19 Mayıs 2018 05:10

2. Amatör 19 Mayıs Cumartesi Sonuçları

İstanbul 2. Amatör Lig'de günün sonuçlarını haberimizde bulabilirsiniz.


Sonuç vermek veya cuma mesajı atmak için: 05079510884

İstanbul 2. Amatör Lig'de günün sonuçları aşağıdaki gibidir


1. Grup (Puan Durumu için tıklayın)
14.00 Öz Örencik Köyü SK - Çanakçaspor 3-2
16.00 Karağaçspor - Kumburgazspor 0-3 h (Karaağaç maça çıkmadı)
16.00 Çakılköyspor - Gümüşyakaspor 7-1
00.00 Beylikgücü - Haraççıspor 0-3 h
00.00 Silivri Kadıköyspor - Gökçealispor 3-0 h

3. Grup  PUAN DURUMU
16.00 DH Yeşilkentspor - Alipaşaspor 3-0 h (Alipaşa gelmedi)
00.00 Akörenköyspor - 5 Mevsim Gençlik 3-0 h
00.00 Karacaköy Bld - Kabakçaspor 0-3 h
00.00 Çeltikköyspor - Silivri Mimarsinanspor 0-3 h
00.00 M.Beylikdüzü 2011 - Büyük Çavuşluspor 3-0 h

5. Grup  PUAN DURUMU
14.00 Güzelhisarspor - Molla Aşkıspor 4-5
16.00 Çeliktepe Ümitspor - İst.Gümüşhanespor 0-3
00.00 Esentepe Şahinspor - Büyükderespor 3-0 h
00.00 THY - Şişli Gençlik 3-0 h
00.00 Yenişehirspor - Sarıyer Yenimahalle SK 3-0 h

7. Grup  PUAN DURUMU
14.00 Bağcılar Gençlergücü - İncirtepespor 3-0 h (İncirtepe maça çıkmadı)
16.00 Ihlamurderespor - GOP Şemsipaşaspor 6-1
16.00 Bağcılar Evrenspor - Çınaraltıspor 2-4
16.00 Sarıgöl Birlikspor - Nişanca Gençlik 0-4
16.00 Çelikspor - Bahçelievler İY 1-7

9. Grup  PUAN DURUMU
16.00 Halkalıspor - Cerrahpaşaspor 3-6
00.00 Emirganspor - İTÜ 3-0 h
00.00 Esen Bayburtspor - Avcılar GB 0-3 h
00.00 Yeni Ufukspor - Öz Gayrettepespor h-h

11. Grup  PUAN DURUMU
14.00 Fişekspor - İGDAŞ 4-1
14.00 Halil Rıfat Paşaspor - Bağcılar Asil Kartal 10-1
16.00 Balat Yeşilovaspor - Rumeli Hisarıspor 7-2
19.30 Etiler Kartalspor - Gümüşderespor 3-0

13. Grup  PUAN DURUMU
15.00 Yenidoğan Güneşspor - İstanbul Gençlergücü 3-2
18.00 Çırçır İmarspor - Güney Yıldızı SK 4-1
18.00 Fatihspor - Merterspor 1-2
00.00 Yavuz Sultan Selimspor - Zaferspor 3-0 h

15. Grup  PUAN DURUMU
15.00 Anadolu Kartalları SK - Çekmeköy Çarşıspor 6-7
16.00 Ataşehirgücü - Sapanbağlarıspor 3-0 h
16.00 FK 1864 - Taçspor 3-1
00.00 Atalarspor - İstanbul Ataşehirspor 3-0 h
00.00 Velibabaspor - İstanbul Kartalları h-h

17. Grup  PUAN DURUMU
12.00 Fetih Kelkitspor - Maltepe Bld 3-1
16.00 Kirazlıtepespor - Hasanpaşaspor 5-10
17.00 Tuzla Mimarsinanspor - Çınarspor 5-1
17.00 Marmara Karayolları SK - Haydarpaşa Demirspor 1-3
00.00 Göllü Köyü SK - İncirköyspor h-h

19. Grup  PUAN DURUMU
13.45 Erenköy Acarspor - 1453 Maltepe Gençlik 6-3
14.00 Selamsızspor - Kozyatağı İY 3-3
16.00 Öz Karacaahmetspor - Acıbadem Üsküdar SK 4-6
00.00 Adalarspor - Ferahspor 3-0 h

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus