17 Şubat 2018 12:41

2. Amatör 17 Şubat Cumartesi Programı

İstanbul 2. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.


İstanbul 2. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. Skorlara destek vermek için 0537 336 59 82 nolu telefona WhatsApp veya SMS ile bilgi verebilirsiniz.

 

2.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Esenyurt Acar - Ovayenice (Esenyurt Belediye Stadı) 0-0
15:00 Subaşı - Gümüşpınar (Çatalca Stadı) 6-1
15:00 Arnavutköy - Esenyurt Örnek İ.Y. (Bolluca Stadı) 2-2
15:00 Ormanlı Köyü Spor - Tem Terkos (Karacaköy Sahası) 7-0
17:00 Anadolu Esenyurt Spor - Esenyurt Kartal (Esenyurt Bld. ) 5-0

4.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Poligon Fethiye - Alemdar (Sarıyer Bld. Çayırbaşı Stadı) 0-4
15:00 Sarıyer F.S.M. - Eroğlu (Çilekli Sahası) 1-4
15:00 Seyrantepe Of - Gençosman (Seyrantepe Stadı) 3-1
15:00 Sarıyer Maden - Şenlik Gençlerbirliği (Çayırbaşı Stadı) 0-5

6.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
11:00 Zekeriyaköy - Yeni Ortabayır (Çayırbaşı Stadı) 0-2
15:00 Ateştuğla - Öz Y.Selim (Bağcılar Bld. Mahmutbey) 1-0
15:00 Altınyıldız - Mecidiyeköy Tayfun (Fatih Mimarsinan) 0-2
15:00 Damlaspor - Şehremini (Merkezefendi Stadı) 1-2

8.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Altınok - Cfs Bağcılar (Namık Sevik Stadı) 7-2
13:30 İstanbul Sivas - Yeşildirek (Bağcılar Bld. İstoç Tesisleri) 1-4
15:00 Esenler Turgutreis - Tepebağ Kültür (Esenler Bld. Stadı) 2-6
15:00 Gedikpaşa - Cankurtaran (Halkalı Etap Stadı) 2-0
16:00 Kemerburgaz - Aslantepe (Şehit Osman Yumuk) 1-6

10.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
15:00 Gürzafer - Beştelsiz (Bayrampaşa Belediye Stadı) 2-5
15:00 Göktürkspor - Göktürk Sarayspor (Göktürk Sahası) 0-0
15:00 Sanayi Mahallesi - Selvispor (Yahya Kemal) 1-3

12.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:00 Samatya - Bayrampaşa Doğan (Namık Sevik Stadı) 2-3
13:00 Altınaslar - Avcılar 1903 Spor (Bayrampaşa Bld.) 0-4
13:00 Yeşilılgaz - Muratpaşa (Merkezefendi Stadı) 1-1
15:00 Ayazağa Esen - Güneşli (Ayazağa Atatürk Stadı) 0-12

14.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:00 Kavakpınar - Maltepe Fındıklı (Çamlık Stadı) 2-0
14:00 Batı Ataşehir Spor - Erenköy Gençlik (Çakmak Sahası) 5-0
14:30 Küçükbakkalköy - Özataşehir (Dudullu Stadı) 3-1
15:00 Küçüksu Yeni Mah. - Şile (Ortaçeşme Sahası) 1-1

16.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Ted İstanbul Koleji - Doğangüneş (Çavuşbaşı Sahası) 3-1
13:00 Selami Ali Yeşilsaha - Beykoz Elmalı(Selimiye Stadı) 1-0
14:00 Ataşehir Yoncaspor - Balkan Yeşilbağlar (Yenisahra ) 1-2
15:00 Girne Gençlik - Pendik Yenişehir Kartalları (Başıbüyük) 12-1
16:00 Ataşehir Arena Spor - Atlas Spor (Yenisahra) 1-1

18.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Rüzgarlıbahçe - Üsküdar İcadiye (Kavacık Stadı) 0-5
12:00 Feneryolu - Üsküdar Salacak (Yenisahra Suni Çim Stadı) 1-1
14:30 Pendik Doğan - Sultan Mehmed Han (Dolayoba Sahası) 13-0
14:30 Harb-İş - Çiğdemspor (Gülsuyu Asım Kara Stadı) 2-6
15:00 Tunusbağı - Pendik 571 Velibaba Şahingücü (Selimiye) 3-2

 

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus