Albayrak ve Havataş teknik heyetleri iftarda buluştuGaziosmanpaşa ilçesinin iki kardeş kulübü, Albayrakspor ve Havataşspor'un teknik heyetleri iftarda buluştu 

Albayrakspor Kulüp Başkanı Mehmet Günaydın'ın önderliginde Göktürk Garden'de biraraya gelen iki ekibin teknik heyeti bol bol sohbet ederek birbirleriyle bilgi alışverişinde bulundular.

Albayrakspor Kulüp Müdürü ve A Takım Teknik Direktörü Naki Yıldız yaptığı açıklamada “Albayrakspor ve Havataşspor kulüplerimizin teknik heyeti olarak bu tür organizasyonları tekrarlamak istiyoruz. Hocalarımla ayda bir kere bir araya gelerek bilgi alışverişinde bulunmayı planlıyoruz. Bu sezon Albayrakspor olaral hedemizi, kadromuzu yetenekli genç futbolculardan oluşturmak ve iyi neticeler almak” dedi.

Havataşspor Teknik Sorumlusu Serkan Bülbül ve antrenör Adem Ören de sitemize yaptığı açıklamada “Bu sezon yaş ortalamamızı 22'ye indirdik. 15 Temmuz'da top başı yapacağız. Genç ve yetenekli isimler transfer ettik. İnşallah bu sezon üst sıraları zorlayacak bir Havataşspor olacak. Lige renk katacağımıza inanıyoruz” dediler.

Yerel Futbol Sitesi

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus