Gültepe Özgençlik'in şampiyonluk 'Aşkı'İstanbul 2.Amatör Lig 6.Grupta Beylikdüzü Gelişimspor ile şampiyonluk yarışı veren Gültepe Özgençlikspor Molla Aşkıspor’u 4-1 mağlup ederek şampiyonluk yarışının en güçlü adayı haline geldi.
Küçükçekmece Kemal Aktaş Stadı’nda oynanan maça Gültepe Özgençlikspor üç puan parolası ile sahaya çıktılar. Cem Doğuhan Gizep, Ertuğrul Yolcu ve Furkan Türkyılmaz hakem üçlüsünün yönettiği maça ve sahibi Gültepe Özgençlikspor takımı hızlı başlayarak rakip kalede gol ve goller aramaya başladı.
12.Dakikada ev sahibi Gültepe Özgençlikspor takımı Murat'ın şutu top ağlarla buluştu ve kırmızı beyazlılar bu golle 1-0 öne geçti.


22.Dakikada Molla Aşkıspor takımı savunma oyuncusu ceza sahası içinde Anlı can’a sert müdahalede bulununca karşılaşmanın orta hakemi Cem Doğuhan Gizep penaltı noktasını gösterdi. Topun başına geçen Anlı can Yılmaz şık vuruşu topu ağlara yollayarak farkı ikiye çıkardı ve skor 2-0 oldu.
44.Dakikada Gültepe Özgençlikspor takımı rakip oyuncuya sert müdahalede bulununca Cem Doğuhan Gizep maçın hakemi penaltıyı gösteri ve topun başına geçen Molla Aşkıspor takımında Fuat topu ağlar’a yollayarak farkı bire skoru 2-1 yaparken ilk yarınında skorunu belirleyen gollü attı ve ilk yarı ev sahibi Gültepe Özgençlikspor takımın 2-1 üstünlüğü ile sona erdi.
İkinci yarıya da istekli başlayan ev sahibi Gültepe Özgençlikspor takımı 58.Dakikada İsmail takımının üçüncü gollünü attı ve farkı ikiye çıkartırken skoru da 3-1 yaptı.
86.Dakikada Gültepe Özgençlikspor takımında sahanın başarılı isimlerinden olana Anıl can Yılmaz kendisinin ikinci takımının dördüncü gollünü attı ve skor 4-1 oldu.
Karşılaşma ev sahibi Gültepe Özgençlikspor takımının 4-1 galibiyetliği ile sona erdi ve kırmızı beyazlı takımı puanını 25 çıkartırken 22 puanlı Beylikdüzü Gelişimspor’da üç puan gerisinden takipçisi oldu.
Gültepe Özgençlikspor takımı aldığı bu galibiyetle engelleri aşarak şampiyonluk yolunda bir engeli daha aşmanın mutluluğunu yaşadılar.

HABER:Yılmaz AKTEPE


PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus