Pazar, Mayıs 27, 2012

Beş kırmızı kartlı maçın galibi Bahçelievlerspor

ŞİŞLİ YAYLASPOR: 1 BAHÇELİEVLERSPOR: 5 (U19/2)
İstanbul U19/2.Liginde 6.Grup mücadelesinde Bahçelievlerspor ile Şişli Yaylaspor karşı karşıya geldi. Bahçelievler yeşil forma ile sahaya çıkınca Şişli Yaylaspor, Feriköyspor’dan kırmızı forma alarak maça başladı.  Maç sonu istenmeyen olaylar ve tekmeler havada uçuştu.

İlk devresi 35.dakikada Yavuz’un attığı gol ile misafir takım lehine sona erdi. İkinci yarı başlarında Gürkan durumu eşitlediğinde heyecan arttı ve sinir harbi başladı. Dakikalar 70’de Yavuz durumu 1-2’ye getirdi. Bu dakikada Şişli Yayla’dan Yasin’in kırmızı kart gördü. 82.dakikada Hamza durumu 1-3 yaptı. Yavuz 88.dakikada 1-4, Yunus Yılmaz dakika 90’da durumu 1-5 yapan golü attığında santrası bile yapılmayan bu golden sonra her iki takımın futbolcuları birbirlerine girdi ve ardından kırmızı kartlar havada uçuştu.

STAT:Feriköy
HAKEMLER:Serkan Karaca, R.Serdar Kavrazlı, Mustafa Tekin
ŞİŞLİ YAYLASPOR:Tolga, Emirhan, Cihan, Menderes, Hasan, Mehmet, Serhat,(Halil), Fatih,(Umut),Gürkan, Yasin, Enes(Atakan)
BAHÇELİEVLERSPOR:Ferit,Umut, Yusa, Mehmet, Çağlar, Mahir, Hamza, Yunus
Yılmaz, Yavuz, Yunus Şeker, Oğuz
GOLLER:dk-35-70 ve 88 Yavuz, dk60 Gürkan,dk82 Hamza ve dk 90 Yunus Yılmaz
KIRMIZI KARTLAR: Dk.70 Yasin, maç sonu Tolga,Gürkan,Ferit ve YavuzHABER-FOTOĞRAF:ORHAN BUDAK

Hiç yorum yok:

Koral: BAL ve amatör ligler başlamalı

Beşyüzevlerspor Kulüp Başkanı Mustafa Koral, profesyonel liglerin seyircisiz olarak başladığını, amatör liglerinde aynı şekilde başlaması ge...