İmza şov başladıEdirnespor dış transferde daha önceden anlaşmaya vardığı Birol ÖZTÜRK, Uğur KAPISIZ ve Samet BEKTAŞ iç transferde anlaşmaya vardığı İbrahim GÜNHAN ile sözleşme imzaladı.

İsim: Birol
Soyisim: Öztürk
Doğum Tarihi: 23.11.1988 (27)
Doğum Yeri: Edirne
Boy: 1.75
Kilo: 67
Oynadığı Pozisyon: Forvet
Geldiği Takım: Tekirdağspor
Oynadığı Takımlar: Velimeşe, Ayşekadın Gençlerbirliği, Edirnespor, Malkaraspor, Velimeşe, Tekirdağspor

Takımımıza sezon başında transfer olan Birol Öztürk kariyerinin hepsini trakya takımlarında oynayarak geçirmiş olup 2 sezon önce dünya'nın en iyi 10 golcüsü arasına girmeyi başarmıştır. Son 4 sezondur Tekirdağspor forması giyen Birol Öztürk Tekirdağspor formasıyla çıktığı 107 maçta 78 gol atma başarısı göstererek müthiş bir performans sergilemiştir.

İsim: Uğur
Soyisim: Kapısız
Doğum Tarihi: 09.05.1987 (28)
Doğum Yeri: Edirne
Boy: 1.77
Kilo: 75
Oynadığı Pozisyon: Ortasaha
Geldiği Takım: Tekirdağspor
Oynadığı Takımlar: Beykozspor 1908, Gençelrbirliği, Balıkesirspor, Denizli Belediyespor, Edirnespor GK, Tekirdağspor

Takımımıza sezon başında transfer olan Uğur Kapısız EDİRNE'mizden çıkan en başarılı oyuncularından biri olan Uğur futbol kariyerinde bir çok önemli takımda forma giydi. Gençlerbirliği, Balıkesir gibi Süper Lig takımlarında oynayan Uğur Kapısız. 3 sezon önce EDİRNESPOR'umuzda forma giyip 23 müsabaka'da forma giyip 8 gol atma başarısı gösterdi. Geçtiğimiz 2 sezon Tekirdağspor forması giyin Uğur Kapısız bu iki sezondan 1 şampiyonluk kazanarak tamamladı.

İsim: Samet 
Soyisim: Bektaş
Doğum Tarihi: 10.03.1988 (28)
Doğum Yeri: Ordu
Boy: 1.78
Kilo: 72
Oynadığı Pozisyon: Orta Saha
Geldiği Takım: Vefaspor
Oynadığı Takımlar: Eroğluspor, Gürpınar, Bakırköyspor, Küçükköyspor, Salihli Belediyespor, Ödemiş Belediyespor, Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor, Vefaspor

Takımımıza bu sezon başında Vefaspor'dan transfer olan Samet Bektaş kariyerine İstanbul Takımlarından Eroğluspor alt yapısında başladı. Buradaki çıkışıyla Gürpınar'a transfer olup 1 sene formasını giydikten sonra sırasıyla Bakırköyspor, Küçükköyspor, Salihli Belediyespor, Ödemiş Belediyespor takımalarında forma giydi. 2 sezon Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor'da forma giydikten sonra geçtiğimiz sezon Vefaspor formasını terletti. Kariyerinde 73 maçta 3 gol atan Samet Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor'da birde şampiyonluk gördü.

Takımımıza bu sezonun başında imza atan Birol ÖZTÜRK, Uğur KAPISIZ, Samet BEKTAŞ ve İbrahim GÜNHAN'a yeni sezonda formamız altında başarılı ve sakatsızlık bir sezon geçirmesini diliyoruz

edirnespor.info
PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus