1.Ziya Böke, U-11 şenliği yapıldıKavacıkspor ve Rüzgarlıbahçespor kulüplerinin Kavacık Halı Saha Tesislerinde organize ettiği 1. Geleneksel Ziya Böke U-11 futbol turnuvası yapıldı.
Beykoz kulüplerine yıllarca antrenör ve malzemeci olarak hizmet eden Ziya Böke anısına düzenlenen Kavacıkspor,Rüzgarlıbahçespor,Paşabahçespor ve Beşiktaş U-11 takımlarının mücadele ettiği, 20'şer dakikadan 6 maçın oynandığı, puanlamanın olmadığı,Kavacıkspor genç takım oyuncularının yönettiği, minikler şenliği şeklinde oynanan turnuvada minik futbolcuların performansı tribünde karşılaşmayı izleyen seyirciler  tarafından alkışlarla ödüllendirildi. 
Rüzgarlıbahçespor Kulübünün kız takım oyuncularına da forma şansı verdiği,minik futbolcuların oldukça güzel ve şık hareketler yaptığı,tüm müsabakalarda centilmenliğin ön plana çıktığı,son derece keyifli mücadelelere sahne olan turnuva sonunda turnuvada mücadele eden tüm takımlara ve  futbolculara turnuvanın ve günün hatırası olarak kupa ve madalyaları Kavacıkspor Kulübü Başkanı ve Kavacık Mahalle Muhtarı Yusuf Kesici,Rüzgarlıbahçespor Kulübü Başkanı ve Rüzgarlıbahçe Mahalle Muhtarı Sedat Altun,Beşiktaş Kulübü alt yapı antrenörü Semih Sezerli ve Kavacıkspor antrenörü Murat Yılmaz tarafından takdim edildi.  
Ayrıca turnuvada mücadele eden oyunculara süt, kek ve muz ikram edildi.Kavacıkspor ve Rüzgarlıbahçespor antrenörlerinin her detayı düşündüğü turnuvada maç seremonileri öncesinde takımların şampiyonlar ligi müziği eşliğinde sahaya çıkması günün güzelliklerinden biriydi. 
Oldukça başarılı bir organizasyona imza atan Kavacıkspor ve Rüzgarlıbahçespor kulüplerini kutluyoruz.Bu turnuvanın örnek olmasını ve devamını diliyoruz.
HABER-FOTOĞRAF:ÜMİT YILMAZ
Kavacıkspor-Rüzgarlıbahçespor maç fotoğrafları

                                              Beşiktaş-Paşabahçespor maç fotoğrafları

                                       Rüzgarlıbahçespor-Paşabahçespor maç fotoğrafları

                                             Beşiktaş-Kavacıkspor maç fotoğrafları


                                           Beşiktaş-Rüzgarlıbahçespor maç fotoğrafları

                                              Kavacık -Paşabahçespor maç fotoğraflarıKupa ve Madalya töreni ve sonrası fotoğrafları
PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus