İstanbul'u haftalarca bekleten TFF Kocaeli'nin kararını 1 haftada çıkardıTFF Yönetim Kurulu, Kocaeli Süper Amatör Lig Play-Off Grubu'nda 16 Nisan'da olaylar nedeniyle yarıda kalan Kartepe Belediye-Büyük Derbentspor maçının kararını açıkladı.

Özgür Kocaeli Gazetesi'nin haberine göre Hakem ve gözlemci raporlarını değerlendiren TFF yönetimi olayları başlattığı gerekçesiyle Büyük Derbentspor’u suçlu gördü. TFF yarıda kalan maçla ilgili olarak Kartepe Belediyespor’u hükmen galip ilan etti. Söz konusu maç 2-1 Kartepe’nin üstünlüğüyle devam ederken olaylar yüzünden yarıda kalmıştı.

İstanbul takımları beklemede!
Bilindiği gibi İstanbul liglerinde de olaylı maçların kararları da tertip komiteleri tarafından TFF Yönetim Kurulu'na yönlendiriliyor. Lakin Kocaeli'de olaylı bir maçın kararının TFF Yönetim Kurulu'nda sadece 1 haftada çıkarken İstanbul'daki maçların kararının 1 ayı bulması kafalara soru işareti getirdi.

Bu durumu akıllara "TFF Yönetim Kurulu, bazı illere öncelik mi tanıyor?", "İstanbul'dan raporlar geç/yetersiz mi gidiyor?" sorularını beraberinde getirdi.

Yerel Futbol Sitesi

TFF

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus