20 Ekim 2017 03:46

1.Amatörde Haftanın Hakemleri Açıklandı

1.Amatör Haftanın Hakemleri


Bu hafta sonu 1.Amatörde düdük çalacak hakemler belli oldu. Liste ise şu şekilde

1.GRUP
Tepecik Anadolu - Akalan - Kadir Cengiz
Yeşilbayır - Bolluca - Hüseyin Yüksel
B.Ç.M.Sinan - İzzettin - Sercan Bilgin
Yalıköy - Kavaklı Köyü - Murat Zirek

2.GRUP
Muratbey - Kamiloba - Serhat Serol Turhan
Silivri Alibey - Hadımköy - Furkan Türkyılmaz
Merkez Kayaşehir - Ambarlı Işık - Doğukan Erel

3.GRUP
Gazitepe - Avcılar Cihangir - Koray Gündoğdu
Güzelce - Gürpınar - Kadir Halit Altıntaş
Denizköşkler - Dağyenice - Caner Erbil
Esenyurt - Ç.İhsaniye - Mehmet Üstündağ

4.GRUP
Telsiz - Ceylanspor - Hüseyin Yüksel
Çankırı Maruf Spor - Karadolapspor - Ümit Sayın
Bahçeköy Astra Spor - Kumkapı Sarıçubuk - Murat Güçlü
Neslişah - İstanbul Sinop - Kadir Halit Altıntaş
Taksim - Harmantepe - Oğuzcan Duran

5.GRUP
Giresun Emeksan - İst.Bayburt - Mehmet Demirel
Sultanmurat - Fatih Hilal - Murat Çebi
Cevat Köprübaşı - Şirinevler - Yunus Taşkın
Batı Trakya - Bayrampaşa Teknik - Ümit Keklik
Çayırbaşı Özkan - İstanbul Bulancak - Şenol Bektaş

6.GRUP
Ferahevler - Yenigayret - Kadir Akpınar
Küçükpazar - S.Kartal - Muhammed Oğulcan Malkoç
Ulutepe - Trabzon 1453 Spor - Adem Arğın
Ulusspor - Havataş Spor - Tayfun Yurdakul
Piyalepaşa - Hür.Gücü - Turgay Güzel

7.GRUP
Vardar - Rumeli İdmanyurdu - İsa Koçman
Yıldız Kanaryalar - Küçükçekmece - Gökhan Davul
Bahçelievler - 1453 Fatih Gençlik - Kemal Doğan
Türk Telekomspor - Gelişimspor - Gökalp Kurt

8.GRUP
Boğaziçi - Zeytinburnu - Mehmet Sencer Hayran
Abidei Hürriyet - K.Ç.Yeşilova Esnaf - Yeliz Topaloğlu
Mecidiyeköy - Okmeydanı Fetih - Mehmet Tolga Tarık
1863 Boğaziçi - Haliç - Ömer Gülhan
Yeni Özkartal - Esenler - Bayram Öztürk

9.GRUP
Cevatpaşa - Altınova - Volkan Ayna
Seyrantepe Yeşilce - Mimarsinan - Ahmet Tunç Şen
Söğütlüçeşme - Mahmutşevketpaşa - Abdulkadir Çocen
Yeşilpınar - İstinye - Tunay Köse
G.O.Paşa Barbaros - Galata - Celal Özağdaş

10.GRUP
T.Tayfun - Şafak 76 - Fatih Okhan
Kocamustafapaşa - A.Parseller - Mustafa Yılmaz
İst. Esenler Tokat - Reşitpaşa - Celal Özağdaş
Bahçelievler Soğanlı - İzzetpaşa - Murat Toraman
İstanbul Trabzon - Yücespor - Murat Zirek

11.GRUP
Yeni Levent Konaklar - Cevizlispor - Fikret Seren Erdal
Hamidiyespor - Bağcılar İ.Y.Cemspor - Barkın Güdü
Yeniköy - Küçük Ayasofya - Hakan Karaburunoğlu
Sefaköy - Bayrampaşa Demir - Ramazan Ordu
Çayırgücü - Şişli Yayla - Murat Yaroğlu

12.GRUP
Öz Yarımburgaz - Özalibeyköy - Erdi Polat
Sakarya İmç. - Şehzadebaşı - Ertuğrul Yolcu
Kuruçeşme - İstanbul Ünye - Umutcan Bayram
R.Kavağı - Sağmalcılar Spor - Özer Acun
Şirintepe - İstanbul Kastamonu - Şenol Bektaş

13.GRUP
Sütlüce - Bahçelievler Gümüşhane - Kadir Kerem Erdal
Sultangazi Sultançiftliği - Aksaray - Anıl Fıstıkçı
Haznedar Çetinkaya - Muradiye - Mesut Aksu
Z.Yıldız - Günyamaç - Yunus Yavuz
İkitelli - Pınarspor - Gökmen Dağ

14.GRUP
Pendik Güllübağlar - Kartal Yuvası - Kerem Barutçu
Esenkent - Örnekspor - Ahmet Gülümser
Kanlıca - Ortadağspor - Doğuş Aydın
Tuzla Şifa - Üsküdar Anadolu - Sinan Karakaş

15.GRUP
Pendik Kaynarca - 1923 Esenkent - Kenan Yavuz Hızal
Sarıgazi - Taşdelen - Sinan Karakaş
Kartal Elçi - Onayspor - Rıfat Taşgın
Gümüşsuyu - Heybeliada - Abdullah Volkan Işık

16.GRUP
Gülsuyu - Kartal Çavuşoğlu - Vedat Altan
İstanbul Ağrı Spor - Tokatköy - Hacı Yağız Başoğlu
Orhanlıspor - Ataşehir Doğuş - Furkan Ulutürk
Selimiye - Yamanspor - Muhammet Metin Kankaş

17.GRUP
Sitespor - Pendik Esenyalı - Vedat Altan
İstanbul Sahil Spor - Kartal Yunusspor - Oğuzhan Demir
Aydınlıspor - İdealtepespor - Zeki Karaca
Sancaktepe - Anadolu Hisarı - Hüseyin Ahmet Alkan

18.GRUP
Gülensu Spor - Maltepe Yıldız - Hamit Gökay Oktav
Yeldeğirmeni - Dnz. İşletmeleri - Tahir Berat Demiray
Pendikgücü - İstanbul Altınordu - Mustafa Oğuz Tekatlı
İstanbul Esnaf Spor - Çamlıcaspor - Ozan Akyol

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus