Türkiye U14 Şampiyonası Toplu Sonuçları (FİNALLER)



Türkiye U14 Şampiyonası'nda tüm Türkiye'deki grup merkezlerinin sonuçları haberimizin devamındadır...

Toplu sonuçlar şöyle:


1.Grup
İSTANBUL

13 Mayıs Cuma
13:00 Gürpınarspor-Alibeyköy Parsefller 0-2
15:00 Bağlarbaşı-Albayrakspor 2-2

14 Mayıs Cumartesi
13:00 Alibeyköy Parseller- Bağlarbaşı 0-4
15:00 Albayrakspor-Gürpınarspor 2-1

15 Mayıs Pazar
13:00 Bağlarbaşı-Gürpınarspor 4-1
15:00 Alibeyköy Parseller-Albayrakspor 3-1

2.Grup
EDİRNE

A Grubu
12 Mayıs Perşembe
14:00 İstanbul Damlaspor-Babaeskispor 3-0
Kocaeli Körfez İlçesi Birlikspor-Bay
13 Mayıs Cuma
16:00 Babaeskispor-Körfez İlçesi Birlik 1-4
İstanbul Damlaspor-Bay
14 Mayıs Cumartesi
14:00 Körfez İlçesi Birlik-İstanbul Damla 0-4
Babaeskispor

B Grubu
12 Mayıs Perşembe
16:00 İstanbul Artukbey İ.Ö.-Çorlu Fenerspor 3-2
Dilovası Belediyespor-Bay
13 Mayıs Cuma
14:00 Çorlu Fenerspor-Dilovası Bld 1-2
 İstanbul Artukbey İlköğretim Okulu-Bay
14 Mayıs Cumartesi
16:00 Dilovası Bld- İstanbul Artukbey İ.Ö. 0-0 (5-4 pen)
Çorlu Fenerspor-Bay
FİNAL
15 Mayıs Pazar
12.00İstanbul Damlaspor-Dilovası Bld 3-0


3.Grup
SAKARYA

A Grubu
12 Mayıs Perşembe
15:00 Bandırmaspor-Fethiye İdmanyurdu 1-1
İstanbul Zara Ekinlispor-Bay
13 Mayıs Cuma
17:00 Zara Ekinli-Bandırmaspor 6-1
 Bursa Fethiye İdmanyurdu-Bay
14 Mayıs Cumartesi
15:00 Fethiye İdmanyurdu-Zara Ekinli 0-2
Bandırmaspor-Bay

B Grubu
12 Mayıs Perşembe
17:00 İnegöl Gazipaşaspor-Saraçhanespor 8-0
Sultangazispor-Bay
13 Mayıs Cuma
15:00 Saraçhanespor -Sultangazispor 1-0
İnegöl Gazipaşaspor-Bay
14 Mayıs Cumartesi
17:00 Sultangazispor-İnegöl Gazipaşaspor 1-2
Edirne Saraçhanespor-Bay
FİNAL
15 Mayıs Pazar
11:00 Zara Ekinlispor - Gazipaşaspor 1-1 (5-6 pen)

4.Grup
BURSA

A Grubu
12 Mayıs Perşembe
15:00 Kocaeli Güneş-Bigaspor 0-0
İstanbul Yeşil Esenyurtspor-Bay
13 Mayıs Cuma
17:00 Yeşil Esenyurtspor-Kocaeli Güneş 0-1
Bigaspor-Bay
14 Mayıs Cumartesi
15:00 Bigaspor-Yeşil Esenyurtspor 2-4
Kocaeli Güneşspor-Bay

B Grubu
12 Mayıs Perşembe
17:00 İzmit Yıldızspor-Yalova Acarspor 3-1
İstanbul Bollucaspor-Bay
13 Mayıs Cuma
15:00 Yalova Acarspor -Bollucaspor 2-3
İzmit Yıldızspor-Bay
14 Mayıs Cumartesi
17:00 Bollucaspor-İzmit Yıldızspor 2-0
Yalova Acarspor-Bay
FİNAL
15 Mayıs Pazar
11:00 Kocaeli Güneşspor - Bollucaspor 3-1

5.Grup
DÜZCE

A Grubu
12 Mayıs Perşembe
14:00 Hacettepespor-Kıbrıscıkspor 10-0
İstanbul Seyrantepe Ofspor-Bay
13 Mayıs Cuma
16:00 Kıbrıscıkspor-Seyrantepe Ofspor 0-16
Hacettepespor-Bay
14 Mayıs Cumartesi
14:00 Seyrantepe Ofspor-Hacettepespor 1-0
Kıbrıscıkspor-Bay

B Grubu
12 Mayıs Perşembe
16:00 Adapazarıspor-Ankara Doğanspor 0-0
İstanbul Mahmutbeyspor-Bay
13 Mayıs Cuma
14:00 Mahmutbeyspor-Adapazarıspor 0-4
Ankara Doğanspor
14 Mayıs Cumartesi
16:00 Ankara Doğanspor-Mahmutbeyspor 3-0
Penaltılar
Adapazarıspor-Ankara Doğanspor 4-2 pen
FİNAL
15 Mayıs Pazar
13:00 Seyrantepe Ofspor - Adapazarıspor 1-0

6.Grup
BİLECİK

A Grubu
13 Mayıs Cuma
16:00 Balıkesir BŞBld-Gemlik Bld 1-0
İstanbul Başıbüyükspor-Bay

14 Mayıs Cumartesi
18:00 Gemlik Bld - Başıbüyükspor 0-2

15 Mayıs Pazar
16:00 Başıbüyükspor - Balıkesir BB 1-1 (3-1 pen)

B Grubu
13 Mayıs Cuma
18:00 Eskişehir Demir-Çağrım Marmara 1907 0-2
Bursa Arabayatağıspor-Bay
14 Mayıs Cumartesi
16:00 Arabayatağıspor - Eskişehir Demirspor 5-1

15 Mayıs Pazar
18:00 Çağrım Marmara 1907- Arabayatağıspor 2-2 (1-4 pen)

FİNAL
16 Mayıs Pazartesi
16:00 Başıbüyükspor - Arabayatağıspor 1-1 (2-4 pen)


7.Grup
ESKİŞEHİR

13 Mayıs Cuma
14:00 Akçakocaspor-Afjet Afyonspor 4-0
16:00 Konya Telekom-Kütahya Termik 2-2
14 Mayıs Cumartesi
14:00 Afjet Afyonspor-Konya Telekom 0-2
16:00 Kütahya Termik-Akçakocaspor 3-0
15 Mayıs Pazar
11:00 Akçakocaspor-Konya Telekom 1-5
11:00 Kütahya Termik-Afjet Afyonspor 4-1

Birinci belirleme:
Konya Telekom-Kütahya Termik 0-3 pen


8.Grup
AYDIN

A Grubu
12 Mayıs Perşembe
16:00 Yeni Burdurspor-Ortaca Bld 3-1
İzmir Üçyol Gençlerbirliği-Bay
13 Mayıs Cuma
18:00 Ortaca Bld-Üçyol Gençlerbirliği 1-1
Yeni Burdurspor-Bay
14 Mayıs Cumartesi
16:00 Üçyol Gençlerbirliği-Yeni Burdurspor 2-1
Ortaca Belediyespor-Bay

B Grubu
12 Mayıs Perşembe
18:00 İzmirgücü-Yunusemre Bld 3-0
Denizli Akkonakspor-Bay
13 Mayıs Cuma
16:00 Yunusemre Bld-Akkonakspor 5-1
İzmirgücüspor-Bay
14 Mayıs Cumartesi
18:00 Akkonakspor-İzmirgücü 2-2
Manisa Yunusemre Belediyespor-Bay
FİNAL
15 Mayıs Pazar
11:00 Üçyol Gençlerbirliği-İzmirgücü 1-1 (2-4 pen)


9.Grup
MUĞLA

A Grubu
12 Mayıs Perşembe
16:00 Aydın İ.G.Genç Efe-Buca Bld 1-0
Isparta İyaş Gençlikspor-Bay
13 Mayıs Cuma
16:00 Buca Bld-Isparta İyaş GK 5-1
Aydın İbrahim Gülümser Genç Efespor-Bay
14 Mayıs Cumartesi
16:00 Isparta İyaş GK-Aydın İ.G.G.Efe 0-4
Buca Belediyespor-Bay

B Grubu
12 Mayıs Perşembe
16:00 Antalya DSİ-Acıpayam Bld 5-0
İzmir Pınargücüspor-Bay
13 Mayıs Cumaseyran
16:00 Acıpayam Bld-Pınargücüspor 0-1
Antalya DSİ-Bay
14 Mayıs Cumartesi
16:00 Pınargücüspor-Antalya DSİ 0-1
Acıpayam Belediyespor-Bay
FİNAL
15 Mayıs Pazar
11:00 Aydın Efespor - Antalya DSİ 1-4

10.Grup
DENİZLİ

A Grubu
12 Mayıs Perşembe
14:30 1905 Serikspor-Kuşadası Küçükada 2-1
Somaspor-Bay
13 Mayıs Cuma
16:30 Kuşadası Küçükada-Somaspor 2-2
1905 Serikspor-Bay
14 Mayıs Cumartesi
14:30 Somaspor-1905 Serikspor 1-2
Kuşadası Küçükadaspor-Bay

B Grubu
12 Mayıs Perşembe
16:30 Muğla Atletik-Kemalpaşa 1923 0-0
Kütahya Yeşilayspor-Bay
13 Mayıs Cuma
14:30 Kütahya Yeşilayspor-Muğla Atletik 0-4
Kemalpaşa 1923-Bay
14 Mayıs Cumartesi
16:30 Kemalpaşa 1923-Kütahya Yeşilayspor 4-0

Penaltılar
Muğla Atletikspor-Kemalpaşa 1923 1-3 pen
FİNAL
15 Mayıs Pazar
11:00 1905 Serikspor-Kemalpaşa 1923 3-0


11.Grup
ÇORUM

A Grubu
12 Mayıs Perşembe
14:00 Yeşil Kırşehirspor-Nevşehirspor GK 1-0
Sincangücüspor-Bay
13 Mayıs Cuma
16:00 Nevşehirspor GK-Sincangücü 0-3
Yeşil Kırşehirspor
14 Mayıs Cumartesi
14:00 Sincangücü-Yeşil Kırşehirspor 1-0
Nevşehirspor Gençlik Spor-Bay

B Grubu
12 Mayıs Perşembe
16:00 Etimesgut Bld-Kastamonu 1966 4-0
Samsun Kadıköyspor-Bay
13 Mayıs Cuma
14:00 Kastamonu 1966-Kadıköyspor 2-3
 Etimesgut Belediyespor-Bay
14 Mayıs Cumartesi
16:00 Kadıköyspor-Etimesgut Bld 2-1
Kastamonu 1966-Bay
FİNAL
15 Mayıs Pazar
11:00 Sincangücü- Kadıköyspor 0-4


12.Grup
MERSİN

A Grubu
12 Mayıs Perşembe
15:00 Maraşspor-Osmaniye İdmanyurdu 0-0
Şehitkamil Belediyespor-Bay
13 Mayıs Cuma
17:00 Şehitkamil Bld-Maraşspor 1-1
Osmaniye İdmanyurdu
14 Mayıs Cumartesi
13:00 Osmaniye İdmanyurdu-Şehitkamil Bld 1-1
Maraşspor-Bay
Penaltılar:
Şehitkamil Bld-Maraşspor 4-2
Osmaniye İY-Şehitkamil Bld 4-3

B Grubu
12 Mayıs Perşembe
17:00 İskenderun Karaağaç-Karaman 1905 Aslan 11-0
Adana Kanaryaspor-Bay
13 Mayıs Cuma
15:00 Karaman 1905 Aslan- Adana Kanarya 3-1
 İskenderun Karaağaçspor-Bay
14 Mayıs Cumartesi
15:00  Adana Kanarya- İskenderun Karaağaç 0-2
Karaman 1905 Aslanspor-Bay
FİNAL
15 Mayıs Pazar
14:00 Osmaniye İY - Karaağaçspor 0-4


13.Grup
KMARAŞ

A Grubu
12 Mayıs Perşembe
16:00 Amed Sportif-Viranşehirspor 4-0
Malatya Yeşilyurtspor-Bay
13 Mayıs Cuma
18:00 Viranşehirspor -Malatya Yeşilyurtspor 5-1
Amed Sportifspor-Bay
14 Mayıs Cumartesi
16:00 Malatya Yeşilyurtspor-Amed Sportif 0-5
Viranşehirspor -Bay

B Grubu
12 Mayıs Perşembe
18:00 Hatayspor-Elaziz Belediyespor 3-1
Meskispor-Bay
13 Mayıs Cuma
16:00 Elaziz Belediyespor-Meskispor 0-3
Hatayspor-Bay
14 Mayıs Cumartesi
18:00 Meskispor-Hatayspor 1-1 (6-5 pen) 
Elaziz Belediyespor -Bay
FİNAL
15 Mayıs Pazar
10:00 Diyarbakır Amed Spotif - MESKİ 3-1


14.Grup
VAN

13 Mayıs Cuma
14:00 Diyarbakır DSİ-Batman Petrol 4-1
14 Mayıs Cumartesi
14:00 Batman Petrol-Diyarbakır DSİ 0-3
*Iğdır Arasspor şampiyonadan çekildi.
*Kırköy Yibo(Muş) şampiyonadan çekildi.


15.Grup
KARAMAN

13 Mayıs Cuma
16:00 Konya Karakartallar-Aksaray Eğitimspor 1-2
18:00 Akdeniz Bld-Ceyhan Bld 6-0
14 Mayıs Cumartesi
16:00 Aksaray Eğitimspor-Akdeniz Bld 0-4
18:00 Ceyhan Bld-Konya Karakartallar 4-5
15 Mayıs Pazar
10:00 Konya Karakartallar-Akdeniz Bld 0-5
12:00 Ceyhan Bld-Aksaray Eğitimspor 1-1


16.Grup
BOLU

13 Mayıs Cuma
14:00 Zonguldak Saray-Sakaryagücü 1-0
16:00 Bartın Gençlerbirliği-Karabük 5000 Evler 3-1
14 Mayıs Cumartesi
12:00 Karabük 5000 Evler-Zonguldak Saray 1-6
14:00 Sakaryagücü-Bartın Gençlerbirliği 5-0
15 Mayıs Pazar
12:00 Bartın Gençlerbirliği-Zonguldak Saray 1-2
14:00 Sakaryagücü-Karabük 5000 Evler 4-0


17.Grup
TOKAT

13 Mayıs Cuma
14:00 Merzifongücü Yeni Çeltek-MKE Çankırıspor 2-2
16:00 Yozgat Bozokspor-Alaca Bld GK 3-0
14 Mayıs Cumartesi
11:00 MKE Çankırıspor-Alaca Bld GK 2-2
13:00 Yozgat Bozokspor-M.Yeni Çeltekspor 5-1
15 Mayıs Pazar
11:00 M.Yeni Çeltekspor-Alaca Bld GK 5-3
13:00 Yozgat Bozokspor-MKE Çankırıspor 2-3



18.Grup
RİZE

A Grubu
12 Mayıs Perşembe
14:00 B.N.Düzyurtspor-Senemoğluspor 9-1
Erzurum Ağırbakımspor-Bay
13 Mayıs Cuma
16:00 Senemoğluspor-Ağırbakımspor 0-2
Birlik Nakliyat Düzyurtspor-Bay
14 Mayıs Cumartesi
14:00 Ağırbakımspor-B.N.Düzyurtspor 0-1
Ardahan Senemoğluspor-Bay

B Grubu
12 Mayıs Perşembe
16:00 Hekimoğlu Doğanspor-Görelespor 1-1
Gümüşhane İl Özel İdarespor-Bay
13 Mayıs Cuma
14:00 Gümüşhane İl Özel İdare-Hekimoğlu Doğan 0-4
Görelespor-Bay
14 Mayıs Cumartesi
16:00 Görelespor-Gümüşhane İl Özel İdare 7-0

Penaltılar
Hekimoğlu Doğanspor-Görelespor 1-3 pen
FİNAL
15 Mayıs Pazar
13:00 Görelespor - Düzyurtspor 2-2 (4-3 pen)


19.Grup
GÜMÜŞHANE

13 Mayıs Cuma
14:00 Ordu Demir-Bayburt GİÖİdare 1-2
16:00 Akçaabat Tütün-Rize Bld 1-2
14 Mayıs Cumartesi
14:00 Bayburt GİÖİdare-Akçaabat Tütün 0-3
16:00 Rize Bld-Ordu Demir 4-0
15 Mayıs Pazar
12:00 Ordu Demir-Akçaabat Tütün 0-1
14:00 Rize Bld-Bayburt GİÖİdare 5-1


20.Grup
YOZGAT

13 Mayıs Cuma
11:00 Kocasinan Şimşek-Erbaaspor 6-0
14:00 Sivas Sağlıkspor-Samsun BŞBld 1-3
14 Mayıs Cumartesi
11:00 Erbaaspor-Sivas Sağlıkspor 1-3
13:00 Samsun BŞBld-Kocasinan Şimşek 1-4
15 Mayıs Pazar
11:00 Kocasinan Şimşek-Sivas Sağlıkspor 1-0
13:00 Samsun BŞBld-Erbaaspor 7-0

DERLEYEN: BENAN DİKER

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus