27 Mayıs 2018 01:36

2. Amatör Lig 27 Mayıs Pazar sonuçları

İstanbul 2. Amatör Lig'de sezon bugün sona eriyor. Toplu sonuçlar haberimizin devamındadır.


Yerel Futbol Global Çağrı Merkezi: 05079510884 (Makul saatlerde arayınız. Gecenin 3'ünde arayıp 'Sizi mahkemeye vereceğim' demeniz nazarımızda sizi sempatik veya haklı yapmaz)

 

PUAN DURUMLARINI GÖRMEK İÇİN TIKLAYIN
(Çıkan sayfada istediğiniz grubun puan durumunu seçmeniz yeterli)


1. Grup
17.00 Gümüşyakaspor - Karaağaçspor (Silivri) 0-3 h
17.00 Çanakçaspor - S. Kadıköyspor (Çatalca) 3-0 h (Kadıköy gelmedi)
17.00 Haraççıspor - Çakılköyspor (Hadımköy) 1-2
17.00 Kumburgazspor - Öz Örencik SK (Celaliye) 3-0
00.00 Gökçealispor - Beylikgücü h-h

3. Grup
14.00 S.Mimarsinanspor - D.Yeşilkentspor (Avcılar) 2-4
15.00 Kabakçaspor - M.Beylikdüzü 2011 (Çatalca) 5-0
00.00 Alipaşaspor - Karacaköy Bld 3-0 h
00.00 B.Çavuşluspor - Akörenköyspor 0-3 h
00.00 5 Mevsim Gençlik - Çeltikköyspor h-h

5. Grup
17.00 Molla Aşkıspor - Çeliktepe Ümitspor (Namık Sevik) 2-6
00.00 Gümüşhanespor - E.Şahinspor 3-0 h
00.00 S.Yenimahalle SK - THY 0-3 h
00.00 Şişli Gençlik - Güzelhisarspor 0-3 h
00.00 Büyükderespor - Yenişehirspor 0-3 h

TÜM GRUPLARIN PUAN DURUMLARI İÇİN TIKLAYIN

7. Grup
17.00 Çınaraltıspor - Ihlamurderespor (Çayırbaşı) 0-6
17.00 Bahçelievler İY - Sarıgöl Birlikspor (İFA) 2-0
17.00 Nişanca Gençlik - Bağcılar Evrenspor (Rami) 5-1
17.00 GOP Şemsipaşaspor - Bağcılar Gençlergücü (Ramazan Süt) 1-4
00.00 E.İncirtepespor - Çelikspor 3-0 h

9. Grup
17.00 Tozkoparan Birlikspor - Emirganspor (İBB Bayrampaşa) 0-8
00.00 Öz Gayrettepespor - Halkalıspor 0-3 h
00.00 Avcılar Gençlerbirliği - Yeşilova Ufukspor 3-0 h
00.00 İTÜ - Esen Bayburtspor 3-0 h

11. Grup
17.00 İGDAŞ - Halil Rıfat Paşaspor (Yıldıztabya) 3-4
17.00 Beyoğluspor - Etiler Kartalspor (Beyoğlu) 1-4
00.00 Gümüşderespor - Fişekspor 0-3 h
00.00 Asil Kartal SK - Balat Yeşilovaspor 0-3 h

13. Grup
15.00 Merterspor - Yavuz Sultan Selimspor (İBB Bayrampaşa) 8-0
17.00 İst.Gençlergücü - Fatihspor (Albayrak) 3-0 h (Fatihspor gelmedi)
17.00 Güney Yıldızı SK - Yenidoğan Güneşspor (Nurtepe) 2-3
00.00 GOP Venüs - Çırçır İmarspor 0-3 h

15. Grup
17.00 İstanbul Ataşehirspor - Anadolu Kartalları SK (Başıbüyük) 1-7
18.00 Çekmeköy Çarşıspor - FK 1864 (Alemdağ) 5-4
00.00 Sapanbağlarıspor - Atalarspor 3-0 h
00.00 Taçspor - Velibabaspor 3-0 h
00.00 İstanbul Kartalları - Ataşehirgücü 0-3 h

17. Grup
16.00 Hasanpaşaspor - Marmara Karayolları (Yenisahra) 4-6
16.00 Haydarpaşa Demirspor - T.Mimarsinanspor (Alemdağ) 1-2
16.00 Ü.Çınarspor - F.Kelkitspor (Ümraniye Bld) 5-3
00.00 Maltepe Bld - Göllü Köyü SK 3-0 h
00.00 İncirköyspor - Kirazlıtepespor 0-3 h

19. Grup
14.00 Kozyatağı İY - Öz Karacaahmetspor (Yenisahra) 4-1
16.00 1453 Maltepe GK - Adalarspor (Gülsuyu) 1-0
17.00 Soğanlıkspor - Erenköy Acarspor (Bulvar) 4-5
00.00 Ferahspor - Selamsızspor 0-3 h

puan durumlarını görmek için tıklayın

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus