18 Ekim 2017 06:08

1.Amatör 4.Hafta Programı açıklandı

1.Amatör ligde 4.hafta heyecanı


İstanbul 1.Amatör Ligde 4.Hafta programı açıklandı. Tekli gruplar maçlarını Cumartesi günü oynarken, çiftli gruplar ise Pazar günü kozlarını paylaşacak. Maçların Stad, tarih ve saat bilgileri ise haberin devamında.

21 Ekim 2017 Cumartesi

1.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:00 Tepecik Anadoluspor - Akalanspor (Büyükçekmece)
14:30 Yeşilbayırspor - Bollucaspor (Hadımköy)
14:30 B.Ç.M.Sinanspor - İzzettinspor (M.Sinan Baba Hakkı)
15:00 Yalıköyspor - Kavaklı Köyü SK ( Karacaköy)

3.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
11:30 Gazitepespor - Avcılar Cihangirspor (silivri Ortaköy)
14:30 Güzelcespor - Gürpınarspor ( Güzelce)
15:00 Esenyurtspor - İhsaniyespor (Esenyurt Bld.)
15:00 Denizköşklerspor - Dağyenicespor (Avcılar Atatürk)

5.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 Sultanmuratspor - Fatih Hilalspor (Sefaköy Kartal)
12:30 Giresun Emeksanspor - İstanbul Bayburtspor (Alibeyköy)
14:30 Batı Trakyaspor - Bayrampaşa Teknikspor (Merkezefendi)
14:30 Cevat Köprübaşı - Şirinevlerspor (Şehit Osman Yumuk)
15:00 Çayırbaşı Özkanspor - İstanbul Bulancakspor (Çayırbaşı)

7.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:30 Vardarspor - Rumeli İdman Yurdu (Namık Sevik)
13:30 Yıldız Kanaryalar SK - Küçükçekmecespor (Çayırbaşı)
15:00 Bahçelievlerspor - 1453 Fatih Gençlik SK (Kocasinan)
15:00 Türk Telekomspor - Gelişimspor (Metin Oktay)
00:00 Nurtepe - K.K.Bekir Mevlana 0-3 H

9.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:45 Cevatpaşaspor - Altınovaspor (Bayrampaşa İBB.)
12:30 Seyrantepe Yeşilcespor - Mimarsinanspor (Yahya Kemal)
13:30 Söğütlüçeşmespor - Mahmut Şevket Paşaspor (İFA)
14:30 Yeşilpınarspor - İstinyespor (Alibeyköy)
15:00 GOP Barbarosspor - Galata SK (Albayrak Suni Çim)

11.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
11:00 Yeniköyspor - Küçükayasofyaspor (Çayırbaşı)
12:30 Çayırgücü - Şişli Yaylaspor (Yıldıztabya)
12:30 Yeni Levent Konaklarspor - Cevizlispor (Çilekli)
14:30 Sefaköyspor - Bayrampaşa Demirspor (Sefaköy Kartal)
15:00 Hamidiyespor - Bağcılar İY Cemspor (Nurtepe)

13.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 Sultançiftliğispor - Aksarayspor (Cebeci)
12:30 Sütlücespor - Bahçelievler Gümüşhanespor (Beyoğlu)
12:30 Zeytinburnu Yıldızspor - Günyamaçspor (Merkezefendi)
12:30 Haznedar Çetinkayaspor - Muradiye Gençlerbirliği (Gazi Mahallesi)
15:30 İkitellispor - Pınarspor (İFA)

15.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 Pendik Kaynarcaspor - 1923 Esenkentspor (Kaynarca)
14:00 Sarıgazispor - Taşdelenspor (Sarıgazi)
15:00 Gümüşsuyuspor - Heybeliadaspor (Ortaçeşme)
15:00 Kartal Elçispor - Onayspor (Kartal Yunus)

17.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:30 Sitespor - Pendik Esenyalıspor (İstanbul Site)
15:00 İstanbul Sahilspor - Kartal Yunusspor (Çamlık)
15:00 Aydınlıspor - İdealtepespor (S.Beyli 75.Yıl)
16:00 Sancaktepespor - Anadolu Hisarı İ.Y (Sarıgazi)


22 Ekim 2017 Pazar

2.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
14:30 Merkez Kayaşehirspor - Ambarlı Işıkspor (Taşoluk)
14:30 Muratbeyspor - Kamilobaspor (Çatalca)
14:30 Silivri Alibeyspor - Hadımköyspor (Silivri)
00:00 Çiftlikköyspor - Esenkent Gençlikspor 3-0 H

4.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:45 Telsizspor - Ceylanspor (Merkezefendi)
12:30 Çankırı Marufspor - Karadolapspor (B.Paşa Bld.)
14:30 Taksimspor - Harmantepespor (Feriköy)
14:30 Bahçeköy - Kumkapı Sarıçubuk (Bahçkeköy)
14:30 Neslişahspor - İstanbul Sinopspor (F.Mimarsinan)

6.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:45 Ferahevlerspor - Yeni Gayretspor (Çayırbaşı)
12:30 Küçükpazarspor - Sefaköy Kartalspor (F.Mimarsinan)
14:30 Ulutepespor - Trabzon 1453 SK (Yusuf Tunaoğlu)
16:00 Ulusspor - Havataşspor (Çilekli)
18:00 Piyalepaşaspor - Hürriyet Gücüspor (Beyoğlu)

8.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Boğaziçispor - Zeytinburnuspor (Çilekli)
12:30 Abide-i Hürriyetspor - Yeşilova Esnafspor (Nurtepe)
12:30 Mecidiyeköyspor - Okmeydanı Fetihspor (Yahya Kemal)
12:30 1863 Boğaziçi SK - Haliçspor (Çayırbaşı)
15:00 Yeni Özkartalspor - Esenlerspor (Gazi Mahallesi)

10.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
11:00 Tophane Tayfunspor - Şafak 76 SK (Beyoğlu)
12:30 Kocamustafapaşaspor - Alibeyköy Parsellerspor (Namık Sevik)
15:00 İstanbul Trabzonspor - Yücespor (Sefaköy Kartal)
15:00 Bahçelievler Olimpikspor - İzzetpaşaspor (Kocasinan)
15:00 İstanbul Esenler Tokatspor - Reşitpaşaspor (Esenler Bld.)

12.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
10:00 Öz Yarımburgazspor - Öz Alibeyköyspor (Halkalı Etap )
10:45 İMÇ Sakaryaspor - Şehzadebaşıspor (F.Mimarsinan)
14:00 Kuruçeşmespor - İstanbul Ünyespor (Çilekli)
14:30 Rumeli Kavağıspor - Sağmalcılarspor (Avcılar Atatürk)
14:30 Şirintepespor - İstanbul Kastamonuspor (Yahya Kemal)

14.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:30 Pendik Güllübağlarspor - Kartal Yuvası (Kaynarca)
13:30 Esenkentspor - Örnekspor (Gülsuyu Asım Kara)
14:30 Kanlıcaspor - Ortadağspor (Ortaçeşme)
15:00 Tuzla Şifaspor - Üsküdar Anadoluspor (Alemdağ)

16.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
12:00 Selimiyespor - Yamanspor (Selimiye)
14:00 Orhanlıspor - Ataşehir Doğuşspor (İdealtepe)
14:30 İstanbul Ağrıspor - Tokatköyspor (Kaynarca)
15:30 Gülsuyuspor - Çavuşoğluspor (Gülsuyu Asım Kara)

18.GRUP PUAN DURUMU İÇİN TIKLAYINIZ
11:30 Gülensuspor - Maltepe Yıldızspor (Gülsuyu Asım Kara)
15:00 Yeldeğirmenispor - Denizcilik İşletmeleri (Yenisahra)
15:30 Pendikgücü - İstanbul Altınorduspor (Dolayoba)
16:00 İstanbul Esnafspor - Çamlıcaspor (S.Beyli 75.Yıl)

PAYLAŞ


YÜKLENİYOR

YORUMLAR

blog comments powered by Disqus