Kosova Güçspor sahasında galip.2-0


İstanbul 2.Amatör Lig 6.Grupta Ligin 12.Haftasında Küçükçekmece Kosova Güçspor kendi sahası ve seyircisi önünde grupta şampiyonluk yarışı veren Eyüp Çırçır İmarspor takımını ikinci yarıda attığı gollerle 2-0 sahadan galip ayrıldı.
12.Hafta Yeşilova Kemal Aktaş sahasında Kosova Güçspor, Eyüp Çırcır İmarspor karşı karşıya geldiler karşılaşma öncesi sahaya pankartla çıkan misafir takım Eyüp Çırcır İmarspor oyuncuları geçtiğimiz günlerde hayatını kayıp eden Türkiye Faal Futbol Hakemleri ve Gözlemcileri Derneği (TFFHGD) İstanbul Şubesi Başkanlığını yapan merhum Oğuz Uğurlu ve tüm şehitler anısına saygı duruşu yapıldı.

Müsabakanın ilk yarısı her iki takım oyuncuları da girdiği gol pozisyonlarından yaralanmayınca ilk yarı golsüz kapandı.

İkinci yarı ilk yarıya göre daha derli toplu gözüken ve rakibi Eyüp Çırçır İmarspor takımına göre baskılı ve atak futbol sergileyen kırmızı siyahlı takım oldu.

72.Dakikada soldan topla ceza sahası içine giren ev sahibi Kosova Güçspor takımında Mehmet Can şık vuruşu top ağlarla buluştu ve bu golle 1-0 öne geçti.

83.Dakikada günün başarılı futbolcusu Kosova Güçspor takımında Berkay yaklaşık 35 metreden top çok sert vurdu ve top kalecinin üstünden ağlara gitti ve skor 2-0 oldu.

Karşılaşmada başka gol ve goller olmayınca ev sahibi Küçükçekmece Kosova Güçspor güçlü rakibini 2-0 mağlup ederek üç puanın alan takım oldu.
HABER:Yılmaz AKTEPEPAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus