10 Eylül 2017 12:38

20 dakikada biten maç

İstanbul Süper Amatör Ligi 1.grupta yer alan İstanbul Bafraspor ve Dudulluspor Bayrampaşa Belediye sahasında karşı karşıya geldiler.


İstanbul Süper Amatör Ligi 1.grupta yer alan İstanbul Bafraspor ve Dudulluspor Bayrampaşa Belediye sahasında karşı karşıya geldiler.

Maçın başlamasından sonraki ilk 20 dakika içerisinde gelen 2 gol ile ev sahibi ekip sahadan 3 puanla ayrıldı. Golden sonraki kalan kısımlarda ortada geçen maç , seyredenlere çok zevk vermese de sezonun ilk maçı olması nedeni ile skor olarak sevinen ev sahibi kırmızı siyahlı ekip oldu.

İlk dakikalarda birbirini tartan bir futbol vardı sahada. Ev sahibi ekip biraz daha üstün göründüğü ilk dakikalarda gol yollarını zorlamaya başladı. Dudulluspor oyuncuları oyuna denge getirdi ve 15 dakikalık zaman dilimi ortada oyun ile gol arama çalışmaları ile geçti.

Ev sahibi ekip yine bir gol girişiminde uzun top ile rakip 18 alanına girmeye çalıştı , konuk takım kalecisi 18 alanına gelen uzun topu ayağı ile kalesinden uzaklaştırdı. Ancak bu top İstanbul Bafrasporun sol kanatta oynayan tecrübeli oyuncusu Uğur Nalbantoğlu ile buluştu , Uğur gelen topa çok düzgün bir vuruş yaptı , herkesin üzerinden giden top üst direğin hemen altından ağlar ile buluştu. 1-0

Golün etkisini atamayan konuk ekip santra sonrasında rakip kaleye giderken topu kapan ev sahibi ekip kaptanı Erkan Kablan , güzel bir ara pası ile Ümit'i buluşturdu. Orta alanın ön tarafında topu önüne alan Ümit kalesinden oldukça uzakta olan Dudulluspor kalecisinin yanından kaleye gönderdi ve durum 2-0 oldu.

Bu dakikadan sonra Dudulluspor kenar yönetimi oyuna değişiklikler ile müdahele etse de skorda değişiklik olmadı. Ev sahibi ekip teknik yönetimi ilk dakikalardaki zorunlu değişiklik haricinde diğer değişiklikleri ilerleyen dakikalara sakladı ve skoru koruma yoluna gitti.

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus