İstanbul Trabzonspor’dan puan kaybı


İstanbul 2.Amatör Ligi 9.Grup lideri İstanbul Trabzonspor kendi sahasında grubun son sıralarında yer alan Sarıgöl Birlikspor ile 1-1 berabere kalarak puan kaybı yaşadı.
Küçükçekmece Halkalı Etap Sahasında ligin 9.Haftasında lider İstanbul Trabzonspor Gaziosamanpaşa ilçe temsilcisi Sarıgöl Birlikspor takımı ile karşı karşıya geldiler.
İstanbulTrabzonspor, Fatih, Mehmet, Kadir, Yusuf, Özcan, Adnan, Emin, Ozan, Yunus, Servet, Eyüp.
Sarıgöl Birlikspor, Anıl, Barış, Güneycan, İlker, Fatih, Buğra, Zafer, Esat, Bora, İbrahim, Serkan on birleri ile maça başladılar.
Ev sahibi İstanbul Trabzonspor'un üç misafir takım Sarıgöl Birlikspor takımın bir şutu direkten döndüğü maç Murat Toraman, Burak Dilsiz ve Serkan Karadağ hakem üçlüsü vasatın altında kötü maç yönetmesi sonucu müsabakada zaman zaman gerginlik yaşandı.
36.Dakikada serbest vuruştan gelen top ceza sahası içinde topu ağlara yollayan İstanbul Trabzonspor takımında Ozan ilk yarınında skorunu belirleyen gollü attı.
55.Dakikada Sarıgöl Birlikspor takımında Esat atılan uzun topla ceza sahası içinde topu ağlara yollayarak skoru eşitledi ve skor 1-1 oldu.
Karşılaşma karşılıklı atılan gollerle 1-1 berabere sona erdi.  21 puanlı lider İstanbul Trabzonspor takımı takipçisi 20 puanlı Etilerspor ile aradaki puan farkını da bire indirerek ilerleyen haftalarda liderlik şansını da zora sokmuş oldu.
HABER:Yılmaz AKTEPE
                                      


PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus