza ve tüm çalışanlara teşekkür ediyoruz” diyerek sözlerine son verdi.
HABER-FOTOĞRAF:ÜMİT YILMAZ
                                              Çubukluspor Kulüp Başkanı Coşkun TosunPAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus