16 Mart 2018 06:02

2. Amatör 17 Mart Cumartesi Sonuçları

İstanbul 2. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz.


İstanbul 2. Amatör Küme'de günün sonuçlarına ve puan durumlarına haberimizden ulaşabilirsiniz. 

 

2.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
11:00 Subaşı - Arnavutköy ( Çatalca) 2-1
13:00 Gümüşpınar - Tem Terkos ( Çatalca) 1-2
13:00 Esenyurt Acar - Esenyurt Örnek İ.Y. (Esenyurt Bld.) 5-2
15:00 Ovayenice - Esenyurt Kartal ( Çatalca) 3-2
15:00 Anadolu Esenyurt Spor - Ormanlı Köyü Spor (Esenyurt Bld.) 1-3

4.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Poligon Fethiye - Sarıyer F.S.M. (Çayırbaşı) 2-5
15:00 Haznedar İdman Ocağı - Şenlik G.Birliği (Albayrak Suni Çim) 0-1
15:00 Gençosman - Eroğlu ( Gazi Mahallesi) 0-3
15:00 Seyrantepe Of - Sarıyer Maden (Seyrantepe) 0-4

6.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Mecidiyeköy Tayfun - Yeni Ortabayır (Seyrantepe) 2-1
15:00 Ateştuğla Spor - Damlaspor ( Mahmutbey) 0-5
15:00 Altınyıldız - Şehremini ( Fatih Mimarsinan) 1-1
15:00 Zekeriyaköy - İstanbul Artvin (Çayırbaşı ) 3-0 Konuk ekip 8 kişi geldi

8.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Cankurtaran - Yeşildirek ( Fatih Mimarsinan) 0-3

13:00 Esenler Turgutreis - Altınok ( İbb Esenler) 0-8
15:00 İstanbul Sivas - Kemerburgaz ( Bağcılar Bld. İstoç ) 0-4
15:00 Gedikpaşa - Cfs Bağcılar (Halkalı Etap ) 2-5
15:30 Tepebağ Kültür - Aslantepe ( Merkezefendi) 6-2

10.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
15:00 Esenler Kentyıldız - Selvispor ( İbb Esenler) 0-10
19:00 Söğütlüçeşme Birlik - Göktürk Sarayspor ( Halkalı Etap) 2-2

12.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
13:00 Bayrampaşa Doğan - Güneşli (Bayrampaşa Belediye ) 1-4
15:00 Altınaslar - Ayazağa Esen (Bayrampaşa Belediye ) 2-1
15:00 Kağıthane Çağlayan - Muratpaşa (Hasbahçe) 1-3
15:00 Samatya - Yeşilılgaz ( Namık Sevik) 2-5

14.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
15:00 Maltepe Fındıklı - Şile ( Gülsuyu Asım Kara) 3-2
15:00 Kavakpınar - Küçükbakkalköy ( Kaynarca) 2-1
16:00 Batı Ataşehir Spor - Küçüksu Yeni Mah. (Başıbüyük ) 1-0
16:00 Anadolu Üsküdar - Özataşehir ( Selimiye ) 6-0

16.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Selami Ali Yeşilsaha - Ted İstanbul Koleji ( Selimiye) 0-4

12:30 Atlas Spor - Beykoz Elmalı Spor ( Alemdağ ) 1-5
14:00 Ataşehir Arena- Pendik Yenişehir Kartalları (Yenisahra) 2-2
15:00 Balkan Yeşilbağlar - Doğangüneş ( Kartal Yunus) 6-1
16:00 Ataşehir Yoncaspor - Girne Gençlik ( Yenisahra Suni Çim) 2-3

18.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 Pendik Doğan - Harb-İş ( Dolayoba) 5-0

14:30 Pendik 571 Velibaba Şahingücü - Üsküdar İcadiye ( Dolayoba) 2-0
15:00 Rüzgarlıbahçe - Feneryolu ( Çavuşbaşı) 0-9
15:00 Tunusbağı - Çiğdemspor (Ümraniye Bld. Suni Çim) 4-0
15:30 Sultan Mehmed Han - Üsküdar Salacak ( Maltepe İdealtepe) 1-2

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus